Návrhy Pozměnění ve střílení hráčů firma vs firma

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †JĂИ616††ĂИTRĂX†No4™, 7/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Byli byste pro zavedení mezifiremního nestřílení ?

  1. Ano, firma by měla držet pospolu, proto to je firma

    69.7%
  2. Ne

    30.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Právě proto mě to, tolik zaráží. Alespoň ze slušnosti patřilo by se do chatu napsat:
    "Moje cuba nelez mi do ní, nebo Táto cuba je obsazena najdi si jinou, Prosím!"
    Tohle káže slušnost. Proto nedokážu pochopit zmýšlení na jedné straně sobeckých
    elitných hráčů; nebo hamižnost slabších hráčů, když vlezou do cuby aniž byli
    předem slušně vyzvání nebo upozorněni.
    Když potřebuji protegita, raději předem o to slušně poptám na chatu. Za to nemůžu
    jakej sem. Narodil sem se v 80 létach minulého století, když mi vštepovali rodičé a
    jiní dospělí do krve, měj úctu voči starším a pokaždě každému přeukáž zdvořilé a
    slušné chování. Já si tohle so sebou vždy beru do darku.

    - Jenom nemám pochopení pro takové hráče, kteří toho nečiní. A to je to nejhorší
    co stráda většina pilotů na darku: zdvořilost, slušnost, úcta a rešpekt. Ať už jde o
    kohokoli ze hráčů. Stará škola se ve mě nezapře. Proto od každého na darku
    vyžaduji to samé, co od sebe: "slušné jednání"! A když není toho ochoten, pak
    někdo za jeho nemorálnost z jeho firmy zaplatí. Nejsem z těch, co si nechají
    skákat po hlavě. Tečka.

    Možná je to pro někoho OT. Proto sem to zde napsal, že to s tím velice ouzce souvisí.
    Ko by neznal toto přísloví: "Jako si usteleš, tak budeš spát!" A to se týká také toho
    jako se dotyčný chová na darku ve hře voči jinému hráči:
    "Nedělej druhému to co nechceš, aby Ti to ten druhý nedělal zase on Tobě!"
    A kdyby se všychni chovali stejně ve hře ohleduplně, nemusela by se pak zakladat
    táto téma.
     
    Naposledy upraveno: 10/10/16
  2. svi1

    svi1 User

    Ano vím. A to je přesně ono. Ani s tímhle se nic neudělá.
    Pak se tedy omlouvám, to jsem nevěděl. Promiň. Nicméně, pokud píšeš, že je Ti to fuk, tak proč to vlastně řešíme?
    Jak víš co jsem zažil já? Ano, hraju jen o 3 roky míň.
    Jak jsem psal, to byl jen příklad odměny ...
    :) :) :) Děkuji, tohle jsem slyšel naposled od dědečka mého syna před mnoha lety :) Nemyslím to nijak zle, aby to tak nevyznělo, jen jsem se pobavil. Díky :)

    Víš, celkově mi šlo o jedno: O větu, že bys to zakázal hráčům bez klanu. Zakaž to i hráčům co jsou v klanech. Proč na to budu doplácet já, hráč který prasárny nedělá, lítá bez klanu, ale který chce mít možnost trestat multifiremní hráče, když jdou s červenými proti mě? Případně jiné ukázkové hráče ...

    A opět, varovný výstřel je rychlejší a efektivnější než vypisování člověku, který navíc má třeba chatban :)

    Tím je to pro mě ukončeno. Díky za názor a debatu. Nepřesvědčil jsi mě a ani já Tě nepřesvědčím.
    Peknou hru přeji.
     
    Naposledy upraveno: 10/10/16
  3. svi presne tak tiez si myslim ze by mali potom zakazat kazdemu strielat vlastnych aby sa s tymi nechutnostami prestalo
     
  4. svi1

    svi1 User

    SSCUltimateAero nepochopils, já jsem proti tomu.
    To jen aby bylo jasno i pro čtenáře Tvého typu :)
     
  5. Tak když se to zakáže i hráčům v klanech taky dobrý. Ať si ve firmě mezi sebou tedy střílí jen ti co mají v klanu WAR. Takže i tahle možnost by byla dobrá a nic proti ní ani nemam.
    PS: to chlapče nemělo bejt označení věku, prostě mě to v tu chvíli napadlo jako označení mužského rodu a napsat tam pane nebo dědo by asi nebylo to pravý:D. To já to chlapče občas slyším ještě teď :).
     
  6. Jsem rád, že se tu nehádáte, kdo má větší tlak, víc infarktů, či má ZTP nebo ZTP-P :D.
    Shodneme se na tom, že se schválně vlastní firma nestřílí?
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Cruenta†Ultionem no ještě ty začni s tím, kdo má co většího. To nám tady opravdu chybělo :D

    Já rozhodně souhlasím s tím, že vlastní firma se nestřílí. Děje se to na všech servrech a mělo by se to zarazit. Tento návrh je trošku nešťastný, protože to odskáčou i ti, kteří s firmou drží. Občas je zkrátka potřeba někoho upozornit, když zavazí. A fakt je ten, že jediný, rychlý a účinný způsob je, vstřelit do něj pár ran, jak psal svi1, a lodí mu ukázat ať jde pryč. Pak dotyčný hned pochopí o co jde.

    Když jsem četla tuto poslední výměnu názorů, tak mě jedno řešení napadlo. Sepíšu to a uvidíme...
     
  8. svi1

    svi1 User

    Cruenta†Ultionem :D:D tak daleko, jako Ty, ještě nejsme. Tady vedeš na plné čáře:D
    Shodnem. To je bez debat.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Proč doteď nikdo nezměnil název tématu a i hlasování? Vždyť to jasně mluví o přesném opaku než o čem vlákno je. :)
    Ne "mezifiremní" ale "v rámci firmy".
     
  10. Já prostě nechápu co řešíte, návrh na to abych nemohl střílet vlastní firmu když s ní nemám war je pitomost. Tohle je střílečka, kdo nemá zájem ji hrát ať si udělá účet na farmerámě. Kdyby se tohle zavedlo tak by si člověk ani nemohl dávat VSka s hráči stejné firmy pokud jim nedá war ( a to jako proč?). Dále, ono je celkem normální, že jak se lidi baví na chatu něbo i třeba TS3, tak vy si jako v reálném světě vytvoříte skupinu kamarádů a pak i skupinu nepřátel. A logicky, ne všichni vaši kamarádi budou ve vaší firmě a naopak, ne všichni vaši nepřátelé budou v cizích firmách. A já když vidím, že se například můj MMO kamarád střílí s někým z mé firmy, koho já nesnáším, tak pujdu pomoc kamarádovi a né tomu člověku co se chová jak pako a nesnáším ho.

    A dále oblíbené téma cubikoni a ,,chamtivost,, Elitních hráčů. K tomu bych se rád vyjádřil, jelikož i já jsem onen ,,chamtivý,, elitní hráč. Napřed si uvědomte, že teďka je rok 2016. DMG je v úplně jiných výšinách než před 5 lety. Ano, kdysi se cuby dělaly ve skupinách, ale proč? Protože hráč by ho sám buď nesundal a nebo by se mu to nevyplatilo. Dneska si hráč cubu sundá na pohodu x1. A proto logicky dochází k přivlastňování cubikonů jednotlivými hráči nebo pak hitaců klany. Je hezké, že si tu někdo bude plakat jak cubikon je skupinové NPC, ale opakuji, to platilo před tak 5 lety! Aktuálně je realita úplně jiná. I v přírodě platí zákon, přežije nejsilnější, tak tady nejsilnější má svého cubu :). Dále ke střílení flaxů u cuby. Já ho provozuji a nejsem sám. Pokud mi nějaká flaxka začne střílet do cuby, tak mu většinou hodím nejdřív wizku, když nepřestane tak ho prostřelím a až pak zabiju. To že ztratím čest nebo , že ,,nedržím,, s firmou mi je ukradený. Hodnost ze mě lepšího hráče neudělá. Když jsem já začínal a byl jsem sám flaxík, tak mě vždycky připadalo slušné se zeptat jestli se můžu připojit na střílení cubíků, ikdyž se v té době ještě dělaly ve skupinách. Ale dneska? Přiletí flaxka a začne mi střílet do cuby bez zeptání bez ničeho mi do něj začnou pálit a pak se vztekaj když jim koupím lístek na základnu. Na druhou stranu zase nemám problém pokud si nějaký flaxík slušně napíše si ho vzít třeba na hoďku do skupky a střílet to s ním, pokud teda nepotřebuju nutně a rychle urko. Prostě se s tím smiřte, cubikon jaký ho známe už nikdy skupinové NPC nebude, pokud nedojde k masivnímu navýšení HP, štítu, DMG a odměny.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jestli děláš cuby x1, tak bych tě sundal taky. :D :D

    A ano, tak jak je nastavené penalizování za sestřel teď to bohatě stačí, žádný systémový zákaz se dávat nebude, i když si to přejete. O tomhle ta hra neni.
     
  12. Vtom případě je rozdělení do tří firem zbytečné a muže se zrušit:D.

    PS: byt tim flaxem, tak se nechám parkrát sundat schválně do minusu a mam klid a mužu střílet do cubu jak chci, navíc by mě zajímalo jestli bys takhle zkoušel střílet i do něčeho jiného než flaxe, kdyby ti přišel někdo střílet do tvého cuby;).
    Cubik bylo, je a vždy bude NPC pro všechny. Proto se z něj odměna dělí. Kdo chce jen pro sebe odměnu, ma spoustu jiných NPC, kde se odměna nedělí a střelba jiného jen pomůže.
     
  13. 1980milan

    1980milan User

    suhlasim s Warmenom cubi je pre všetkých ja som full a ak niekto sa ma pokúsi vyhnať takýmto spôsobom tak mu to hneď opatujem ja nemám čo stratiť len získať ked ho zostrelím mam BZ plus česť a keď sa nepodarí on ide do mínusu :D v DO pomaličky ale isto mizne veškerá česť ktorá tu ostala a nie je to kvôli BP ale za všetko si môžeme len a len my hráči
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ano, tak se nech sejmout párkrát do minusu a máš klid, jak píšeš. :)
    A nemusíš řešit nějaké zakazování střílení. Logika bagr.
     
  15. buubaak

    buubaak User

    tak ošklivě na bubáka :)

    ja obecně nestřilim flaxi vůbec a hrače u npc, pokud mi nevleze do toho mého, nebo pokud s nim nemam war, a mi je jedno jaka je to firma.

    a cubu si mam za svého jen toho kterého střilim zrovna, ostatní na mapě což je 3 , mužou brat

    a když tam cuby nejsou tak čekaji na tom mistě kde většinou objevuji a ja letim na jiné místo čekat.

    a není pravda že slaby hrač vezme tolik kolik nastřilel, nastřeli dohromady za tu dobu tak možna 10-20k dmg, ja toho cubu sundam a on dostane tak 10% odměny určitě. To jsem všimal prakticky. Tak o matematice mi tu nemluvte.
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je to jak píšeš. Odměna se dostává podle času na cubě a dalších aspektů co tu kvůli flaxům nebudu zmiňovat. A flaxy zneužívají toho, že nemají seprom nebo používají slabou munici.
    Já je nestřílím jen proto, že je nechci do minusu, ale takovéhle vyžírky fakt nezvládám. A ještě se brání tím, že to je pro všechny. Ano, je. Tak střílej x4 jak já a nevadí mi to. Nebo si zaber druhou cubu a taky mi to nevadí.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.