Potvrzovací emaili

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dragonited1998, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Potrebuju pomoct nevm proc ale od vas mi nechodi na muj gmail potvrzovací emaili vic jak mesic prosím o pomoc dekuju za odpoved
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Korben

    Korben User

    Prečítaj si aj Změna hesla, emailu, newsletter a skontroluj si na emaily a schránky. Konkrétne gmail má rozdelenú schránku na prijímanie emailov z hier a podobne.
     
  4. Jen bych dodal, že g-mail má v levém sloupci položku "Všechny zprávy", která zobrazí všechny doručené zprávy hezky pod sebe, takže nemůžete nic přehlédnout.
     
  5. když jdu do nastavení atk abych moh neco menit tak musim poslat potvrzovací email ale stejne mi to njedochází nevm proc a chci se zeptat kdybych chtel tobe korben napsat osobní zprávu jakt o mam napsat ?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Prečítaj si znovu rady kolegov a potom možno pochopíš prečo ti to nejde.
     
  7. Kubino takže si kup bryle a precti si co pisou pokud dobre vidím tak nepísou jak muzu jim napsat osobní zpráavu az vubec nechápu proc na me neustále utčís a davas mi výstrahy zkus byt spravedlivý
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Dragonited1998 narážky na kúpenie okuliarov si prosím nechaj pre kamarátov, bavíme sa tu slušne. Upozorňujem ťa preto lebo kde napíšeš tam porušíš pravidlá, je to moja povinnosť upozorniť ťa.

    Ak nevieš ako to máš spraviť zavolaj si na pomoc niekoho, kto to vie. My ťa máme len naviesť na to čo máš spraviť, kolegovia ti dali dostupné informácie a musíš si to už spraviť sám. To mám ako utekať k tebe domov a spraviť ti to? To je vtip, dúfam.

    Ja spravodlivý som, robím si svoju prácu a nijak ťa neurážam, čo sa o tebe povedať nedá.
     
    Dragonited1998 tohle ocenil(a).
  9. promin zle si me pochopil Kubino je pravda že jsem to trochu přehnal za to se to omlouvám ale ja se ptám na osobní zprávu jak j mam napsat kdybych neco potrebobal?
    Korben Řikal že tu je osobní zpráva a to s emailem jsme udelal ale zas to po mne chce program cookies :-DDDD
     
  10. Korben

    Korben User

    Dragonited1998 Osobnú správu mi nepošleš a aj ak by ti to bolo umožnené, tak by si na odpoveď dosť dlho čakal, keďže momentálne som vyťažený či už pracovne alebo rodinou, no aj tak nieje isté či by som ti pomohol.

    Ak bolo potvrdenie tvojho emailu odoslané na tvoju emailovú adresu, tak sa tam musíš dobre pohrabať. Na g-mail došlo vždy všetko a vcelku aj rýchlo.
    Inak myslím že email máš už potvrdený, tak si potvrď ešte Newsletter.
     
  11. dobrý už to mam ale chce to po mne cookies :-DDD
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    A ono je niekde problém povoliť ho?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.