Poslední život v Betě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WolfLake, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WolfLake

    WolfLake User

    Dobrý den.
    Ztratila jsem teď dva životy v betě, na kristallinech... Jednou vlastní chyba, jednou lag. Ale už je největší nebezpečí zažehnáno. Ale mám trochu strach z protegitů, i když od té doby, co se nevracej z rohů je to jednodušší. Tak se chci zeptat, jak se dá za 10k uridia koupit život, mám si ho koupit hned, nebo až jestli mě protegiti sestřelej? Nevím, jestli mi brána zůstane když přijdu o poslední život, jestli bude tedy stále postavená ale bude tam psáno 0 životů, nebo jestli o ni úplně přijdu.
    Děkuji, pěkný den
    Wolf Lake

    »vojta« jo jo, to jsem chtěla vědět, jak je to s tím posledním životem, díky. Kde se to dá koupit vím. Děkuju.

    Punisher : dobře, děkuji, život jsem dokoupila a nemám další otázky.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/14
  2. »vojta«

    »vojta« User

    život se dá dokoupit v galaktických branách jak jsi ji stavěl/a, vlevo dole zelené tlačítko. dokoupit před vstupem do brány, poté co ztratíš poslední tak brána prostě zmizí a už se další život koupit nedá.
     
    WolfLake tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    WolfLake - zivot si musis kupit predtym,nez prides o branu.Inak zmizne a aj ked prebehne kontrola behom 48 hodin,ci si o branu prisla chybou zo strany BP alebo vlastnou,ci v dosledku internetoveho pripojenia,tak je riziko sa spoliehat na to,ze to bolo v dosledku pochybenia zo strany BP,v tom pripade by ti brana s jednym zivotom bola vratena.Ale ak by si stratila zivot svojim pricinenim alebo skrz pripojenia,tak sa s nou mozes rozlucit bo uz ani zivot sa nebude dat kupit.

    Este nejake otazky k teme?
     
    WolfLake tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    WolfLake Správne je odpovedať novým príspevkom. Editáciu príspevku si nemusí nikto všimnúť.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.