Přehozené letouny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mohu se prosím zeptat, proč a kdy se přehazovali nebo jinak organizovaly letouny?
    Já vím že ostatním to může znít jako prkotina, ale měl jsem letouny seřazené, takže na mapě se zobrazovali pravidelně, jako AIIIIIIIIZ.
    Nepukly mi, neprodával jsem je, přesto se najednou po roce přeskupily do přeházené formy.
    A mě by zajímalo proč, díky. :)
     
  2. 123812

    123812 User

    Badmaniak Fůů, to už tu někde bylo, najdu ti to téma a dám odkaz .. je to už asi měsíc+

    No nějak to nemůžu najít :/ ale vím, že se tam psalo, že se to zpátky vracet nebude, a že je úplně jedno jak jsou napsané v řadě :) ..
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
  3. Korben

    Korben User

    Jednoducho po úpravách hry, sa môže stať že sa letouny prehodia. Nič menej , nič viac.
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Někomu to možná jedno je, mě ne. :)
    Chápu že se to měnilo a vracet se to nebude, ale jestli napsali "že je to uplně jedno", tak je to čistě subjektivní pocit a už zas rozhodujou i za to jak hráči myslí nebo co. :)

    BTW Dík za odpověď.
     
  5. Badmaniak je to jedno z toho pohledu, že to nemá absolutně žádný vliv na hru. Neber to hned jako útok na tvé myšlení...
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Badmaniak je predsa jedno či máš ako prvé písmeno A alebo Z či I , stále ich máš aj keď inak zoradené :)

    Keď ješ rožok tak taky přemýšlaš z akej strany ho začneš jesť? :D
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Ked prehodis 4 rovnake kolesa na aute, zmeni sa nieco?

    Ako bolo povedane, stihacky sa mohli nahodou prehodit po nejakom update hry a vobec by som to neriesil, je to len drobnost, ktora nic neovplyvnuje.

    PS: Sentiero rozok ma ako prirovnanie nenapadol. :D
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Poznam ľudí čo si odkroja konce z rohliku aby nevedeli z ktorej strany jedia :D :) takže sú všelijaký.

    Pre autora mam ponuku nech vec odsleduje zaznamena prípadnú zmenu a potom môžme podať dotaz :)
     
  9. Já mám pocit že každé kolo na autě má svůj účel a jsou jinak vyvážené kvůli geometrii na autě ne??? takže když je rozházíš tak rozházíš i řízení a auto nebude sedět na silnici jak má :)

    tudíž toto je pro mně skvělá výmluva když puknu :-D jinak seřazené irisky mi rozhodili kanóny v lodi a proto nestřílí jak mají + uhybné manévry též nejdou správně :D:D:D:D:D:D
     
  10. »●TITΛИUS™●« Orome napísal 4 rovnaké kolesá takže si nepredstavuj traktor ktoré ma 2 vacšie, ziadna geometria. je to jedno.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Prestaneme tvoriť OT dobre, príkladov je tu už habadej :)

    Pᗣᗧ•••Nαrcis••
    keby máš auto vieš, že sa vyvažujú aj 4 rovnaké kolesá na osobnom automobile a keď meníš naspäť napr. letné tak si dávaš pozor ktoré je ktoré.

    Autorovi som ponúkol riešenie je to naňom.
     
  12. Korben

    Korben User

    Tak k vyvažovaniu sa vyjadrím len toľko. Všetky kolesá sa vyvažujú na nulu, tak že v podstate je jedno kde sú , pokiaľ ne sú pneumatiky smerové. Predné a zadné je dobré medzi sebou po sezóne prehodiť. Dôvodom je len to , že predné gumy sa viac opotrebovávajú. Vyváženie je len rozloženie vibrácii disku, nič viac. Odporúča sa dávať do zadu disky ktoré spapali viac závažia. Dôvodom je len menšia vibrácia na riadenie. Toľko ku kolesám :D

    Čo sa týka letounu, tak je jedno kde sú. Vplyv na hru, to nemá žiadny. V tomto smere nie som detailista a ani perfekcionista, tak že osobne mi je jedno, či tam budem mať ZIIAIIIII, alebo AIIIIZIIII a nebodaj ABMOB. Hlavné je, aby všetko fungovalo ako má.
    Ak to niekomu vadí kvôli fotke , tak si to môže v nejakom editore upraviť. :)
     
    Kubino tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.