Přebírání NPC - chyba nebo záměr?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravim dnes se mi stalo toto: Tocim devo a zhruba v pulce zivotu se ke me pridala naka mala lodka (piranha) - kterou jsem celou dobu mel na ocich - pulku devova zivota stala a nestrilela. Devo jsem mel celou dobu cervene a cca 5 vystrelu pred koncem se mi zmenilo na sedive a padlo te piranhe. Je to chyba nebo zamer???

    Pozn. predem: neberte to jako stiznost (jedno devo mi nevadi a aspon sem nekomu pomoh :) ), jen me to zajima.
     
  2. Korben

    Korben User

    Tento problém bol už dávnejšie nahlásený. Čakáme na vyriešenie.
     
  3. Ano i já tento problém pociťuji. Začlo to od vánoc. Už v té době když byli ice meteority tak to nefungovalo jak mělo. Ale jinak to není jen u NPC, ale i u lodí. Často se to stává při akci spaceball. Střílím první, někdo mi pomůže a loď je jeho a přičte se mu, což je trošku divný. Ale není to furt takže je to zatím pohoda. ;) Ale ten problém je tu již dlouho.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Pokiaľ sa pamätám, tak tento problém tu bol aj v roku 2010.
     
  5. pokial viem tak tento problem bol este ked som s DO zacinal cca 6 rokov dozadu :D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak neni to prvy krat,ale my s tym na fore nic nespravime.Nahlasene to bolo,tak ostava uz len pockat na opravu.
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Zatim jsem to nepozoroval - DO jsem hral naposledy pred cca 5 lety, tak me zajimalo, zda to neni treba naka novinka pro zvyseni sance novacku, ci tak neco... Kazdopadne diky za odpovedi.
     
  8. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.