Pravidla k hre

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem viking171, 20/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. viking171

    viking171 User

    Prosim vas kde najdem kompletne pravidla ako hrat tuto hru. Ale naozaj so vsetkym. Som tu par tyzdnov, ale som napr stale jelen z toho, co je napr skylab a naco a ako sa pouziva, co znamena, ked mi hore na obrazovke blikne veta, ze mi vyprsala pozvanka od niekoho, ako naybierat saprom a zosilnit nim lasery, este stale totiz pouzivam najslabsie a to som v 11 leveli. silnejsie su pre mna ale nedostupne, pretoze su prilis drahe co sa uridia tyka, naco sluzia piratske truhlice a co v nich mozem najst a milion podobnych otazok, na vacsinu z nich si teraz nespomeniem...
    Kde si toto vsetko mozem nastudovat a hrat hru naozaj na 100%? Naozaj ma nebavi, ze ma tu zakazdym zostreli kazdy clen konkurencnej skupiny a ja sa s tymi smiesnymi laserami nemam sancu branit. Mozem sa tak akurat donekonecna zaoberat strielanim simonov, lordakii a mordonov a to ma pomaly prestava bavit, pretoze je to stale dokola o tom istom.

    Dakujem za kazdu radu!
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Bambino

    Bambino User

    No,to nie ani tak pravidla,ale pozri si Dark orbit bibliu a tam máš všeličo a študovat možeš par hodín.Klikni si na popisy/glosar.Tam najdeš bibliu
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viking171 - ked uz si dal nazov temy pravidla,tak si urcite pozri tuto sekciu: Pravidla
    Pretoze taktiez neznalost pravidiel neospravedlnuje.

    Nuz nie si jediny,co tak zacinal.Davnejsie sme nedostali absolutne nic,nez teraz novacikovia a museli sme si vsetko tvrdo vystrielat,co sa vybavy a lode tykalo a taktiez nebol skylab na posielanie surok na drazby a o ochrane hracov na x-1 nevraviac,aj ked nebol taky vysoky dmg,ale lovci nemali ani v tych casoch problem odstrelit hracov.Tato hra je beh na dlhu trat,cize nerataj ani s tym,ze za tyzden budes full a lovit v pohodicke.Postupom casu sa mozes len vypracovat,pokial clovek nezainvestuje.
     
  5. viking171

    viking171 User

    super, dakujem! prosim vas viete mi narychlo povedat, co znamena, ze mi vyprsala pozvanka od nejakeho hraca? uz dlho cakam na priatie do nejakeho klanu, nieje to nahodou ono? kde sa mi ale zobrazi, ze ma niekto pozyva, aby som to mohol stihnut potvrdit skor, nez ta ponuka vyprsi...?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viking171- na fore plati jedna tema = jedna otazka.Ak sa to tyka niecoho uz ineho,tak si treba zalozit novu temu.
    O klane si precitas tu: FAQ - Klan

    Este nejaka otazka k teme?
     
  7. viking171

    viking171 User

    toto bola jedna z otazok pri zalozeni temy... ale precitam si odkaz, ktory si mi tu nechal, cize nieje potrebne v tom pokracovat, vdaka
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viking171 - ak by si teda este mal otazky k niecomu inemu,tak si kludne mozes zalozit novu temu a spytat sa,ovsem ak k tomu nebola uz vytvorena diskusia:
    Diskuze o hře / zpětná vazba

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.