Povýšenost - přesunuto z vlákna "Co se kde objevilo"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 14/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Warden

    Warden User

    SSCUltimateAero: Tvoje chování je již za hranicí slušnosti. Nezlob se, ale náležitě tě za tvé příspěvky odměním. Nemůžeš se hned do každého navážet.
     
    -baghira2- a PandoraCZ tohle ocenili.
  2. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    SSCUltimateAero ... nevím o co ti jde, jediný kdo tu dělá zle .. jsi momentálně ty :)

    Když si myslíš, že tě někdy nějaký moderátor poškodil, tak to HNED napiš do sekce Chat a řeš to přímo s moderátorem nebo s jeho nadřízeným.

    Nechápu, že to vypisujete zde ... zde se to stejně zpětně nevyřeší. Když se vám něco nelíbí, napište to do chatu.
     
  3. SSCUltimateAero, modů jsem se nikdy moc nezastával, ale hráčky Sentiero se zastanu vždy, jestli nemáš banána, bylo by vhodné volit slova... S omluvami tu už máme své zkušenosti, ani tě o to nežádám :D.
    Pokud si přečteš moje příspěvky, nikdy jsem Badmaniaka nerozporoval, kdysi jsem měl problém s Kubinem, on skončil, já tu jsem pořád. A to mi Kubino tolikrát pomohl, že jsem dodnes nepochopil, co se mu stalo, že po mě tak šel. Takový IT machr, je ho škoda.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    No asi bych navrhla uzavřít toto vlákno, stejně tu nic nevyřešíme, akorát se tu začnou hráči hádat a urážet.

    Problémy týkající se moderátorů se mají řešit v sekci Chat a nebo s podporou a NE zde :D

    Co si myslíte vy... uzavřít :D ? :) :)
     
    Naposledy upraveno: 16/10/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Sentiero

    Sentiero User

    SSCUltimateAero Pokud si ještě jednou přečteš můj příspěvěk, tak zjistíš, že jsem Badmanika vybídla k osvětlení celé té situace. Mimochodem to, že si někdo váží práce jiných, neznamená, že se někomu vtírá ;).

    Edit:
    Cruenta†Ultionem když už jsi to zmínil, nevím čím to, ale od jisté doby mám averzi k tématům s názvem "omluva" :D.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/17
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  6. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Sentiero .. asi nemá cenu se sním ani bavit :D :D
     
    -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SSCUltimateAero ma uz ban, takze sa tak skoro nevyjadri ani.
    Ja osobne som vzdy chodil na forum po rady ohladne hry. Je smutne, ak niekto nedokaze ovladnut emocie a zacne pisat, co mu vyhovuje bez ohladu na to, ci to je alebo nie je pravda. A pokial ma hrac nieco na niekoho z modov, tak osobne by som to najskor riesil u daneho moderatora Kdo je kdo - tým a to slusnou formou. A az potom sa pripadne stazoval, keby sa to nedalo vzajomnou komunikaciou vyriesit a najst spolocnu rec ;)
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Koukám že to SSCUltimateAero už zase zazdil. Ani se tomu nečudujte.
    Má problém voči autoritám, které má tendence urážet.
    Trochu ho znám z GE7, on je pořád ten nepoučitelnej.

    Chtěl sem mu napsat ať se krotí, neboť opět obdrží ban.
    Poradit nechce, zvěrit se - se svými problémy taky ne.
    Asi jiné řešení s ním normálně vyjít, fakt není.
    Dík že ste ho schladili na určitou dobu, Punisher a Warden.

    Je víc než jisté, že své emoce více méně nezvládá.
    Pak napadá i rozumné hráče, kteří píšou pravdu a drží se
    pravidel zdejšího fóra. I když píšou nestranně
    a váži si práce jiných. - Sentiero. Co zjevně prohnal.
    Doporučoval bych mu návštevu u Bohunické léčebny. :D

    Btw. to sa budeme pořád točit kolem jednoho výkřiku do tmy?
    Tohle není řešení, jenom cesta, která vůbec nikam nevede. ;)

    P.S.:
    Badmaniakovi držím prsty ať to zvládne a důkazy dodá beze
    strachu z trestu ze strany módů. Pokuste se ho alespoň trochu
    pochopit. Zrejmě zažil s nima nejednou špatnou skušenost.
    Co kdyby ste se pokusili mu vyjít vstříc, ať nemá důvod ke
    podezřívavosti o možnost ke dalšímu potrestání?

    Myslel to dobře, snažil se vyřešit tuhle situaci, akurát se zaplétl
    do té neštastné diskuse. Nakolik se snažil být nápomocen nabyl
    toho dojmu, že byl více potrestán ako ten, kdo Ti drogy ponoukal.

    Pokuste se ho pochopit a také si pročtěte také to, co tomu předcházelo.
    To by snad mohlo stačit, pro jeho očistění z té diskuse. Neberte to jako
    zbytečné poučování, ale jako fakt, že někdy nestačí jenom číst mezi 4 řádky.

    "Nebráňte mu! Lebo kto nie je proti nám, je za nás."
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
  9. Warden

    Warden User

    -baghira2-: Vůbec mi nejde o nějaké tresty pro hráče Badmaniak. Spíše mi jde o to, aby se situace rozmotala. Buď uzná pro klid fora, že jen tak plácnul, aby nás trochu popíchnul, nebo naopak má pravdu a doloží to, co tvrdil. Je možné, že má pravdu, nechci nic předjímat a jen on to může rozetnout. Bylo by fajn, kdyby se k tomu nějak vyjádřil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    WARDEN; CHUCK:
    Já už se k tomu moc vyjadřovat nechci, ale uvedu ještě na pravou míru, jak byla má stížnost brána a jak jsem ji myslel.

    Zaprvé, zkopírovali jste sem mou osobní stížnost z private chatu bez MÉHO SVOLENÍ. To už je na pováženou. Tedy pokud byl uveřejněn můj nick spojený s mou žádostí a kopií chatu, uvedu i já jméno člena týmu o kterého se jednalo. KARLOS. Obrázek si každý může udělat sám.

    A co bylo předmětem mé stížnosti? Ban jsem nedostal za to co jsem napsal, ban jsem dostal až po slušně dlouhé debatě s moderátorem o tom, že nezabanoval hráče co tuto debatu začal, zabanoval jiného hráče který o tom ani nemluvil a mě dal kick. Ok, byli jsme potrestáni, já to beru. Nicméně moderátor odmítal zabanovat hráče, který ponoukal k braní drog, jako jediný přímo ukázkově porušil pravidla chatu a navíc se tomu ještě vysmíval.
    Dále má stížnost byla, že po tomto nabádání moda k dodržování pravidel se ke mě choval povýšeně, vyhrožoval banem pokud tuto debatu na téma pravidel dále povedu a nakonec jsem za to právě dostal ban. Nikoliv za to co jsem psal předtím a co bylo potrestáno kickem.

    Takže abych to uzavřel: Wardene, já jsem důkazy doložil, sám jsi tu zprávu teď četl a jen z ní účelově vybral to, kde jsem JÁ za toho špatnýho. Takže ne, neuznám nic a stojím si za svým, jak jsem vám doložil touto stížností a je to jen jedna z mála, který mi stála za to sem postnout. Jak jsem psal, jsou tu i další věci, jako třeba kicky či bany za upozorňování na hráče, co podezřele létají na mapě. To si dohledejte sami.

    Pro úplnou transparentnost zde přikládám kompletní případ mé stížnosti a doufám že NEBUDE SMAZÁN, jelikož jsem to nebyl já, kdo se jal kopírovat z private sekce CHAT, ale byl to tady zde Moderáotr a člen týmu. Tedy já jen doplňuji, aby byl obrázek všem ostatním ucelen a ne jen účelově vybrána ta část, kde vlastně moderátor "dělal svou práci" a já byl "delikvent":

    Čas: 31.7.2017 v 18:15
    Nick: -βДĐMДИΙДК-17-[мĦĦ™]
    Server: CZ 1
    Místnost: Globální
    Do kdy je BAN aktivni: 4 hodiny
    Autor banu: Karlos
    1) Žádám o vysvětlení důvodu banu
    2) Žádám o přezkoumání kompetence moderátora Karlos, který vyhrožuje neoprávněným banem, anuje podle nálady a odmítá zabanovat hráče, který vyvolal diskuzi o návykových látkách a přímo ponoukal k jejich braní ([«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF), ale naopak zabamnoval jiné hráče, kteří ani zdaleka nenapsali tolik co on.

    Myslím si, že člověk, který vykonává tuto pozici by měl být nějaakým způsobem kompetentní a hlavně se řídit pravidly! Jak pravidly chatu, tak pravidly VOP a také interními pravidly. Toto zahrnuje i nestrannost a následování pravidel.
    Z tohoto důvodu také žádám o vysvětlení banu.
    Ano, nejde o moc, ale jde o princip a jelikož tuto hru také platím ze svých peněz, tak bych rád viděl zodpovědnost od členů teamu této hry.
    Děkuji.



    [•Λℓ•] سٹیک: Není to jedno :D
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: tady to žije :)
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: ale je dej si trávu a bude ti všechno jedno
    [•Λℓ•] سٹیک: Ok.
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: tráva stoji 100KČ
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: jeden gram
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: z levnyho kraje :)
    [•Λℓ•] سٹیک: Mám ve skleníku :)
    [*M√*] †★ΗΔПЧ★†[*M√*]: 1 gram 10 e
    [•Λℓ•] Srdcove|♥|ESO: 100kč co za slabotu to hulíš :D
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: ne ja mam lepši matroš ale tobě by venek bohatě stačil
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: vysypaný vajgly XD
    [•Λℓ•] سٹیک: xD
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: to máš ty
    [•Λℓ•] Srdcove|♥|ESO: nekde žmolí jonvatany :D a je vyfrčenej :D
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: já nemám potřebu. :) rozhodně lampový ti nikdo za kilo neprodá
    º*©TĦΞ°·†·°TΞЯRΛИΞ®™ šeptá: vyplsem
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: nákupku jo
    Šeptáš uživateli º*©TĦΞ°·†·°TΞЯRΛИΞ®™: ok, mas tu ale nejakou flaxu
    Karlos: Tak se zklidníme ne?!!! Propagace drog nebo jiných zakázaných látek a jejich poukazování na ně samotné a to i v herním nicku je porušením pravidel hry a chatu . Porušení se trestá zablokováním chatu a to v nejlepším případě.
    [•Λℓ•] سٹیک: Karlosi nepíš
    º*©TĦΞ°·†·°TΞЯRΛИΞ®™ šeptá: vím dostane war psal sem mu .. [CЂzM] Chuligáni z Marsu
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: nikdo tu nepropaguje, je to diskuze.
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: Nojo AL toxikomani co by si chtel karlos
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: pokud se tu budeme bavit o historickém převálečném neěmecku, taky nás nahlásíš za propagaci nacismu?
    º*©TĦΞ°·†·°TΞЯRΛИΞ®™ šeptá: má to tam
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: Karlos dobý dobrý tak se zklidníme jo
    [•Λℓ•] Srdcove|♥|ESO: tady se bavíme zakolik jaka lopata to kupuje ne ať to kupuje odemne :D
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: tak tak. navíc s tim začli AC, at zas Tomáš neviní druhé, klasika
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: nebreč
    [•Λℓ•] Srdcove|♥|ESO: Tomaš je megaPíča
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: to je jediný co umíš odepsat ty práskači
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: tomáš za to nemuže
    [•Λℓ•] سٹیک: :DDDD
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: anoo :D
    Karlos: «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.» AC začli Já to končím!!!
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: to ja
    [•Λℓ•] سٹیک: nikoho to nezajímá
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: Srdcove|♥|ESO ješte si tu ?
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: proč my sme v poho ale ALKA ne
    [«øε»] गूंथाना: Tolik povyku kvůli nevinné kytiččce:(
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: njn, tady se nesmí vést ani botanická diskuze co. :)
    [«øε»] गूंथाना: Tolik povyku kvůli nevinné kytiččce:(
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: ja sem teda nejvíc v poho tady ze všech
    [RUM®] Gembler11111: presne
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: Systém: Uživatel neexistuje nebo není online.
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: hmm asi ban :D
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: nj, zvykej si, posledně jsem dostal ban za to, že jsem zmínil cizí hru a taky to brali jako propagaci a to jsem jen řekl, že ten a ten zrovna nemůže protože hraje to a to
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: tome kdo dostal ban
    [RUM®] Gembler11111: karlos ?? z čoho pada paladium
    Karlos: «*Tomáš°_°Jedno»*†™ Asi nééé,ale určitě :D
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: :)
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: Karlos kdo dostal ban
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: začínaš se mi líbit kamaráde :D
    Karlos: «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.» Přečti si pravidla chatu a pak se div :)
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: srdcove eso
    [«øε»] गूंथाना: tomášek vlez do O:)
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: ano, četl. je tam o propagaci, en o zmínce. to už je váš výklad a je to na nahlášení modeárotra
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: Karlos pravilda se mění tak co a je to moc dlouhý
    Karlos: Gembler11111 Paládium najdeš na mapě 5-3 je to ruda a sbírá se stejně jako např. terbium atd.
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: mimochodem afalo tu s tim začal, ponoukal k užívání drogy a ban nemá? a jiné tu banuješ že se bavíme o ekonomice?
    [RUM®] Gembler11111: karlos ale ja ji nesbiral a mam ji v inventari
    [☠TPA] Ávodnegelínap: tak si niekomu zobral cargo
    Karlos: «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.» Posluš si :D

    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: jen abych ti to připomněl.
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: ale je dej si trávu a bude ti všechno jedno[•Λℓ•] سٹیک: Ok.[«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: tráva stoji 100KČ[«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: jeden gram
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: Takže očekávám že tohle budeš brát jako propagaci.

    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: co to sem vytahuješ je to starý
    [«øε»] गूंथाना: xdd

    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: protože tohle je přímo to co popisují pravidl a a ne to co jsme zde se bavili my jiní
    Karlos: Gembler11111 Na mapě 5-2 jí můžeš vyměnit za energie do generátoru GG
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: a nejsem afalo ale bafalo v tom je rozdíl
    [SG•1] DarkDroid: AHOJ BORAT
    [KMU] Mimozemstal: niekto na uber npc ?
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: pokud vim tak jste začli vy stim co to bereme za matroš tak mlč :)
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: mě je to jedno, klidně mu ban endávej, jen ukazuju na ten váš dvojí metr a vykládání pravidel podle vašeho.
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: ne tomáši, to navázalo na tohle :D
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: že jsme reagovali, že jenom stovku

    Karlos: «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.» Ještě chvilku mě poučuj o pravidlech a budeš mít spoustu času si je důkldně prostudovat.
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: si hloupej jak daleko vidíš :D
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: jojo, tak chci vidět jak bude ten ban
    [«ΛC™] «*Tomáš°_°Jedno»*†™: :DDDDD
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: nebo to mám hlásit na forum? co?
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: proč to řešiš a tady je vydět kdo je malý ditě
    [•Λℓ•] º*©TĦΞ°·†·°TΞЯRΛИΞ®™: tak když někdo ty pravidla nezná... tak se musí poučit... protože jinak je na pozici na které nemá vůbec co dělat ačus
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: protože ted jsi mě teprv dožral, ještě mi vyhrožuješ že já tobě ukazuju kde jsou rpavidla

    Karlos: «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.» Už jsem Ti jednou napsal posluž si.
    गूंथाना šeptá: kašli na ně:)
    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: karlosi, to nebylo na tebe, až ted je to na tebe
    [•Λℓ•] سٹیک: Karlosi? nepíš, nikoho ty tvoje výmysly nezajímají..
    [☠TPA] Lukisecek: Nebuďte jak děcka, to je trapný, se tu navzájem nahlašovat kdo co napsal a on udělal tohle a potrestali jste mě... No tak chlapi ;)
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: hoši nevím jak vy ale muže nam dat ban
    [•Λℓ•] سٹیک: a děkuji za kick
    [•Λℓ•] سٹیک: zlato :-*
    Systém: Zadaná zpráva je příliš dlouhá!

    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: já ti klidně ty pravidla odcituju. mě napíšeš že to že jsem zmínil jinou hru kde zrovna někdo je a to ještě jen zkratku a malými písmeny a ty napíšeš že to je v pořádku a tady jasné ponokání k braní narkotik necháš bez tretsu. to mě vadí. dvojí metr.
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: proč to pořát řešiš
    [«ΛC™] ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF: už to začíná být trapný
    [☠TPA] Lukisecek: Chlapi já fakt nevím o co vám jde, ale tak proboha nebudete tady moct chvilku psát, to jste na tom tak závislí, že to řešíte jak kdyby vám zavřeli do báně půlku rodiny??

    Systém: Administrátor ti dal ban!

    Podle mého názoru důležité pasáže jsou vyznačeny barevně.

    Ano, uznávám, že já si ban zasloužil a nejednal jsem vhodně. Pointa je však taková, že já ban dostal a přitom mi šlo jen o to, aby byl potrestán hráč, který jediný ty pravidla ukázkově porušil a tuto debatu na téma drog začal.
    A jak sám Warden i Chuck zmínili, tento hráč ban NEDOSTAL. Byl mu udělen až dodatečně na základě mé stížnosti.

    Nevím jaký důkaz dále chcete Borate, Wardene a Chucku, ale dle mého je tohle přímo ukázkový dvojí metr výše jmenovaného moderátora. Pokud budete chtít, budu vám sekci CHAT spamovat pravidelně podobnými stížnostmi, abych nebyl pak nazván, že si vše vymýšlím a nemám to podložené. Já myslel, že to není potřeba a nejsem někdo, kdo si musí věčně stěžovat. Pokud jsem ale nazván za lháře a je mi vyhrožováno, tak to nenechám bez odpovědi.



    Tímto tuto debatu mohu ukončit. Pokud se shodneme, že jsem měl pravdu, že ne vše je košer, viz první příspěvek tohoto vlákna, kterým to začalo. A i kdyby byl jen jeden jediný případ (a zde ho dávám) tak se nemám za co omlouvat a co odvolávat.
    Díky za pozornost. ;)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Warden

    Warden User

    Ach jo Badmaniaku. Chuck ti odepsal, cituji "..Ahoj, pozrel som sa na to. Takže ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF dostal ban tiež, dokonca oveľa tvrdší ako ty a na niekoľko dní. ...". Jak jsi z toho usoudil, že ho nedostal hned? Popravdě vůbec nechápu proč píšeš o nějaké povýšenosti moderátorů. Tvou žádostí se ihned někdo zabýval a byl k tobě slušný. Navíc i kdyby to Karlos tenkrát nehodnotil správněl, proč to hned vztáhneš na více lidí a píšeš takové narážky, které nikdo nepochopí? A to co považuješ za důkaz povýšenosti některých moderátorů je spíše důkaz toho, jak někteří hráči provokují a zlobí na chatu.

    Znovu se zamysli nad tím svým prvním příspěvkem a nad tvými důkazy. Rozhodně s tebou nesouhlasím, že tvé jednání je "košer". A je mi líto, že to tak vnímáš. :( Osobně jsem s tebou nikdy neměl problém a je mi líto, že takto znevažuješ práci nás všech. Nevím co bych k tomu dodal. Dej vědět, zda je to opravdu z tvé strany vše a já to klidně uzavřu.
     
  12. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Badmaniak zkopíroval a napsal:
    Můj selský rozum mi jasně říká, kdo dostal ban dříve?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    HEROBRINE: Vzápětí mohl dostat ban i ten druhý. Ale o to nešlo, i kdyby ban dostal později, jde o to, že Badmaniak použil zevšeobecňující tvrzení, což je špatně, neb hráči neví o čem mluví. Navíc nikde není nic, čím by se Karlos na hráče povyšoval. Ale přečti si i to, co Badmaniak nezvýraznil. Např. vyhrožování moderátorovi, když ho vybídl, aby si přečetl pravidla:

    [•Λℓ•] «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»: ano, četl. je tam o propagaci, en o zmínce. to už je váš výklad a je to na nahlášení modeárotra

    Nezní to zrovna umírněně. Nechci to dále rozmazávat, chci jen počkat na reakci Badmaniaka a pak to uzavřít.
     
  14. Korben

    Korben User

    V tomto prípade moderátor nepotrebuje tvoje povolenie, lebo ty sám si tu začal niečo ohľadom toho riešiť a keď už tu chceš kopať verejne, tak nech aj ostatný vedia o čo sa jedná.

    Tak si to trocha preberieme.
    Začala tam diskusia o, nazveme to, nelegálnom dopingu. Keď moderátor do chatu napísal, "Tak se zklidníme ne?!!! Propagace drog nebo jiných zakázaných látek a jejich poukazování na ně samotné a to i v herním nicku je porušením pravidel hry a chatu . Porušení se trestá zablokováním chatu a to v nejlepším případě."
    Tak si mu odpísal," nikdo tu nepropaguje, je to diskuze.", alebo ďalej, "pokud se tu budeme bavit o historickém převálečném neěmecku, taky nás nahlásíš za propagaci nacismu?" , "njn, tady se nesmí vést ani botanická diskuze co. :)" ,"nj, zvykej si, posledně jsem dostal ban za to, že jsem zmínil cizí hru a taky to brali jako propagaci a to jsem jen řekl, že ten a ten zrovna nemůže protože hraje to a to".

    Tak najprv to bola podľa teba botanická diskusia, no potom ako si obdržal ban, tak až potom si začal niečo riešiť a zrazu sa botanická diskusia zmenila na diskusiu o drogách. Tak že až keď sa to dotklo priamo teba, tak si začal riešiť drogy.
    Pritom by sa vôbec nič nestalo a k ničomu by nedošlo, ak by si v chate nezačal rýpať a držkovať.

    Moderátor v chate upozornil na nevhodnosť diskusie a rozhodol sa že neudelí ban, pokiaľ sa v diskusii nebude pokračovať.
    ITF†BΛƒΛL؆KING†ITF, napísal, " Karlos dobý dobrý tak se zklidníme jo", čo značilo že akceptuje výzvu moderátora. Po čom moderátor nemusel nič riešiť, avšak niekto tam rýpať musel. Kto to asi tak bol? Že by «βДĐMДИΙДК⑰s.r.o.»?
    Presne tak bol si to ty, kto rýpal

    Mal by si si dobre prečítať, nie len pravidlá chatu, ale aj VOP.
    Za slovíčka sa naťahovať nemusíš. Je jedno či sa jedná o propagáciu, alebo o zmienku. V oboch prípadoch môže moderátor zasiahnuť. Tak ako môže hráča upozorniť, tak môže udeliť aj ban.
    Tak že hráč ma nasledovať pokyny moderátora a v prípade že sa hráčovi rozhodnutie moderátora nepáči, má jeho konanie nahlásiť či už na fórum, alebo na podporu.
    Neviem za čo si chcel v tomto prípade moderátora nahlasovať? Moderátor do chatu napísal upozornenie a ty si ho mal akceptovať a nie držkovať. Keď už tak dobre poznáš pravidlá, tak si to mal aj podľa pravidiel riešiť, či už na fóre, alebo na podpore. Avšak v tomto momente nebolo čo, lebo podľa teba sa viedla botanická diskusia.

    Tvoje neustále rýpanie malo za následok to, že si dostal ban a ten si dostal právom a môžeš si za to sám.

    Takže to zhrniem.
    Moderátor upozornil na nevhodnosť diskusie, čo autor nevhodnej diskusie akceptoval. Jediný kto to neakceptoval a musel rýpať do moderátora, si bol ty.
    To že moderátor slušne upozornil na nevhodnosť diskusie, nesvedčí o povýšenosti, ale o tolerantnosti moderátora, ktorý nechcel hráča okamžite potrestať, ale chcel len upozorniť.

    Nakoniec sa vyjadrím aj k zopár výrokom:
    Ak by napísal moderátor, že nemá cenu sa tu o niečo snažiť, že hráči to aj tak neocenia, tak by som to bral. Za dobu môjho pôsobenia, som toho preskákal viac ako dosť, tak že viem presne o čom píšem.
    Áno je pravda že sa podržíme, avšak len pokiaľ moderátor neporuší sám pravidlá. V takom prípade je každé porušenie s moderátorom prejednané a pre tieto záležitosti platí, že to je interná záležitosť a tak sa to aj rieši. Tak ako sa bany neriešia verejne, tak sa neriešia verejne ani interné záležitosti moderátorov.

    Napíš 100x následujúci text: Moderátor chatu je na chate aby kontroloval dodržiavanie pravidiel chatu a nie na to, aby kontroloval hráčov používajúcich podporné programy. Moderátor chatu, počas svojej služby, nesmie by prihlásený v hre a tak nemôže overiť a ani natočiť hráča, ktorý porušuje pravidlá ohľadom podporných programov.
    Obviňovanie hráčov s používania podporných programov v hernom chate, je proti pravidlám herného chatu, ak máš dôkaz , tak ho pošli na podporu.
    Hádam si to potom zapamätáš a nebudeš písať podobné nezmysli.
     
    Minerva tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Warden prepáč. Je mi ľúto, že Badmaniak to takto vztiahol a zobral na seba.

    Prečítaj si ešte raz, čo v tom druhom spoileri stojí. Mne už to došlo, čo tým Badmaniak myslel.
    Bohužiaľ ani klan AC v tom nie je nevinne. Toto je jeho veľmi hrubý prešľap.

    A zároveň aj dôkazom, ktorý som proti nemu veľmi dlho hľadal. Len je to veľmi kruté, že si to
    musel odniesť tak nápomocný a svedomitý hráč, akým je práve Badmaniak.

    Prepáč, ale vysvetlím Ti to svojou optikou, ako to práve vidím. Karlos ktorého sa tak veľmi
    zastávaš, porušil vlastné zásady moderátora nadŕžaním práve tomuto klanu voči ostatným
    hráčom serveru cz1. Čo je 2x tak nesprávne ako aj nespravodlivé voči druhým hráčom.

    A práve to za tým bohužiaľ vidím. Opäť všetké stopy vedú ku klanu AC.
    Ak budem mať omnoho viac takýchto dôkazov ako tento, až potom s tým vyjdem na bubon.

    P.S.: A to Karlos písal o sebe, že je spravodlivý a nestranný.
    Po tomto incidente, čo Badmaniakovi predviedol, už určite nie.
    A rozhodne tým nejde príkladom, čo inde uvádza:
    "že na fórum mají přístup i malé děti které by zde měli vidět spíše příklady vzájemného respektu a slušného chování"

    Teraz už aspoň viem, kde to viazne a kde treba hľadať korene a príčinu tohoto celého problému.
    Pre dobro všetkých, by mal Karlos odstúpiť zo svojho postu moderátora, nakoľko sa zastáva
    klanu AC. Ktorý toho na chate zneužíva roztržkami, šarvátkami, provokáciami, zvadou a hádkami.


    Pretože aj minule sa ich zastal, čo som si vtedy a veľmi jasne zapamätal.
    Osobne si myslím, že obsah druhého spoilera by si mala prečítať aj samotná podpora.
    A vyvodiť z toho patričné dôsledky.
    Fakt nemám slov. Pre úplnosť, prečítajte si to dôsledne a ešte raz.

    Že si to musel odniesť práve tak čestný a nápomocný hráč ako Badmaniak; tak to je na tom, to najsmutnejšie.
    Pre toto nikdy nebudem mať pochopenia! Howgh.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Baghira v jiném vláknu napsal:
    Kamaráde spisovateli? Tady se řeší něco zcela jiného, ale i zcela podobného Tvému chování?
    Něco jsi slíbil a ejhle, zase se díky komunikaci na chatu snižuješ k osočování celého klanu AC?

    Badmaniak dostal ban oprávněně a přez to vlak nejede...
    Jsem zvědav, zda se povýší on a omluví se zde veřejně, nebo ne?
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    ZOHAN pleteš se. Badmaniak dostal ban neoprávněne a měli by z toho důvodu
    vyvodit důsledky co očividně nedělají.

    Pleteš se také po druhé. Nesnižuji. Klan AC se k tomu snížil sám.
    Osočováním Badmaniaka. To jim jakosi promíjíš. Děláš to stejné co v jiném vláknu: Dvojí metr.
    Jak ten Tvůj! Pouze koukám, že opět si to špatně překladáš.

    Osobně, neměl by sem tohle zapotřeby; kdyby klan AC se uměl slušně chovat a správět přímo na chatu. ;)
    Pod Karlosovou ochranou. Ale to Tobě jako vždy, stejně nedochází. Píšeš pořád to samé, jako autista. :D

    A po třetí, se nesnižuji; jenom se zastávam Badmaniaka. A sbírám postupně důkazy. Toť vše.
    Proč by se zde měl omluvit veřejně? Pokud dodá důkazy svých tvrzení; pak Vy budete Ti špatní.
    Také se později stavím na mapy a ujistím se, či také nezneužíváte akce Demanerů.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    -baghira2-, Prečítaj si môj príspevok. Ban mal oprávnene a prosím nerieš tu iné záležitosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Warden

    Warden User

    -baghira2-: Badmaniak dle mě dostal ban oprávněně, což ostatně i on uznal, stejně jako oprávněně dostal ban i hráč z AC, ale o to tady nejde. Jde tu o to, že v jiné diskuzi nařkl některé z týmu z povýšenosti aniž to jakkoliv upřesnil. Osobně mi nepřipadá, že by výše uvedený text byl důkazem povyšování se moderátora. Jak jsem napsal, spíše je to důkaz nevhodného vystupování hráčů a Badmaniak patří mezi ně. Vím že AC nemáš rád, důkazy samozřejmě můžeš sbírat, ale prosím, nemusíš pořád o tom psát. Děkuji.

    P.S: Přečti si první příspěvek.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    V poriadku. Nebudem to naďalej rozoberať. A plne rešpektujem Vaše stanovisko.

    P.S.: Už len malý poznatok.
    Dodatek smazán.

    EDIT: Proč? Vždyť, byl pravdivý?
    Warden: To jsem neposuzoval. Neměl žádnou souvislost s daným tématem.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/10/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.