Přebytečné speciálních lasery???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Firefox1*, 24/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Info:
    Dnes od 10:00 budou v montáži dostupné speciální recepty, kterých můžete využít na zbavení se přebytečných speciálních laserů AA-1 a AAP-1, které bylo možno získat z minulých eventů.


    Může mi někdo rozumě vysvětlit proč bych se měl zrovna těchto laserů zbavovat ???
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak vzešlo to z BP, tak nic logického, rozumného a hlavně logicky výhodného pro hráče v tom nehledej.
    tedy pro ty poctivé. myslím si, že ti nepoctiví mají laserů a přebytečných bajtů asi pravděpodobně velký nadbytek, tak je to asi výhodné, udělat si tu nějakou munici zcela zadarmo.
    Pokud je to myšleno od BP jako kompenzace za nefumkční hru, tak je to asi další nepovedený apríl.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    V ziadnom pripade nedemontovat.V hangari vydrzia do dalsích akcii a na bezné hranie máme dostatok iných kanonov
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Gurmán

    Gurmán User

    no, mně třeba zbylo 25 000 bajtů (lasery už mám), tak než aby to propadlo, vyrobil jsem z toho lasery a z laserů munici. Ačkoliv si myslím, že je to zbytečně složité, lepší než nic. Takže tohle bych zrovna nehaněl. Jinak by mi těch 25 000 bajtů propadlo a nic by z toho nebylo :)

    Možná občas zkuste přemýšlet, než začnete automaticky něco odsuzovat. :)
     
    bhagira22, Masožrout a -baghira2- tohle ocenili.
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Niekto ta snad odsudil?Je to specialny tip laseru na urcite npc,co bude v buducnosti nasledovat nevieme.Tato ponuka sa mi vidí tiez nezmyselna,podobna ako vymenit uridium za kredity.Ale prosim,kazdý podla chuti ja som nikoho neodsudil a o tom premyslaní by sa dalo dlho diskutovať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa toto tyka akcie Eternal gate, tak treba pisat do diskusie na to urcenej. Nech je vsetko na jednom mieste: Diskusia: Brána Eternal

    Nemame informacie o tom, zeby tato akcia bola jedina, preto momentalne netusime zamer BP, ze dalo moznost zamenit tieto lasery.

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.