Potvrzení vlastnosti v Profilu Pilota

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lord_Scorpion, 17/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte, aby před aktivací vlastnosti v Profilu Pilota bylo ještě dodatečné upozornění Ano/Ne?

  1. Ano

    16 hlasy(ů)
    94.1%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Je mi to jedno (neutrální názor)

    1 hlasy(ů)
    5.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím :)

    Můj návrh je jednoduchý a dle mého osobního názoru i praktický ;)

    Jedná se mi o to, že pokud v Profilu Pilota aktivujete a za studijní body zakoupíte nějakou vlastnost, děláte to 1 kliknutím na vlastnost a tím ji přímo a rovnou aktivujete.
    Tím, že chybí potvrzení a výstraha, jako např. při v aukci, prodeji apod., zda to opravdu chcete udělat, se Vám může stát, že omylem aktivujete vlastnost, kterou nechcete a tato chyba Vás může přijít i hodně draho, například se takto může stát, že budete muset resetovat celé PP :(

    Můj návrh tedy zní :
    Přidat před aktivaci vlastnosti v Profilu Pilota ještě dodatečné upozornění a potvrzení, zda chcete opravdu aktivovat vybranou vlastnost.:)

    [​IMG]

    Výhody: Nedojde takto k možnému omylu
    Nevýhody: Žádné

    Překliknout se omylem může každý a tohle by tomu zabránilo. Tak co myslíte?
    A jako vždy poprosím o slušnou a věcnou diskuzi k tématu. Děkuji :)
    Lord_Scorpion
     
    Naposledy upraveno: 29/4/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. PaiMei

    PaiMei User

    Souhlas. Pokud má někdo třeba 40 bodů a špatně umístí, je to k zlosti. Samozřejmě se říká dvakrát měř, jednou řež, ale jsme jenom lidé a to velmi omylní. Potvrzení umístění bodu opravdu ničemu nebrání a naopak zabrání mnohému zklamání z vlastní neschopnosti si to pořádně zkontrolovat.
     
    bhagira22, -baghira2- a Lord_Scorpion tohle ocenili.
  3. ßlotrisß

    ßlotrisß User

    No to možná ano, ale zase jestli někdo spěchá a nechce pořád klikat na tlačítko "Potvrdit" tak ho to bude iritovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Myslim ze v profile pilota nie je kam spechat. Potvrdenie vyberu vlastnosti je tu absolutne namieste.
     
  5. ßlotrisß Mno, nemyslím si, že udělení studijních bodů jede jak na běžícím páse a tak často..je nutné si to i dobře promyslet a to potvrzení by člověka zdrželo tak maximálně o 3 vteřiny :) To, jakému omylu to může přitom zabránit, je dle mého názoru mnohem cennější..překliknout se nechtěně může totiž jak nováček, tak i zkušený veterán ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.