Preberanie npc a nepriatelov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™»∑xpert«™, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň mám taký dosť velký problém a myslím že tu už štve dosť hráčov.Len tak z ničoho nič mi niekto vela krát prebral niakeho nepriatela alebo npc nap. dnes,dnes som 2 x zničil nepriatela lenže pred tým ako som ho zničil tak si niaky týpek nabehol vystrelil do neho jednu ranu a prebral mi ho.A toto nie je jediný krát čo mi niekto niečo prebral.
     
  2. Crystal

    Crystal User

    no stava sa to aj mne a je to chyba BP..odkedy zaviedli vtedy novinky a bol problem s preberanim npc...uplne sa to nevyriesilo...

    proste tocim BBK a dojde flaxac striela a krysa zrazu biela...samozrejme ze ho odozeniem s x4 ale ajtak
    nehovorim o cubikonoch tak to je to hotova katastrofa...kliknem cuba prvy, supe ma celu dobu, slaham mu dmg za 20 az 38 tisic a cuba biela
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Na fore sa to uz x-krat riesilo,staci si pozriet starsie temy.Kto cita forum vie,ze chyba bola nahlasena,viac tu s tym nevieme pomoct,musime len pockat.
     
  4. Crystal to je ešte lepší prípad.Mne dnes dva krát prebral niaky týpek čo sa prvý krát prihlásil na DO prebral podplukáča.
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Nám zase sebrali včera UVK... Taky jsme z toho nebyli nadšeni, ale potrestali jsme je :))
    Nedoporučuji ale někomu "pomáhat", pokud o to sám nepožádá... Takhle si můžete pěkně zavařit
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som včera splnil viacero úloh a poväčšine okolo mňa kto letel si stretlil alebo ja som pomohol a odmeny boli odovzdané korektne - t.j. problém je asi individuálny alebo sa na mojom serveri nevyskytuje (GE3). Ja viem, že problém nahlásený bol ale musím poznamenať, že výskyt tejto chyby je dosť individuálny. Pri tom ma napadá, že nedávno boli nové verzie FP a javy (ja nehovorím, že je to problém toho) a tak si to skontrolujte nech riešime čisto len problém hry :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Este odporucam pokial vam preberu NPC,tak si zapnite PETa a mate sancu ho prebrat spat,ak je na to cas.Mne tak nedavno hrac prebral uber-kristallon a ked som si zapol PETa,tak som ho prebral spat nastastie.Zial hraci neraz strielaju hlavne do uber votrelcov,kedze tam sa odmena deli medzi hracov,ktori strielaju do NPC a maju sancu prebrat ho,ak sa im to nepodari,tak obdrzia za strelbu aspon nejaku odmenu a ak ano,tak maju NPC do ulohy a rankingu.Preto vyuzivaju na prebratie hlavne pomoc PETa,aspon co som ja pozoroval na mapach.
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Upřesním ještě kolegu ohledně zapnutí PETa.Je nutné ho dát do režimu "ochrana"
     
  9. Kenny

    Kenny User

    Stačí dát chvíli x4, a máme ho spátky
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si,ze tema bola dostatocne zodpovedana.Navyse uz dlhsiu dobu sa mi nestalo,zeby mi niekto prebral NPC,takze si to dovolim uzatvorit uz.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.