Povolaní a nová aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem EnZet, 17/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EnZet

    EnZet User

    Chtel bych se zeptat zda se pripravuji nejake nove povolani do hry, nebot v hlavni strance hry mam mezi prezdivkou a hodnosti tohle:
    Povolání Pilot na volné noze

    Napadlo me ze to ma neco spolecneho s timto navrhem
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/povolani-ve-firme.4444/
    a chtel bych se zeptat zda se vi o tom nejake informace uz?
    Ptal jsem se moderatora na chatu, ale ten odepsal ze to v profilu nema, tak nevim zda to ma jen nekdo.. ?

    Druha otazka je ohledne te nove pripravovane aukce zda nahodou se nevi jestli tam bude i apis a zeus? Vim ze v offic oznameni se psalo ze tam nebudou lf4 a designy na letouny urcite, ale kdyby jste nahodou nekdo vedel blizsi informace o te aukci byl bych rad za vse :) Dalsi otazka k aukci je kdy to bude? V lednu?
     
  2. SorathTomy

    SorathTomy User

    1. Povolání Pilot na volné noze - si myslím , že bude piloz bez klanu , není to tak , asi nemáš klan že ? :)
    2. Apis a zeus v aukci ? K tomu se vyjádřím jen jednou větou : Pokud to tam dají tak hra ztrácí smysl .
     
    Titánek tohle ocenil(a).
  3. Zeus

    Zeus Guest

    EnZet Zatím nemáme informace o to,co se bude dát dražit v aukci.Jen víme,že to nebudou LF4 a disagny.Dále se domnívám,že ani Apis a Zeus to nebude,nevidím v tom důvod.Co by pak dávali do bedniček?
    Vše se připtavuje a jakmile dostaneme nějaké informace,ihned vám je sdělíme.
     
  4. Hector

    Hector User

    Možná lodní designy ne?
     
    *Feky* tohle ocenil(a).
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Hector Četl si pořádně můj předešlý úryvek?Je toto normální?Jsem fakt rozčarován z některých vašich příspěvků :mad:
     
    *Feky* tohle ocenil(a).
  6. Tak jak to teda je? Desingny tam nebudou žádný? Káoš mi psal že tam mají být elitní skiny a to i na ageis atd, a taky říkla že Ageis, sperhead a citadel se tam budou moct vydražit taky...
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    []¤¤¤€VłŁ¤¤¤[] Kámoš to asi viděl na testovacím serveru nebo potom se mu to mohlo i zdát.Již jsem jasně napsal,co tam nebude a další tvoje možné návrhy bych asi taky vypustil.
    Nechme se překvapit.
     
  8. jak jsem pochopil z angl. fora, tak do aukce by mělo jít vše, co se dá koupit za uridium.
    viz. post na anglickém foru. (pokud by byl zájem, tak mohu tento post přeložit a mohl by být umístěn v sekci Fóra > Czech > Centrála > Vývojářský blog jen mi dejte vědět, kam to mám umístit)
    teoreticky i apis a zeus, ale to se uvidí až s novou aukcí, která rozhodně v lednu nebude spuštěna, protože ještě nebyl spuštěn test server s novými aukcemi. je to plánované zkraje roku, ale to může být i březen.

    co by ovšem mohlo nastartovat v lednu, jsou nové úkoly.
     
    EnZet tohle ocenil(a).
  9. EnZet

    EnZet User

    I z google prekladace se to da pochopit, dik za prispevek.. :)

    Ahoj piloti,

    Chcete-li, aby vám nějaké další informace, plánujeme mít hodinové, denní a týdenní aukce - nejcennější předměty budou v týdenním aukce.

    Zda nebo ne LF4 atd. bude v aukci není rozhodnuto, ale Aegis, zesilovače apod. skupina bude.

    Jsme s vámi sdílí naše roadmap Protože si uvědomujeme, že jste - obec - nám může hodně pomoci, aby zůstali na nejlepší cestě k budoucnosti DarkOrbit je.

    BR,
    ------------------------

    Jinak to dalsi co tam pisou, no vazne netusim jak to ma pomoci zacatecnikum, kdyz ty nejlepsi veci budou v tydenni aukci, takze tam budou sta milionove nabidky, na pocetnejsich serverech i miliardove.. :D O tom si bude zacatecnik moct jen zdat, ale je to strategie, jak u toho udrzet ty lidi no :)))

    Snad tam budou "jen" veci z obchodu, ale radeji si pockam s tema letounama nez to koupim :/

    A jeste bych se chtel zeptat ten test server je otevreny pro vsechny a kde je v nabidce serverů ?

    PS: nemam klan no, asi to bude tim teda :) Ten nazev/preklad Povolani neni moc presny.. :)
     
    Naposledy upraveno: 17/12/13
    ►THÄNÄTŐS◄ tohle ocenil(a).
  10. Apokalipse

    Apokalipse User

    to s tym povolanim, ja to mam zas ako: činnosť: Freelancer
    a s loďkou kde som v klane tak tam je normálne napísané: Klan: ***
    takže to bude asi len tak na ozdobu :)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odpovedi si dostal hodne,dokial nebudu oficialne oznamy,tak je zbytocne rozoberat,co a ako bude.
    Navyse kazda tema sluzi len ja jednu otazku.
    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.