Postavit 4 LF-3 nebo postavit G-Centaur

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TECHNICKER, 7/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Postavit 4x LF-3 nebo G-Centaur

  1. 4x LF-3

    100.0%
  2. G-Centaur

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Čaute, chtěl bych se vás zeptat co bych spíše měl udělat, jestli postavit v montáži 4x lf3 a nebo si našetřit 20k uri koupit nano-pouzdra a postavit G-Centaur. mě by se celkem hodil jelikož já dělám NPCs následujícík stylem: Full pohony lodička, full lasery letouny a motýl. Takhle dávám 5k dmg a to mi bohatě utočím si s tím všechno (cubika jsem ještě neskoušel). Talže na tom Goliku mám pak 320k hp takže ten G-Centaur by nemusel být vůbec špatnej hlavně na Zetky.

    Jinak můj stav laserů: LF-4 x2, SLL-3 x4, SL-3 x2,LF-3 x19
     
  2. Warden

    Warden User

    Osobně bych se být tebou v této fázi zaměřil na vydražení lodě aegis. Ta by ti byla při střílení NPC prospěšnější než G-Centaur.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nebo ještě s tím počkáš, pokud nezískáš 450 kusů oleje a pak si zmontuješ v montáži Hammerclaw.
    Při střílení NPC je stejně dobrá jako Aegis. Navyše má výhodu, že o něco rýchleji opravuje HP jako u ní.

    Teď by sem spíš upřednostnil Ti 4x LF-3 před 4x SLL-3. Protože SLL-3 proti nepřátelským hráčům nejsou dost efektívní.
    A neubránil by si se.

    S LF-3 ještě furt můžeš točit npc, kolikrát Ti budě libo.
    Zvlášť když vlezeš do galaktických brán s motýlem. Teď bych odporučil ledovou bránu se Skollem.
    Z lehčí verzi získáš paritydrill, co Ti přidá základní poškození 212 + 8% voči npc. Proti neupgradované LF-4.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/17
  4. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Aega mi tak praktická zas nepřijde, protože v mém případě bych měl dmg nižsí o 750 což není vůbec málo. nikde nevidím výhody krom možná 2k náklad a nějaký ten bonus na rep. boty a + 20k hp.
    EDIT*
    Já jsem tam nedopsal že ve zbytku lodi (cca 5 slotů) mám SLL-2 za ty bych to nahradil. A ještě poznámečka Já sem hlavně NPCčkař a když mně pukne lovec tak je mi to celkem jedno.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/17
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokud Ti Aega jako praktická nepřijde, pak ani Hammerclaw. Nakolik je to, to samé.
    Tých 450 kusů oleje, se Ti pak lépe hodí na Cyborga; s jeho palební silou se omnoho lépe farmí, pokud Ti právě o to jde.

    Osobně sem s Cyborgem a formací klín dávněji na testovacím serveru také dal hravě Gamu i Epsilon.
    Mnoho hráčů také doporučují do brán Surgeona. Opravdu je na to stavěn. Kuiperku s ním hravě zvládneš.

    Chce to jenom nazbírat víc zelených beden, ze kterých Ti padnou LF-4. Nejvhodnější jsou dni LF-4 nebo den Zeuse.
     
  6. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    půjdu sbírat teď bedničky ze zety-zaçla zeuska :D
    EDIT*
    surgeona nemám takže jsem přemýšlel, že bych právě toho centíka.
    pak chci Sentinela (vydražit smaozřejmě). A mám teda postavit centíka nebo lf3ky?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokud Ti ze zelených beden, padnou 4x LF3 na den Zeuse. Tak je víc, už neřeš.
    Když Ti konečně padnou, tak klidně stavěj centíka. ;)

    - Pak se v montáži o nic cenního nepřipravíš. Dobrou.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TECHNICKER - ak ti ide o dmg, ale chces nieco vydrzat, tak naj volba je cyborg, ktory predpokladam, ze este nemas. Potom by som volil skor venom. Pretoze ta lod ma velky dmg, dost HP a velmi dobru schopnost, ktora dava DOT(damage over time) kazdu sekundu da dmg cisto na HP supera, ktory rastie (schopnost mozes pouzit raz za niekolko minut, no nemozes kliknut na ineh, inak schopnost pominie.) A samozrejme este zvysi dmg o 5%. Tuto lod mozes vydrazit v tyzdennej aukcii.
    Uridium by som narval do Zet, kym nebudes mat full havoc, to ti pri plnom pocte zvysi dmg zo stihaciek o 10%. Samozrejme klikat Zety pocas vikendu, ked je zlava a dobre by bolo, keby si mal premko a balicek zliav, tym padom mas pocas vikendu zlavu na klikanie az 45%. A rob ich v nedelu, ked su dvojnasobne odmeny bran, cize ak ti padne Havoc, tak dostanes rovno dva a taktiez aj dvojnasobok logdiskov - 100 za branu, cize profil pilota si rychlejsie spravis, mozes si dat body na zvyseny dmg do NPC az o 12%. K tomu dvojnasobok klucov - 50 za branu, cize ak sa na teba usmeje stastie, najdes v bedniach mozno dalsie LF4 a ine super veci. Ten dmg sa ti potom celkovo tak navysi, ze budes NPC tocit jedna radost a za chvilku ich sundas. Zarobis vela uridia, kreditu, BS a cti ;)A este upgrades stihaciek, na zvyseny dmg, ale aj stitov v druhej konfe. Ten by som robil v piatok pocas hodiny upgrades (25% zlava), ktora zvykne byt vecer, ale nie kazdy tyzden.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Rychlost: 300
    Náklad: 1.600
    Lasery: 15
    Generátory: 15
    Body života: 256.000
    Doplňky: 3

    Cena: 250.000 Uridia
    Dražitelný v aukci: ano
    Speciální funkce: 5% bonus k poškození a schopnost Singularita, která paralyzuje nepřátelské lodě a způsobuje jim průběžné poškození!
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je pravda. Mezi Cyborgem a Venomem fakt vidět určitou paralelu. Teda podobnost.

    CYBORG:

    [​IMG]

    Rychlost: 300
    Náklad: 1500
    Lasery: 16
    Generátory: 16
    Body života: 286.000
    Doplňky: 3

    Cena:
    450 oleja
    20x H-HP, 15x H-HT, 30x H-NCO
    Montáž (assembly) a Montážní návody
    Dražitelný v aukci: ne
    Dostupnosť: Len v montážnej linke
    Speciální funkce: 10% bonus k dmg

    Singularita II
    Singularita II je pokročilou verziou schopností, ktorou je vybavený Venom.
    Spôsobuje priebežné poškodenie trvajúce 30 sekúnd. / Cooldown je 180 sekúnd.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/17
    ·вяησ· tohle ocenil(a).
  10. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Čau Puni, věci dělám přesně jak si napsal. O tom Venomu jsem taky přemýšlel na NPCs a Zety úplně supr ale na pvp už zas tak ne což mi ale nevadí. asi ho vydražím mám teď 120mega cr. na toho sentika jsem si vymyslel bezva combo, ale jeste nemam ho a ani vecinu veci na to combo takže vydražim Venoma. bedničky->centík/lf3->Zety->Venoma->herkuly->sentika
    EDIT*
    Cyborg je vylepšený venom
    Cyborg=Venom+1 slot lasery, +1 slog generatory, singularita lvl2 (bylo by supr kdyby byla imunní vůči EMPčkům)
    --------
    Jenom sory za OT, ale taková menší otázečka. za oceňování příspěvků něco je? jako třeba titul pod jménem nebo tak.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    TECHNICKER: Nevím, zda jsi někdy na Aegisce létal, ale pokud střílíš NPC a máš možnost si pod palbou doplňovat štíty a HP, tak je to obrovská výhoda. Dá se říci, že s Aegiskou se dají točit NPC kontinuálně.

    Za oceňování příspěvků nic není. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    neeeee já si omylem smazal příspěvek. nejde to nějak vrátit? byl celkem dlouhej.
    EDIT*
    Díky moc za vrácení.
    PS: Za ten multipost se moc omluvám bylo to omylem.
     
  13. Warden

    Warden User

    TECHNICKER: Máš ho zpět a prosím, pokud je tvůj příspěvek poslední, nepiš další ale uprav ten svůj kliknutím na odkaz "Upravit".
     
    TECHNICKER tohle ocenil(a).
  14. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Asi to udělám jak psal baghira otevřu bedničky a podle toho honpostavím/nepostavím.
    Díky moc,
    za pomoc.

    Nashle zase v nějakém dalším threadu.

    asi můžete LOCK

    TECH
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TECHNICKER - Sentinel nie je zla lod, ale skor na boj a nie farmenie :) Venom je dobra lod aj na farmenie bo splna tvoju poziadavku na vysoky dmg, dokonca ma schopnost. Samozrejme aj na boj je celkom fajn, staci vyckat, az protivnik pouzije EMP, potom mu hodis schopnost a ta mu pekne stiahne HP v boji. Netvrdim, ze je to zrovna idealna lod na boj s hracmi, ale robi velke skody a este k tomu schopnost ide do HP NPC, cize idu rychlejsie dole ;)
    Nech sa dari teda :)

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.