Zpetná vazba Prehlad odchodov hracov z DO

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem *pursuer*, 2/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Aky bol/bude dovod Vasho konca v DO?

 1. Hraci pouzivajuci nelegalne programy bez trestu

  77.5%
 2. Multiklany - uz sa viac nehra na firmu

  57.5%
 3. Lagy v hre

  41.3%
 4. Dlhodoba nefunkcnost Uba, R-zone, atd...

  20.0%
 5. Maly pocet hrajucich hracov a skoro ziadni novi hraci

  28.8%
 6. Nevyhovujuce eventy - malo prepracovane, neatraktivne

  52.5%
 7. Chybajuce kvalitne PVP akcie

  28.8%
 8. Novinky v hre, vyvoj hry

  40.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
 1. *pursuer*

  *pursuer* User

  Poslednu dobu ukoncilo velmi vela hracov hranie na DO a bolo by dobre, keby sa za pomoci tabulky dozvedel manazment BP, preco tolko hracov odchadza z hry. Mozno aj vdaka nej zavedu opatrenia, aby zabranili dalsiemu odchodu hracov, inak budu spajat dalsie servery, aby zas neboli prazdne mapy. Na vyber je niekolko moznosti, mozete vybrat aj viac moznosti, ak bolo tych dovodov viac.
  Pravidla temy: Vyvarujte sa zbytocnym hadkam, OT a neziaducich prispevkoch. Tema bude sluzit skor na hlasovanie, co bolo/bude dovodom Vasho ukoncenia v hre. Pripadne mozete nieco k tomu napisat, ale slusne.
   
 2. -KonKy-23-

  -KonKy-23- User

  multy klany mi nevadi nato jsem si zvykl a prispusobyl se ale ty akce trea ted v 00.0 kde su double odmeny ... rraci to vypinam a idem spat proste chaba za chybou dpurne programy tez som si zvykol... pretoze se vyvojari spis zameruji podle me na noveho klienta kdyz v roce 2020 konci flash player... tak aby hra zila dal muji ji rivest inam ... ke stazeni a tam by mali boti zmizet odle mna ale tez bych jim zato usekal ruce :D
   
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Na to, aby sme mohli tabulku s hlasovanim pouzit ako feedback budeme potrebovat, aby sa hlasovania zucastnilo vela hracov. Ako uz bolo napisane, tak sa snazte slusne diskutovat na tuto temu, nech je to pouzitelne.
   
 4. chceme zpět staré časy 2010-2013 na darku to byla fakt hra....dnes už tak ne...
  chvála pána boha, že jsem lítat s legendami CZ2...totální nostalgie...

  nikdy nezapomenu na ty časy ... i cry....

  dnes už to není hra....

  Legendární server CZ2...

  ty nálety, boje ou ou ješte že jsou videa :(:(:(:(:(:(:(

  Čest hráčům: Lemmy, Spyro největší legendy nikdy se žádný hráč jim nevyronal .....

  ach ty časy

  Hru zničili multiklany, novinky a v poslední řadě hráči, kteří nejsou u svých PC...

  Tohle když pustím vždy brečím:
  Dark Orbit - Spyro says goodbye -by Lemmy CZ2-

  :(:(:(:(:(

  a od toho jsem se učil, vždy jsem chtěl umět PVP souboj jako on:

  Dark Orbit - Anakin Christmas special [Reupload] [HD]
   
  Naposledy upraveno: 3/3/19
  bhagira222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 5. Perňa

  Perňa User

  S DarkOrbitem nekončím, ale momentálně ji střídám s více hrama a nebaví mě tolik jako dřív, pokusím se zde pouze říct svůj osobní názor na to proč hra upadá, proč nepřitáhne nováčky apod.

  Hlavní důvod proč, hra upadá, hráči odcházejí a noví nepřicházejí je "Konkurence a Trendy"

  Jak jde doba, máme v dnešní době možnosti si pořídit počítače které nám budou hrát hry plynule na 4K, tak nám roste i herní průmysl, herní společnosti se předhánění v hrách a číslech. Máme spoustu her v různých žánrech které po grafické stránce vypadají opravdu neskutečně dobře. Trend momentálních her je, že jsou "zadarmo", Ve hře si nemusíme nic koupit a máme vše dostupné, jediné co ve hře většinou je jsou kosmetické věci "skiny", mezi nejznámější patří: (doufám, že to moderátoři nesmažou), Fortnite, Apex Legends, CS:GO, PUBG, Overwatch. Nepochybně na vývoj těch padly kosmické částky mnohonásobně větší než na DarkOrbit, ale očividně jak můžeme vidět, tak skillbased hry s pouhým přidáním kosmetických věcí jsou momentálně nejžádanější a vydělávají nejvíc a to se bavíme o desítkách až stovkách miliard korun, které jsou z největší části tvořeny pouze tím, že člověk chce ve hře "Dobře vypadat". Ještě bych dodal, že kromě CS:GO jsou všechny hry které jsem uvedl "Battle-Royale" což znamená, že je jedna mapa, kde člověk padne z letadla, na zemi hledá zbraně a vybavení v opuštěných barácích a hraje se do posledního přeživšího a samozřejmě člověka v takových hrách žene to, že chce být ten poslední přeživší a mít pocit toho, že byl nejlepší a porazil všechny.

  Prohlížečové hry jsou v dnešní době na úpadku a je to tím jak jde doba dopředu, v roce 2008 byl DarkOrbit hra, která vypadala na svou dobu dobře a tím, že šla hrát pouze v prohlížeči se to ještě více násobilo. V té době bylo více prohlížečových her, které byly na svém vrcholu (tady už se jedná o opravdovou konkurenci, tak se pokusím pouze naznačit které myslím), "gladiátoři", "divoké vesničky" apod. Mnozí hráči, pořád píšou, že by byly rádi kdyby hra byla jak v roce 2013, že novinky zničily hru, ale pokud by se hra vrátila do roku 2013, nevrátí se Vám vzpomínky a lidi kteří hráli, to si mnozí nedokážou přiznat.

  Dalším problémem této hry je "Zastaralost"

  Hra běží v prohlížeči což je opravdu mimo. Každá nová online hra už má svého vlastního optimalizovaného klienta, na kterém je opravdu využit potenciál PC, tak aby hra běžela plynule. Typický příklad akce Plutus. Můžete mít počítač třeba za 200 000,- ale jak ta hra běží v prohlížeči, tak nepomůže nic. A upřímně, koho baví hrát hru která se věčně seká při fightech ? Nevidím do toho kolik lidí ve společnosti Bigpoint pracuje na vývoji DarkOrbitu, ale vytvořit stabilního klienta, není problém i pro menší společnosti, pro menší hry.

  Dalším problémem této hry je "stereotyp a systém: Za hodně peněz málo muziky"

  Ačkoliv za poslední 2 roky se v tomto ohledu situace zlepšila, máme zde kalendář, který nám dává elitní výbavu, v průběhu roku máme téměř pořád nějáké akce při kterých je hráč si schopen vydělat urko, ale v principu je pořád o to samé: Držím myš a točím se kolem nějákého NPC, je mi opravdu jedno jak to NPC vypadá, pořád je to stejný princip.

  "Za málo peněz hodně muziky". Aby se člověk dostal do bodu kdy má full loď a takovou zásobu munice, že v podstatě jen naloguje a pošle si seprom, by stálo opravdu hodně peněž, pro většinu hráčů je to o tom, že nějákou dobu loví a pak "otročí", ovšem poměrově je to 20% lovení a 80% otročení, baví to někoho ? Mě teda opravdu ne.

  Dalším problémem je "Málo PvP akcí a jejich nevyužitý potenciál"

  Tato hra je střílečka a aspoň mě nejvíc v této hře baví se střílet s ostatníma a jediná masivní akce kterou momentálně máme je spaceball, ale proč chodit na spaceball ? Většinu času vystřílím munici do žlutých veg, které mi stejně zdrhnou v masku. Lidi tam opravdu chodí jen proto aby si sebrali boxík. Proč neudělat spaceball atraktivnější ?

  Jak bych já osobně zlepšil spaceball: po dobu akce, bych nastavil to, aby na mapě 4-4 hráčům neubýval seprom, munice, EMP, ISH, SMART. Jediné co by ubývalo by byly boostery. Takto by to pro mě bylo atraktivní a myslím, že i pro většinu hráčů. Celý server by si nakoupil boostery a šel by se střílet na 4-4.

  Jak udělat spaceball atraktivnější z hlediska odměny ? Míč by měla tahat firma a ne jeden hráč, nastavil bych to tak, že by se počítal DMG, který jsem dal do míče a potom co by míč prošel bránou mé firmy by se mě hráči zobrazil boxík ve kterém bych měl odměnu. Takto si představuji spaceball který má smysl.

  Další velká škoda je, že skončila JPA a Scoremageddon. Pro full hráče, byla JPA taková další meta která je hnala dopředu. Chtěli se porovnat s těma nejlepšíma a mělo to něco do sebe, že pro část hráčů to byla meta, kterou chtěli dosáhnout a to je také nutilo zlepšovat se apod. ačkoliv víme, že v JPA se hodně využívaly bugy a podvody.

  Scoremageddon byla super akce, která vyhnala do map opravdu hodně lidí, lidi chtěli soutěžit o prvenství o tituly a odměny, proč není nic takového momentálně teď ? Přitom tato akce se principem blížila trendu dnešních battle-royal her.

  Dalším problémem "Nepoctiví hráči"

  Kapitola sama o sobě. 1000x probíraná. Můj názor se ztotožňuje s tím co napsal Korben. Nenašel jsem přesné znění toho jak to řekl on, ale ve zkratce mými slovy: Hra se dostala do bodu, kdy se musely spojit servery, hráči odcházení, zisky klesají. Většina nepoctivých hráčů si platí pravidelně výhody ve hře, je to tedy stabilní příjem, pokud by najednou snížili počet hráčů opět o víc než polovinu a z té poloviny ještě 95% platících, hru můžou rovnou ukončit. Věřím, že Bigpoint dřívě měl své zásady a držel se jich, ale jak nejsou peníze, jdou zásady stranou. Zbavit se nepoctivých hráčů by šlo naprosto jednoduše během pár dnů, ale Bigpoint tohle nechce a to je fakt který si musí všichni uvědomit. Důvody toho, že někdo hraje nepoctivě bych nehledal pouze v člověku samém, ale i ve hře, dokud se hráčům vyplatí hrát nepoctivě tak hrát nepoctivě budou.

  Tohle je pouze můj osobní názor na toto téma.

  Pokud to někdo dočetl až do konce, byl bych rád, kdyby vyjádřil svůj souhlas či nesouhlas, pokud se shoduješ minimálně se 3 z 5ti problémy které jsem zde uvedl, oceň tento příspěvek. Děkuji
   
  Naposledy upraveno: 4/3/19
 6. -baghira2-

  -baghira2- User

  Perňa vyčerpávajúcim spôsobom si to dokázal napísať, ako málokto. S tým sa nedá nesúhlasiť.
  - Pretože všetko toto, čo si spomenul, je bohužiaľ pravda. V mnohých bodoch s Tebou jednoznačne súhlasím.

  Menovite: "Konkurence a Trendy", "Zastaralost", "Málo PvP akcí a jejich nevyužitý potenciál" a "Nepoctiví hráči".
  Osobne som však najviac sklamaný kvôli Chýbajúcim adekvátnym PVP akciám, povedzme na PVP mapách.

  Ako napísal Punisher vo vlastnej téme:
  "Problem skor vidim v tom, ze v hre nie su adekvatne PVP akcie, pretoze keby boli, tak vacsina silnejsich hracov
  by sla tam strielat sa a neotravovali by v takom meradle lowky na beznych mapach pri plneni uloh."

  Pretože už len to znechucuje hru novo-príchodzím a začínajúcim hráčom, ktorých je čoraz menej a menej.
  Tympádom hra nemôže prosperovať. Stagnuje a ide to s ňou, dolu z kopca. A postupne sa na to nabaľujú
  ďalšie problémy s tým súvisiace: Multiklany, Nepoctiví hráči a podobne.
  A výsledkom môže byť zničujúca lavína, ktorá raz úplne odrovná túto hru.

  P.S.: Ak už skončím 28. 12. 2019 tak jednoznačne: kvôli Multiklanom, Nepoctivým hráčom a Chýbajúcim adekvátnym PVP akciám.
  A pokým to v BP, naďalej nebudú riešiť. Poctivým hráčom to vezme chuť od hrania. A o to viac, sa priblíží koniec a úpadok darku.
   
 7. Drift1

  Drift1 User

  Já hru hraji stále a hrát budu. Už od roku 2011 jsem zažíval vše možné. Novinky,nelegální programy ale zažil jsem hráče a boj za jednu firmu.Z CZ2 můžu jmenovat starší hráče jako Koljan,Lemmy svk,Abbys,Hinten,Hodas atd...tihle hráči už to dnes snad ani nezapnou.Zastaralá ta hra svým způsobem je ale novinky jsou. Na co by se měli zaměřit ta vypnout multiklany a boty. Další věc aktivoat to co bylo ještě nedávno k dobru a pro dnešní hráče by to bylo rentabilní. Tím myslím chlazení kamikadze u Peta. Do lvl 17 by to bylo ideální protože hráči slabší by se mohli vyrovnat za chvilku těm silnějším. Profil pilota kde se přidávají schopnosti by mohli předělat. S určitým levelem by jste získaly jeden bod schopnosti.Bylo by to lepší než místo toho drancovat logdisky a seprom s kredity. U bran bych upravil asi jen ty první tři které se staví současně. Např. tak že postavíte gammu,betu a alfa vám k tomu skočí zadarmo.U akcí bych se pozastavil. Hitac- no pvp jako tomu bylo u plutuse,dát je aby se objevovali postupně na jedné mapě. S jedinou úpravou-přiletí cizí firma šup s ním dolů. Invazi navrátit staronové časy a např. takovou UBA zrušit...je toho víc ale to bych tu seděl do večera :-D
   
 8. josef402

  josef402 User

  VO cem to tady chcete kecat:):) , par roku se tady na to nadava :):)a nikdo :confused:ONI:eek: stym nic nedelaji :Dzbytecny téma
   
  -baghira2- a bhagira222 tohle ocenili.
 9. Karlosray

  Karlosray User

  me se nelibí že hrači v teto hře podvadi i když je nahlasite tak bigpoint tak oni stim nic neudelaji je jim to fuk
   
  bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
 10. no tak jako, že to se nedá...ani pvp souboj když jdu do toho poctivě a protistrana má zabugované vše,nekonečne vše..já cooldown..nebo to naklivání...pak se o nějak pvp souboj nemůžeme bavit...

  kolikrát hráči jsou neporazitelní díky tomu..
   
  bhagira222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 11. Marrek

  Marrek User

  No tak ak už má aj Admin takýto názor tak to je asi na čase uznať to že BP len kecá ohľadom botiek že je proti ním a pritom ich tu neháva.. Už v roku 2014 bolo velmi rozširené botovanie a čo s tým BP spravil keď to hrávalo veľa hráčov?? Nič.. zrejme si na tom mastil kapsu presne ako teraz.. vtedy pretože boli nenažraný a teraz pretože im odchádzaju hráči - no prečo asi??

  Kto má trpieť tú ích toleráciu k Boterom atď ?? Koho zaujíma že sú to hráči na tope?? práve tí hráči vo väčšine ničia tu hru.. sú si veľmi dobre vedomí že si v tej hre môžu robiť prakticky čo chcú pretože BP ich tam nehá aby mohlo udržovať hru - toto si fakt zastávate ??

  Presne kvôli nespravodlivosti hráči odchádzajú .. system bol nastavený aby podporoval boterov a teraz za čudujete že už su tu takmer len botky ? Za to si môže BP a ich amaterizmus a chamtivosť. Sú tam kde sú pretože v minulosti robili veci podľa svojho.. pridávali XY vecí.. boli príliš nenažratý a teraz im mám tolerovať tu ich politiku s botmi pretože je to jedine čo im už zarába spolu s "tak zvaným RANK systémom" ktorý podporuje zase len nekončené hodiny v bránach a hrania na česť... "eventy" vo väčšine zase len pre top hráčov.. na nových hráčov kašlu..

  Vidím že sa asi aj ja čoskoro poberem z tejto inak krásnej hry a najdem si niečo kde bude autor hry rád že hrám podla pravidiel a v prípade porušovania uvidím aj potrestanie.. tunák to nemá cenu.. top klany na GE2 - prídem na event na 4-4 a zase same klikačky.. hodim emp masku.. za 2 sekundy do mna striela zas ten istý hráč.. toto furt hneď ako som sa priblížil.... tomu hráčovi je jedno že viem že ma klikačku... proste sa mi smeje do tváre pretože vie že mu BP nič nespraví a takto to tu funguje...

  PvP ??? Prosím vás.. hra je tak nevybalancovaná že môžete mať full výbavu ale stačí že nemáte premium učet a ste v obrovskej nevýhode - umrete.... máte premiak super ale ak nemáte boostre tak "lepšieho" (vo väčšine kolotoč) hráča nezabijete pretože on ich má... ak toto všetko máte snažite sa platíte si v tej hre dačo pre seba tak potom príde hrač z top klanu a proste nemáte šancu pretože ma programky... a najlepšie ? Vysmeje vás v chate že ste amatér.. a BP mu nič nespraví...

  Týchto veci v hre je milion ale ak sa aj admin vyjadrí že BP vlastne robí to najlepšie čo môže tak to nema cenu ani riešiť.. čoskoro to skončí ako BSGO kvoli tomu že serú na nás čo to hraju normálne a na nových hráčov ani nepomyslia.. Keď oni niesu schopný meniť sa tak nech nečakajú že tu tých hráčov budú mať furt.. ved aj ta toxicita komunity ma čo to dočinenia s tým že tu už vo väčšine su len hráči čo podvádzaju... čudujem sa že to tu stále píšem... asi sa aj ja poberem preč a bud uvidím max do 2 rokov hru mrtvu alebo sa vrátim ak bude zmena ale pochybujem :)
   
 12. Ak skončím tak z tohto dôvodu:
  -neriešené multiklany
  -nepovolené programy
  -botky-kolotoče,aj keď sa ich snažím strieľať do úloh
  -akcie pre všetkých-nie pre top 100-400
  -hra je nevybalancovaná
  Jedno plus pri poslednej akcii-mapa no PVP,aj keď nakliknúť vežu bolo niekedy nemožné kvôli hráčom čo na nej stáli,s npc to už bolo ok.
  Stálo by za to upraviť takto aj Demanery a Hi Tac. Napr.na domácej mape by sa hráč nedal zostreliť.....,možností je veľa.Noví hráči,je pekné dať im vybaveného Venoma,ale to nestačí-možno dlhší čas ochrany na dolných domácich mapách....... Mám pocit,že títo hráči sa vytratili-už nehrajú.
  Veľmi dobre to analyzoval Perňa a Marek.
  A na záver: už dávno nehrám na hodnosť,alebo rebríček.Baví ma napredovať-teraz herkuly,potom sparťany,nové lasery........
  Som neplatiaci hráč,takže až tak veľa toho nestratím keď prestanem hrať. Ak nájdem pre mňa zaujímavejšiu hru potom zbohom DO,ale bez návratu.
   
 13. coroner

  coroner User

  vsadím manželku, že neskončíš:D a kdyby jsi chtěl někomu předat účet, tak mám kontakty v Charkově:) Dostaneš škváru nebo ++++++
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 14. Marrek

  Marrek User

  Prečo by niekto nemal skončiť ? Poznáš ho osobne alebo ako ? Hier je na internete milióny nevidím dôvod sa silou mocou držať v tejto hre keď tvorcovia to dávno vzdali.

  V tejto hre máš na výber -
  všetko si získať ako neplatič alebo len velmi zriedka si dačo kúpiť do hry (zľavy atď) S tým že časom budeš iba frustrovaný keď uvidíš ako niekto botuje a ma všetko to čo ty a ani nemusí marniť svoj čas na nejaké farmenie.. proste príde na hotové a ešte sa ti začne vysmievať v chate pretože on ma všetko a ty budeš len umierať. Najlepšie na tom máš že nik ho nepotrestá... nedočkáš sa spravodlivosti, ak sa cez toto dostaneš potom aj tak príde na radu unbalanced PvP a dalšie programky... načo to potom hrať ?? v PvP nevyhráš a farmenie je frustrujúce keď ty ak chceš byť lepší musíš pri tom sedieť hodiny a niekto pustí program a nemusí...

  Alebo sa pridať na stranu podvodníkov platiť BP za hru ktorá pomaly umiera aby si možno mohol byť lepší .. ani jedna možnosť není dobrá tak sa pýtam prečo neskončiť ?? To radšej pôjdem niekde von čoskoro tu je jar... prípade si zahrám inú hru pri ktorej sa nemusím nervovať a byť frustrovaný alebo tam platiť za licenciu na kolotoč premko a boostre aby si bol schopný vobec konkurovať .. na koniec aj tých boterov to omrzí keďže poctivých hráčov tam je ako šafránu takže vlastne platíš za nič - potom príde oznamenie ako pri BSGO a môžeš sa chytať za hlavu..

  Som rád že som ešte ako chalan mohol hrať DO v rokoch 2009-11 vtedy to bola naozaj krásna hra toto sa tomu ani nepribližuje hlavne spôsobom ako hra funguje... každý normálny hráč nech si spraví názor sám a nech sa rozhodne či chce pokračovať v niečom čo nema buducnosť..
   
 15. Jsem tu od roku 2009, v listopadu to bude deset let. S přestávkami jsem nalítal přes 5130 hodin, ve hře jsem utratil přes 50 tisíc, nejspíš to bude více ale radši se v tom nenimrám. Jasně, jsou tu i jiní borci kteří do hry nasypou tohle za rok. No kde by hra byla kdybychom si všichni hráli free? Na jednu stranu jsem hrál a utrácel, abych se mohl bavit. Na druhou jsem tím podporoval chod hry a možnost hrát bez investic.

  Hra mě tak bavila, že jsem byl i několikrát moderátorem, třeba Korbena si pamatuji ještě jako záprdka když byl jen FMko, jo byl jsem taky FM záprdek :D, nebo jak mě Zafod seznamoval s jedním z prvních moderátorů. JXP, Piecesmaker, Infinity a jak jsem hltal jejich interní posty. Poznal jsem tu hodně lidí a doufám, že se mají fajn, a těm kteří už mezi námi nejsou, ať je lehká zem.

  Má aktivita ve hře se snižuje od začátku tohoto roku, jestli udělám 2 hodiny za týden tak je to co říct, proč? Protože koncem roku 2018 jsem byl hodně aktivní a měl možnost vidět kdo hraje a komu létá jen účet. A aby toho nebylo málo, tak jsem musel koukat i na pár neunavných pilotů, kteří si dali stejný nick jako mám já. Jak ale donutíš uživatele bota aby si změnil jméno? Rupnout mu letouny? Na to mi bude těch 400 mega cti málo...snad kdybych neměl tolik přestupů, bych jedné botce letouny oddělal, ale co už :D.

  Vadí mi přístup provozovatele k problematice botů, chybám ve hře ale i přístupu ke komunitám. Po grafické stránce je hra supr, máme tu super lidi i tým, který naši komunitu zastřešuje...no a tím to asi hasne. Jednou už tady taková situace byla, a těch hráčů neubylo tolik protože zabanovali většinu uživatelů bota, ale protože nastavili botům grade systém, 3x a dost. Jaký že byl třetí stupeň? Pokud si dobře pamatuji, měsíc ban, odečet studijních bodů, všechen upgrade a nějaká ta munice...ukázkový fairplay přístup že? :).

  A jak na to koukám, očekávám něco takového i teď až dojde na řešení botů. Místo aby server projeli, boty vybanovali a nechali si 500 poctivých hráčů na serveru, vemou 1000 botů udělaj bububu a nechají je ve hře. To je podle mě hlavní problém, to je jako nechat si zarůst zahradu plevelem a pak se divit proč tam prdlajs roste...pak tu mají být noví hráči. Takhle tu zůstanou opravdu jen boti...

  Hru Darkorbit mám pořád rád, ještě nedávno jsem dával dohromady návrhy na novou akci, loďky i mapy. Malá ukázka rozdělaných prací, texty jsou pracovní a jsou v nich chyby, tak mě za to nebijte :D.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Chtěl jsem dále hrát, podporovat hru, dělat návrhy...ale proč, když provozovatel nemá zájem?
  Pro koho to budu dělat pro botery? Aby se nenudili až přijdou na účet?

  V tuhle chvíli je asi nejlepší nehrát a postupně se připravovat na konec této hry aby to tolik nebolelo.
   
  Naposledy upraveno: 5/3/19
 16. Marrek

  Marrek User

  Pekná práca.. keby má BP rovnaký pohľad na hru a problémy v hre ako ty tak je tu daleko viac hráčov a hra by dávno smerovala iným smerom..

  Na riešenie boterov je viac variant - jedna je že ich hromadne všetkých potrestajú (bez výnimky) a nasledne na to by sa to dosť prísne kontrolovalo a kto by naďalej botoval - perma ban a dovidenia.

  Dalej je proste to vybanovať s tým že by ostali len čisté účty, sústrediť sa na nových hráčov a znovu zaviesť mechaniku 3 firiem (žiadny multi klan) - Aj tak by sa minimalne 30-50 % aktívnych boterov znova vratilo do hry s tým že by nemohli podvádzať ale museli by začať odznova alebo si zohnať účet to len BP sa bojí..

  Určite sa najde viac možností ale nejdem to tu rozpisovať čo som chcel povedať že su riešenia kde by BP neprišlo ani o hráča len by ziskalo ako tak spokojnosť s tým že už sa nepodvádza.. prišli by nový hrači atď.. no ale toho sa nedočkáme (pravdepodobne)
   
 17. Perňa

  Perňa User

  Marrek

  Žádný boter už ti bez botky znovu nezačne

  Když se vybanujou všichni boteři nebudou hráči

  Nováček se ani pomalu nemá jak k této hře dostat. Žádný marketing. Dřív byly na každé internetové stránce postranní bannery s reklamou na DarkOrbit. Na to už dnes nejsou peníze. Viděl jsi někdy posledních dvou letech, že by byl někde na nějaké stránce zveřejněn článek o DarkOrbitu ? Bigpoint a DarkOrbit nemá ani instagram. Naprosto nezbytná věc pro získávání nových hráčů a pro to, aby hra či firma byla v povědomí lidí. Nějáké soutěže na stránkách ? Někdy v roku 2014 měl Bigpoint vlastní stánek na Gamesconu v Německu, kde se rozdávaly kódy na LF4, Kódy na Paysafecard. O nějákém masivním příchodu nových hráčů si můžeme nechat zdát.

  Jak získat lidi do této hry ? Zaplatit spolupráci s nějákým známým youtuberem (nejlépe více), dát mu solidní účet s milióny urka, kde ukáže hru ve svém nejlepším světle. Stačí použit hlavu a člověku hned dojde, že v době kdy je youtube nejsledovanější platforma, kde mají youtubeři statisícové zhlednutí, je to nejlepší místo pro reklamu. Očividně, ale na tohle nemá Bigpoint peníze nebo nechcou nebo žijou v roce 2010.


  90% lidí co tuto hru hraje jsou lidí kteří to hráli už v roku 2010+, jsou to lidi které hra baví právě z té nostalgie, z toho, že si tady lidi utvořili komunity které se v průběhu těch 11 let co hra funguje, časem vracejí. Já sám musím uznat, že ze všech her co jsem kdy hrál jsem nejlepší lidi poznal právě tady. Tu hru máme zafixovanou z té doby, ale hráč co je v dnešní bombardovaný twitchem, youtubem apod. se k té hře prostě nedostane.

  Představ si, že jsi nováček a zapneš hru, kde prvních pár minut letíš sbírat prometium s pomalou lodí na 2-2 a pak se s tím úkolem vracíš zpátky na 2-1. Velice záživné a akční jak o sobě píše hra, že ? Tohle nováčka v roce 2019 opravdu neuchvátí.

  Samozřejmě, že v roce 2008 z toho byl každý odvařený, protože mít v té době prohlížečovou hru, která nefunguje pouze na principu toho, že klikám na obrázky byla nadčasová věc.

  Jediná možnost je ta, že se hra přizpůsobí tak, aby ten kdo používá botku ji používat nemusel, jiné řešení není.
   
  Naposledy upraveno: 5/3/19
 18. Marrek

  Marrek User

  Z väčšinou súhlasím ale to že niekto botuje a ostane nepotrestaný tak to mi vadí.. nemusia im rovno dať ban. Sám hovoríš že ludia to hrajú z nostalgie a podobne, ja sám som presne kvôli tomu začal hrávať, ale prečo si ničiť hru botovaním? Prečo hráči (ktorí tu hru maju tak radi) začnú podvádzať a v podstate ničiť tú hru? Osobne si myslím že určitá časť boterov by sa po (ak by nastalo) zabanovaní vrátila s tým že si zohnajú účet alebo začnú odznova, nemusí to byť polovica ale nebolo by to ani nízke %.

  Ale inak s ostatným čo píšeš do bodky súhlasím tu není o čom, sám som niekoľko krát písal že BP na svojej hre nezaleží že nekomunikujú s hráčmi ani nič a týmto si to len rozvinul ešte viac do podrobna.. proste kašlú na hru, zrabajú na Botoch a ani si to nevedia priznať.. nech sa aspoň nehrajú na to že su proti ním a vyjdú s pravdou von.

  Každý sa môže rozhodnúť ako chce, mne je systém botiek proti srsti preto už pár dni nehrám len posielam seprom a uvidím čo bude ďalej ale rozhodne neplánujem do hry investovať čas a peniaze keď niekto nemusí :)

  Samozrejme by som bol veľmi rád ak by sa to začalo obracať dobrým smerom ale budme realisti.
   
  bhagira222, Perňa a -baghira2- tohle ocenili.
 19. Karlosray

  Karlosray User

  co mi vadi taky je že když si založim stanici tak mi ji nezničí nepřatele ale lastni firma a to jak daji vas do valky a zniči stanici a na ni postaví vlastni tohle se musi upravit ve hře a určite nejsem sam komu se to stalo a multiklany o nich ani nemluvim multiklany jsou k podvodu ve hře , když vas třeba honi nepřatelský hrač a vy letite ke stanici doufate že vas ochrani a nic protože nepřatelky hrač patrí k te stanici
   
  bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
 20. Septarzx

  Septarzx User

  Pochopte hrači odchádzaju aj prichádzaju najdu si rodiny atd.. to je proste život nie kazdy bude sediet pri hre celý život..
  pochopte..

  A tiez to hram od roku 2010 najskôr KLUB potom ACE, ČR spojka ****... BORN Vsetko to bolo na tsku spolu jeden vravel ostatny pocuvali a proti turkom .. teraz radšej všetci date mask ako bojovať namiesto toho aby ste sa postavili im do viacerych klanov a spojit sa ako dakedy

  proste teraz ked lietam po mape a pýtam sa na klan aky ma vyznam?? Žiadny..bez toho aby sa spojili aspon 3 klany to nejde pretože
  žiadny klan tak nedokaže lietať okrem war a ceo ..???
  Chyba je v ľudoch že sa nedokažu znášať..
  Aj teraz by sa všetko dalo robiť ako dakedy .. No ludia sa nedokazu navzájom rešpektovať..
  Nedokažu počúvať iných.. zmenila sa doba..


  Všetko sa dá...spraviť si tsko jeden vodca viac klanov spojit sa a mate tu tie staré časy.. Dokonca sa môžte postaviť aj hráčom ako war.. stačí byť aktivny a všetko ostatné príde

  Chcete si hru uživať aj dokázať niečo tak si najdite 2 silne klany zavolajte si ich na tsko a planujte akcie spoločné.. žiadne idem ja farmiť.. proste dohodnete sa a lietate spolu..
  Bohužiaľ žiaden klan sa mi nepodarilo nájsť všade chcú farmiť úkoly a to je zle...
  Pisem to na mobile za chyby a ospalost a možné opakovanie sa ospravedlnujem ..
   
  Naposledy upraveno: 13/3/19
  -baghira2- tohle ocenil(a).