Práce zahraničních podpor

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Juráás, 30/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Juráás

    Juráás User

    ZOHAN

    Nebral bych to jako samozřejmost, ten komu tu čest vrátili byl snad dán, účet původem z řecka...... takže kdoví, jaká podpora to připsala zpět.A u toho mexíka, nesázel bych na to, ne každý má asi takovou odvahu plivat veřejně poctivým hráčům do obličeje, takže radši počkáme, zda mu čest někdo vrátí a nebo ho ponechají jeho vlastnímu osudu.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Juráás - len podpora krajiny, ktoru ma hrac nastavenu ako povodnu pre ucet moze zasahovat do ucet, inak zial nie. Jedinu vynimku maju vyvojari, ti mozu zasahovat na vsetky ucty.
     
  3. Juráás

    Juráás User

    Punisher

    Tohle já vím, pouze "naznačuji" o jaký účet se jedná, hádám si domyslíš....
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Juráás - je lepsie, ked clovek veci pomenuje, pretoze domyslavcov nema nikto rad, nie je tak? A ako som uz pisal, nie je mozne, aby ina podpora nieco vracala. Moze to byt SK/CZ hrac, ale ucet ma registrovany z inej krajiny a tym padom nespada pod nas a za to uz nerucime potom, ci sa cest vrati alebo nie.
     
  5. Juráás

    Juráás User

    Punisher

    To, že za cizí účty neručíte také vím, prvotní záměr mého postu byl "opravit" zohana v jeho tvrzení, jelikož to že mu čest někdo vrátí není 100%, zatím se mi to stalo asi u 1-2 účtů ze 100, to jest vše.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vypadne mi tam po ránu jedno slovíčko ve větě a to konkrétně : ''možná'' vrátí a ty hned ''mně'' musíš opravovat?
    Jasně, chápu, musím být zcela přesný, kvůli domýšlivcům.
    P.S. Vrátí, nebo nevrátí. Budeme tento smutný příběh sledovat až do konce.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. Ja nič, ja muzikant xDD :D:D:cool::cool:
    Doplnok k prispevku #9
    [​IMG]
    Ps... Sorry, ze to je cez cely monitor, nemozem za to ;)
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    A ta ''nová'' hodnost pilota souvisí s tím novým update, že střílel tak dlouho NPC, až dostával mínusy i za sestřel npc?
    Bohužel španělsky neumím(pokud to tedy je španělština), tak nevím, co tam vlastně píše? Asi chválí BP za to, jakou výhodnou novinku dali do hry a první tzv.nenormální hráč s nenormálním on-line časem dostal to, co si zasloužil.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. Pise tam po spanielsky ano, (server - mexiko 1) ale po spanielsky ti netreba vediet. xD Hlavny je obrazok v strede a potom ten obrazok nalavo. To je to, co Punisher chcel vediet, co sme mu "urobili".:rolleyes::eek:
    - Podla toho, co tam posiela za screeny, a co sme tak zlahka prelozili v google translate.
    On kupoval ten "generál" acc od niekoho. Dal mu polovicku penazi, on mu dal udaje k uctu. tak tam kupec hned lietal (botoval). Predavajuci cakal az mu kupec posle vsetky peniaze aby to mal konecne z krku. No frajer kupec to hned pustil na "botku" a este to nebolo ani na jeho emaily. No a ked prisiel, a uvidel ten terčík, tak si myslel, ze mu to urobil ten, co mu ten ucet chcel predat.
    No pravda je uplne inde...:D:D:D
    Preco by robil tecik na vlastnom ucte ? o_O Nemal tu druhu polovicku penazi. Urcite tam presedel tisicky hodin... mozno rucne, mozno autopilot, nikto nevie. Ale ako sa hovori, bolo hned vybavenééé....:cool::cool:
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak to nebyla práce zahraniční podpory a ani nový update. Jen zaúčinkovala karma při prodeji a sdílení účtu.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Díky za vyjasnění, hned se mi bude lépe usínat.
     
  11. Perňa

    Perňa User

    Tak to muselo být hned všem jasné jak jste to udělali, jinak než když má hráč peta na ochraném modu se účet “napushovat” do mínusové cti nedá nebo o žádném jiném způsobu nevím. Teda kromě normálního způsobu sestřelování 20+ sestřelů.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/19
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Hledá se uživatel tohoto fora : Juras se prý jmenuje ? Neznáte ho někdo?
    Prý se podle uživatele RavenDugga dopouští svou signaturou týkající se jeho osoby přestupku a pohoršování a jsi prý nějaký ogarek či dcerečka na pastve?
    To jsou mi věci.:)
    P.S. To RavenDugga : Když už chceš někoho o něco žádat nebo ho z něčeho nepodloženě obviňovat, je prý žádoucí napsat, či opsat alespoň správně jeho přezdívku nebo nick, aby se zabránilo nedorozuměním. Pokud máš problémy se čtením nebo s chápáním a vnímáním psaného textu, tak to zkus třeba zkopírovat příště ne? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Rád bych tu signaturu, která se tě týká, konečně viděl.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    17. Odkazy

    Jelikož neseme zodpovědnost za to, co je zde na fóru online a co ne, jsou odkazy na cizí stránky obecně zakázány. Cizí stránky jsou stránky, které nepatří společnosti Bigpoint, kromě stránek klanů, cechů a rodin či jejich fór.


    Já psal někde, že mi něco vadí? Ty neumíš odpovědět na jednoduchou otázku, nepíšeš věcně. Nepodloženě obviňuješ a mě tu urážíš?
    Moje příspěvky snad ani nečteš, natož aby jsi je pochopila a něco z nich si vzala ke tvému statečnému srdíčku a nedej bože se snad i trochu poučila. Vymlouvat se na nemoc či postižení je nejjednodušší řešení v moderní době.
    Zkus si zadat do prohlížeče třeba výraz : kontrola pravopisu a gramatiky a použij nástroje moderní doby a uvidíš, jak se všem uleví.
    Ještě ti dám radu naposledy zadarmo. Odlišuj prosím reálný život od hry a herního fora.
    Příklad? Proč by jsi člen rodiny nemohl dát na foru přezdívku ''marikanahrad'' když marika je běžné občanské jméno a hrad je opevněná stavba a krásné princezny patří na hrad ne?:)
     
    Naposledy upraveno: 19/10/19
  14. RavenDugga viděl jsem několik tvých příspěvků a kromě toho, že se blbě čtou i chápou vzhledem k tomu, že nepíšeš čárky, neskloňuješ, máš tam stylistické i pravopisné chyby, některé věty absolutně postrádají význam (google překladač by to občas přeložil i cizinci líp), tak bych neřekl, že tu píšeš pěkně. Celou dobu tu vidím jen obviňování a zhrzené psaní o zabanovaném účtu.

    Popravdě se divím, že Korbenovi nebo jinému adminovi / moderátorovi došla trpělivost až teď. Oháníš se tu VOP, ale přitom sis ani nepřečetla Jak správně přispívat na forum a furt píšeš multiposty, do jiných témat, atd.

    Jinak ke způsobu oceňování, které si taky někde řešila. Starší uživatelé, kteří napsali hodně zpráv, mají mnohem méně Ocenění, protože dříve zde tato funkce nebyla. Ze začátku navíc možná nějaký význam měla, jenže poté, co baghira (nejdříve jedním, pak dvěma a teď už i třema účtama) rozjel oceňování všech příspěvků, tak tato funkce naprosto ztratila význam a celé se to zdiskreditovalo. Ze začátku to mělo vypovídající hodnotu, teď už ne. Důležité je, co člověk píše a ne kolik má ocenění. Třeba ty máš momentálně 79 zpráv a 125 ocenění a přitom mi všechny tvé příspěvky přijdou o ničem.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sandy_Rivers hanbi se. Tohle má být Tvá reakce do vlákna Práce zahraničních podpor?
    Vždyť to s tým vůbec nesouvisí. Čo sa ocenení týka, tak to nie je zahrnuté v smerniciach.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    A ty jsi moderátor, administrátor nebo pracovník zahraniční podpory?
    Tohle má být Tvá reakce do vlákna Práce zahraničních podpor?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. A já si prý hraji na moderátora?
    Pardon za malé OT.;)
     
  17. Kdyby si se chovala slušně Maryko, tak nemáš banána na hlavním účtu, co jsem četl v důvodech banu, bylo, no prostě na IP ban. Nehledej pořád chyby jen u druhých, koukni se občas do zrcadla. Hra je už tak vyhnilá, prostě už tu o moc slušných a nepodvádějících nezavadíš, tak to ber jako fakt a těch pár zbylých se nesnaž znechutit. Díky
     
  18. Arya

    Arya User

    Téma dlouhou dobu neaktivní, tak jej uzamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.