Pozvania priateľov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 7/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, naposledy som mal problém s pozvaním priateľa do hry, nezaratalo sa mi to vôbec. Obrátil som sa na fórum, bolo mi povedané, že to je kôli IP adrese, že tá Ipčka je už v hre registrovaná...Tak v poriadku....Nahovoril som moju priateľku aby to začala hrať, pozval som ju do hry( na jej email, ktorý v hre ešte nie je) a tak sa zaregistrovala a začala hrať...Hrala to celý čas len u nej doma...Jej IP v hre nikdy nebola lebo to nehrala nikdy...stale som ju pozýval do skupiny a nahrali sme lvl 12...a čo sa stalo? Zasa mi nepripisalo tu odmenu...Takže sa pýtam, bude to problém stále v tej Ipčke, ako ste mi minule napísali? Alebo tie pozvania priateľov už nefunguju?
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥

    je otázne či naozaj to takto bolo a nikdy si sa ty alebo ona neprihlásili na DO vzájomne u seba a pod. vieš to my nezistíme. Pozvania sa riešia čisto systemovo a on to všetko vyhodnocuje, čo i len maličká nezrovnalosť a systém to proste nezoberie pravdepodobne. Ďalšia vec, môže byť že danú IP adresu mal aj niekto iný a Darkorbit už hral.

    Myslím si, že snažiť sa získať referralov v DO je veľmi zložité, systém neni dokonalý a má svoje chyby, preto je podľa mňa nieekdy aj nemožné získať aspoň základnu odmenu.
     
  4. vazne? tak ti dakujem za odpoved, len som sa presvedcil o tom ze nasa cz/sk podpora je neschopna...napisal som na anglicku podporu a behom hodiny mi to vyriesili...vam to pisem pol roka a stale nic...takze dakujem za pomoc, ktoru ste mi vy nikdy neposkytli...lucim sa s vami...odnes sk/cz forum nezapinam, budem na cudzich forach...myslel som si ze je to chyba v hre...ale vela veci ste neschopni riesit...alebo mozno lenivi...to uz viete vy...nikdy som od vas pomoc nedostal, smutne...aj naposledy co mi pukla apiska a zeus pri poskodeni 56% ste to nevyriesili...anglicka podpora mi to riesi teraz...a pokial ma 100x nepukli od poslednej opravy tak to bola vasa chyba a nie moja...cakam na odpoved od nich...ale to tu pisal aj vas moderator, no nenasiel sa nikto kto by bol ochotny to zistit kolko krat ma znicili...takze vam pekne dakujem...cistych hracov odpisujte a tych co nieco pouzivaju podporujte aj nadalej...z cz/sk komunity je mi zle..sklamali ste ma :(
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  5. Korben

    Korben User

    By ma zaujímalo, čo také ti tam napísali? Inak len taká maličkosť. Hráči CZ/SK, spadajú pod CZ/SK podporu.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    čo si presne písal na Anglickú podporu? Aby ti pripísali referral ručne alebo ako? Pretože pochybujem, že to pôjde. Alebo čo sem presne pletieš ?

    Na fóre s podporou nemáme nič. Prečo si žiadaš informáciu koľko krát ťa zničili na fóre? Nikto z nás k týmto dátam prístup nemá, nemáme ti s tým ako poradiť, musíš kontaktovať podporu.

    Hádam nemyslíš vážne nie? s 50 príspevkami nás tu obviňuješ, že preferujeme pomoc podvodníkom? Prečítaš si 4 témy, napíšeš sem jednu ty o jednej záležitosti, následne ti odpoviem, a ty odpovieš niečo úplne iné? To si už nič lepšie nevymyslel?

    Ak máš pocit, že Anglická podpora ti poradí lepšie, nech sa páči, ale pokiaľ viem ak ide o cz/sk hráčov, tak to má riešiť naša podpora, nečudoval by som sa ak by ťa preposlali späť.
     
  7. Nikde nie je napísané, že nemôžeš napísať aj na inú podporu...ešte som im skúsil napísať o tu apisku a zeusku...ak mi aj s tým pomôžu tak založím vlákno a skopirujem maily od slovenskej podpory a následne od anglickej podpory, aby ste videli ako to funguje na iných podporách, a aká je tam iniciatíva k riešeniu problému ( teda ak tu nie je zakázané skopírovať pár anglických viet) a čo sa týka tej apis a zeus, myslím, že mi to napísal TRIXT, že by sa to dalo zistiť koľko krát ma zničili..aby bolo dokazane že ta apiska a zeuska mi pukli právom a odporučil ma na podporu...na podpore som im vysvetlil aký mam problém....správa dlha...od nich odpoved bola stručna: Stihacky boli poskodene na 100%...ked som im napisal, ci by boli ochotny to inak preverit, uviedol som Trixtov priklad tak mi dodnes neodpisali...ubehli uz asi 2 tyzdne...
     
  8. Tomas91

    Tomas91 User

  9. Tomas91 dobre o tom viem, bavili sme sa tam o tom...neviem načo to tu píšeš
     
  10. Borat

    Borat User

    Komunikácia s podporou sem na fórum nepatrí a preto je zakázané to kopírovať a sem dávať. Takže na také niečo ani nemyslí.
     
  11. dobre, ďakujem za upozornenie :) škoda no....aspoň by vyšla pravda najavo
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tomas91 Ďakujem za spomenutie, ani by ma to nenapadlo si to dohľadať.

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ no pletie to sem, pretože si to tu začal riešiť aký sme neochotný pritom podľa Korbenových údajov si o stíhačky prišiel sám kedže si to pravdepodobne pozrel. To isté ti odpisala podpora podľa tvojich slov.

    Azda ešte chceš obviniť celý tím, že ti klameme a vymýšľame si aby sme zvalili chybu na teba? Zverejňovať komunikáciu s podporou je na fóre zakázane, ale daj nám aspoň vedieť či Anglická podpora bola tak veľmi ochotna aby ti vrátila stíhačky o ktoré si prišiel pravdepodobne vlastnou vinou.

    Verím teda, že ti anglické forum/podpora aj do budúcna poradí lepšie :)
     
  13. Jessie ak si to tam čital/a, videl by si ze som sa pozeral do hangaru a mal som apis a zeus poskodene na 56% a irisky na 73%...znicili ma 2x a irisky mam vsetky a apis a zeus je fuč...toto som chcel vyriešit...prečo to v hangary bolo tak napisane...je to divne...netvrdim ze nemate pravdu...mozno to bol bug...no chcel som sa toho dopatrat, ale z vasej strany nebola ochota...to je vsetko
     
  14. takze ked mam nejaky problem, tak mam pisat radsej na anglicku podporu?....lebo mozem potvrdit, na nasej podpore su bud uplne neschopni a neochotni ludia alebo nemaju take moznosti ako na inych podporach

    ved ako je mozne, ze na cz/sk podpore mu len vyhovorky stale vypisovali a na anglickej podpore mu ten bonus pripisali bez problemov?...som zvedavy, ci mu vyriesia aj ten problem so stihackami

    mne tiez neboli schopni na cz/sk podpore pripisat kompenzaciu za tie iste designy co som dostal.....len same vyhovorky vypisovali, ze to oni nemaju ako spravit a nemaju to kde najst a taketo dokola....vidim, ze som mal radsej napisat na anglicku podporu
     
  15. Iceman, to s tymi dizajnami to sa nedockas tu kompenzaciu...ruska podpora to rusom uz vyplatila...nasa kompenzacia je kde?
     
  16. Korben

    Korben User

  17. proste ale nechapem tomu, napisu, ze sa budu kompenzovat designy z loterie...mne padne 4-krat a oni mi napisu, ze chcu screen ....ale ako, ked ukazovalo len poslednych 15 premien a ja som premenil vyse 170 kapsul?....ved oni musia mat nejaky zaznamy z toho, kolkokrat som to dostal..a ak nemaju, tak nemali tu vypisovat ako sa bude kompenzovat, ked to nevedia vyhladat....alebo sa im to len nechce vyhladat....skusim napisat na tu anglicku podporu, mozno mi tam pomozu

    ani mi nejde o tych 30 000U co som mal dostat, ale o tu pointu, ze na fore sa napise, ze sa to bude kompenzovat, ze si ma kazdy napisat na podporu a na podpore su neschopni to vykompenzovat
     
  18. potvrdene rusmi, s ktorými sedím na tsku, ktorí hrajú a napísali na ich podporu a dostali kompenzáciu...a my stále čakáme a len vyhovorky dostavame
     
  19. Korben

    Korben User

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, Pokiaľ sa ešte pamätám, tak duplicitné dizajny sa nedajú dohľadať, ak už nie sú vidieť v záznamoch priamo na účte pri kapsulách, tak že ak si písal v čase keď tam už zapísané neboli, tak ti nemohli ani nič pripísať. Tak že môžeš písať aj na Africkú podporu a nikto ti nič nepripíše.

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, Takých kecov, čo jedna babka povedala, som čítal a počul, viac ako dosť. No pravda je úplne niekde inde.

    Edit: Myslím že toto je už dosť mimo túto tému.
     
  20. Korben, Borat napísal, že mam zakazane tu kopíirovať správy z podpory...takže ak chceš dam ti Ip adresu a dojdi na tsko, dozvies sa pravdu a tie tvoje kecy si nechaj pre seba
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.