prázdný štít

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    Zdravím,
    když střílím cuby s aegisem, tak se občas zakoukám, nebo zapomenu v chatu a zapomenu zavčas přepnout konfu, když už mám ale jen malinko hp, tak dám C - zkratka pro přepnutí konfy a rupnu ještě než se ta konfa přepne a když dám oprava na místě, tak mám jen pár tisíc štítu na už přepnuté konfiguraci ikdyž jsem tam měl mít 480k, už se mi to stalo 2x a není to moc milé když toho cuba pak nemůžu ani dostřelit. :D


    Pak taky mám chybu, že když mám na petovi aktivovaného sběrače na bonus boxy tak stojím s ním vedle bonus boxu a on ho nechce sebrat a to ikdyž mu najdu jiný, tak prostě nesebere ani jeden a jezdí semnou, ale cargo boxy mezitím sbírá, jenom bonus boxy ne, čím to je? Občas třeba když ho dám na kami a zase ho opravím, tak třeba po 5ti minutách zase zbírá.


    Pardon že to dávám do jednoho témata oboje, ale nechtěl jsem zakládat dvě témata. Doufám že to sem dávám správně. :) Díky za odpověď a doufám že mi to zase neuzamčete jako před 10ti minutama. ;)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    oops.eu Je jasné prečo som ti tému uzavrel. Odpoveď si tam dostal.
    K PETovi sa tu vyjadrovať nebudem. Na to máme vytvorenú oficiálnu diskusiu.
    Čo sa týka tvojho problému s konfiguráciou , tak to môže byť spôsobené internetovou odozvou a internetovým pripojením.
    Vlož sem svoje výsledky testov. Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. oops.eu

    oops.eu User

    V tématu předtím jsem se ptal jenom kde mám nahlásit multi-účet a on není zakázaný, což jsem nevěděl. :) Nechtěl jsem ho hlásit na ban na chat, to není trest, když na tom účtu nehraje. ;) Blbě jsi mě pochopil.

    ok, Peta napíšu jinam.

    K tomu internetu, nikdy dřív jsem s tím problém neměl, až teď v posledních pár dnech, takže si nemyslím že by to bylo připojením.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  5. oops.eu

    oops.eu User

    [​IMG]


    [​IMG]


    a ještě vložím ostatní, vydržte.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    oops.eu - cital si na aky bod mas robit tie testy?

    Tyto testy musíte provádět na bod Frankfurt. Testy prováděné na Prahu jsou vám naprosto k ničemu:
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím, že bys ty testy měl udělat znovu a až ti tam naskočí ta mapa, tak vyber bod Frankfurt ;)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  8. oops.eu

    oops.eu User

    ok, jdu to udělat znovu, to mi nějak uniklo.



    Jawa - Version 7 update 60 - nejnovější verze

    Flash Player jsem už dvakrát stáhnul, ale stále mi to ukazuje:

    You have version 14,0,0,125 installed

    a nejnovější je:

    Chrome (Pepper-based Flash Player)14.0.0.145

    takže ten je asi vpohodě.

    Prohlížeč:

    Verze 35.0.1916.153 m


    Google Chrome je aktuální.

    a OS:
    Windows 7 64bit
    -------------------
    [​IMG]

    [​IMG]

    sorry za ty problémy, přehlídl jsem to.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/14
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    oops.eu tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    oops.eu Mal by si skúsiť iný prehliadač ako chrome , a počítam že si pripojený cez Wifi , tak by si to mal skúsiť cez kábel. Ďalej , mal by si si povypínať zbytočné bežiace procesy na pozadí PC.
    V jednom teste ti pakety nenačítalo a v druhom bolo všetko v poriadku. Tak že aj takáto maličkosť ti môže spôsobiť problém v hre. Kolísanie pripojenia môže spôsobovať aj to že ti PET zle zbiera boxy, lebo pri zlej odozve PET nemusí niektoré boxy zaregistrovať.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  11. oops.eu

    oops.eu User

    Jaký prohlížeč by jsi mi doporučil jako nejlepší, mně se na chromu hraje dost dobře.
    Na pozadí, to myslíš asi záložky, ne? Co znamenají přesně ty pakety?

    Díky moc za radu, dneska mi to sbíralo dobře, tak uvidím časem. :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Prehliadač ti nedoporučím žiadny. Najlepšie je , keď si hráč sám skúsi ktorý mu ide najlepšie, ale zo skúsenosti viem že chrome by som si nedával.

    Programy pracujúce na pozadí sú tie , ktoré napr. sledujú tvoju činnosť na PC , potom tie ktoré hľadajú aktualizácie a podobne. Podľa toho aký máš operačný systém , si na internete zisti , ako sa tieto "zbytočné" procesy dajú pozastaviť.

    Pakety , sú vlastne dáta ktoré sa presúvajú v internetovej sieti. Teta wiki ti o tom povie viac. (wiki = wikipedia) :)
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  13. oops.eu

    oops.eu User

    Dobře, děkuji za rady, to bude asi vše. Hraje se mi nejlépe na chromu, mám to vyzkoušené a zase od ostatních vím, že měli na opeře lagy co já na chromu ne, atp. :) Ještě to budu sledovat a později možná i zkusím jiný.

    Jinač už vím co myslíš těmi programy pracující na pozadí, mám Win7, vím jak je ukončit, ale když jsem to dělal naposledy akorát jsem si ukončil něco co jsem neměl a musel jsem vypínat a zase zapínat komp, navíc při každým zapnutí ti zase všechno naskočí, takže tohle bych nenechával dělat člověka co tomu nerozumí. :)

    Díky za rady, alespoň vím čím to je. ;)
     
  14. Korben

    Korben User

    Pri problémoch je potrebné si odsledovať správanie PC. Inak netreba vypínať programy ktoré sú systémové a Nieje zlé sa pozrieť aj na programy ktoré sa ti spustia pri štarte PC a jednoducho ich vypnúť, ale znova treba dávať pozor , aby sa nejednalo o systémový program.
    Tak isto treba dávať pozor pri sťahovaní programov do PC aby sa ti nestiahol aj program ktorý zbytočne zaťažuje PC a sleduje dianie na internete. Jeden taký zbytočný program si môže človek stiahnuť pri aktualizácii flash playeru.
    Jednoducho , všetko treba robiť opatrne a hlavne treba čítať a nie len klikať. :)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.