přátelé

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem harmiah, 13/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. harmiah

    harmiah User

    dobrý den mám problém s odměnou pozval jsem 5 hráčů do hry dostal jsem za každého znich odměnu ale nedostal jsem tu hlavní odměnu s tím premiem,municí,logdisky,a kupony a přitom tam mám zaškrtnuto že jsem to dostal ale nemám nic
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Skus ziskat este jedneho hraca,ktory dosiahne 7.lvl,ale odmenu uz asi neobdrzis,kedze je evidovana,ze si ju mal obdrzat.Samozrejme odmenu nedostanes pokial si si aspon jeden z uctov robil sam alebo mas s niektorym z nich rovnaku IP adresu,ci aspon dvaja maju zhodnu IP adresu medzi sebou.

    Este nejake otazky?
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    harmiah Zjisti si,kdo má stejnou IP,tak ti to blokují,budeš muset pozvat další hráče,bohužel.
     
  4. harmiah

    harmiah User

    no ale to je zvláštní že jednotlivě jsem za každého dostal odměnu :/
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ano jednotlivo sa udeluje odmena,ale ten bonus za 5,10,25 priatelov potom nemusis obdrzat,ak je zhoda v IP ako som pisal vyssie.Skus pozvat dalsich hracov a uvidis,ci dodatocne cosi obdrzis,ale nemusis.
     
  6. harmiah

    harmiah User

    ale proč to mam odkliklé že jsem to dostal to mi právě nejde do hlavy
    -------------------------------
    a mám tam i napsané získané bonusy 6 ale dostal jsem jen 5
    tak to je špatný tak to nedostanu nic
     
    Naposledy upraveno: 13/1/14
  7. Korben

    Korben User

    harmiah nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť upraviť svoj príspevok.

    Ďalej ak si odmenu nedostal , tak jednoducho nemáš na kompletnú odmenu nárok.
    Odmeny prideľuje systém, tak že sa s tým bohužiaľ nedá nič robiť.
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Pozvi další hráče a dostaneš to,ale pozor,jak psali kolegové,nesmí být stejná IP,pak máš smolíka.
    -------------------------------------------------------
    Věc se má takto:Jestliže pozveš x hráčů a mezi nimi jsou minimálně dvě stejné IP,tak už nikdy nemáš nárok na premium.
    Omlouvám se za předešlý výrok,byla to mistifikace.

    Vyřešeno,uzamčeno LOCK !!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.