Návrhy Přejmenování hlášky při použití "přídavném spalování"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kenny, 24/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíte si, že by to stálo za to to přejmenovat ?

  1. Ano

    22 hlasy(ů)
    64.7%
  2. Ne

    12 hlasy(ů)
    35.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den.
    Sice to je jen o grafické stránce, přesto mě to bije do očí...
    Desing lichting má funkci "přídané spalování"
    Při jeho spuštění se ukáže hláška : ""Afterburner" je aktivován. Nová rychlost: nadzvuková rychlost"
    Myslím si, že by bylo vhodné přejmenovat hlášku, protože za 1. ve vesmíru není zvuk, a za 2. vesmírné lodě se težko pohybují pod "nadzvukovou rychlost"
    Mohlo by se to třeba pojmenovat : "Hyperpohon aktivován"
    + Pro hráče : Je to jen o slovíčkaření
    + Pro klany : NIC
    + Pro BP : NIC

    - Pro hráče : Bude tam něco jiného, než na co jsou zvyklí
    - Pro klany : NIC
    - Pro BP : Programování, ale je to jen o změně názvu, moc práce jim to nezabere.

    Pokud se mýlím, prosím napište to dolů :))
    Přeji pěkné prožití Vánočních svátku, a štastný nový rok :))
     
    Naposledy upraveno: 24/12/13
    Apokalipse tohle ocenil(a).
  2. Belgam

    Belgam Guest

  3. Kenny

    Kenny User

    Už jsem to opravil :) Co si o tom myslíte ?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Nenašiel som v tom nejaký zmysel, ono predsa vidíš, že loď letí inak ako normálne a nehovoriac o tom, že hlášku si tak či tak polovica ľudí ani nevšimne :)
     
    *UNSEEN*THREAT* tohle ocenil(a).
  5. Kenny

    Kenny User

    To sice ano, ale vesmírná loď, která přeletí galaxií za minutu, asi nemůže letět menší rychlostí než je nadzvuková rychlost...)
     
    felmoš tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Kenny všetko čo je v hre , je fikcia , tak že nejaké pomenovanie niečoho je naozaj to posledné čo by sa malo v hre zmeniť. :)
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Bobo, tvoje vánoční foto bylo super :) Originál
    Korbene, jasný, ale téma Vesmír mě vážně baví, takže já čas klidně obětuji :))
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kenny - ked ta tak bavi ten vesmir,tak si mohol vymysliet fakt cosi originalnejsie a nie premenovanie niecoho a podobne nemyslis? :rolleyes:

    (-bobo-) - OT,zmazane.Zial nevidim ziadnu informacnu hodnotu v tvojom prispevku ani len nejaky duchaplny nazor.To mozes na chate skor napisat,ale tuto to je brane ako OT az posthunting tak pozor na to.
     
  9. Kenny

    Kenny User

    To ano, ale někde přeci začít musím... A já si osobně myslím, že by bylo dobré to přejmenovat.)
     
  10. Tohle mne docela pobavilo :D Takové puntičkaření v DO vážně význam nemá.. Když tedy ve vesmíru není zvuk, neměl bych neustále slyšet ten zaseklý gramofon v kokpitu, to se mi zdá jako mnohem závažnější detail než nadzvukový pohon lightningu.. Já bych to neřešil, ať tam dají třeba nepravděpodobnostní pohon, nebo Holyhop, hlavně že to funguje jak má :)

    Btw. co je lichting, nějaká deutches nadávka? :D
     
  11. Kenny

    Kenny User

    lighting :D Žlutá vega
    EDIT:
    V kokpitu zvuk slyšíš, protože dýcháž vzduch, a zvuk se šíří vzduchem : D)
    Ve vesmíru je ale vzduchoprázdno, vakuum.
     
  12. felmoš

    felmoš User

    podla mna to neni dobri napad je to zbitocne:p
     
  13. Když budeme k Dark Orbitu přistupovat stejnou logikou, jako je tato, nakonec se dobereme k tomu, že je třeba taky nesmysl, že se nelze portovat na PvP mapách když jsme pod útoky, protože teoreticky to na funkci brány nemusí mít žádný vliv. A také bychom se dobrali k tomu, proč vlastně vidíme svou loď zezhora, když máme sedět v ní. A také bychom se dobrali k tomu, že vlastně nejlepší aktualizace hry by byla, kdyby jí zrušili, protože je nereálná. A vlastně zrušte Star Wars a Portal a WoWko (to by mi zas tak tedy nevadilo :D ). A vlastně zrušte všechny sci-fi a fantasy filmy a hry. A vlastně si dejte na fórum svoje vlastní fotky. A vlastně choďte nazí, protože to oblečení přece není část vašeho těla, tudíž to není reálné vaše tělo. A jejda. Špatná to logika a extrémní puntíčkaření znásobené kontrastem mezi jinými a viditelnějšími chybami v DO..
     
  14. Zeus

    Zeus Guest

    Neřešme tu maličkosti,myslím,že pak by se muselo předělat X věcí.Hrajme Do a rychle na mapy!
    Jsem proti návrhu,je to nesmysl.Nejsme v reálu :)
     
  15. Je pravda že vše ve hře nemusí být vědecky přesné, ale hláška o přechodu na nadzvukovou rychlost by mě taky rozštípala :D . Dodoal bych ještě jedno plus k tomuto slovíčkaření. Pokud bude hra dávat větší smysl (v rámci možností) bude kolem ní trochu míň prostoru pro hatery. Třeba je dost potencionálních hráčů, které ovšem odradí byť jen slovíčkaření.
     
  16. Zeus

    Zeus Guest

    Rýpali najdeš všude,jak v reálném životě,tak i ve hře. :)
     
  17. Apokalipse

    Apokalipse User

    mozno je to len hra a od reality ma daleko a hra so slovickami nema moc velky vyznam pretoze si to vecsina hracov ani necita, avsak nebolo by na skodu ak by sa niektore nazvy pripadne fakty z DO priblizovali realite, pridat do pribehov aj nejake zaujimavosti z realneho vesmiru, ptm by ta hra nebola len o zavislaceni ale aj o pouceni, hraci co by to hrali by sa mohli nieco nove dozvediet a myslim ze ptm by citaniu realnejsich textov hraci venovali viac casu, okrem stereotipiek asi :)

    BTW: clovek sa uci cely zivot a par info navyse by nikoho nezabilo, najme ak sa to tyka aktualnej temy
     
  18. Podle mě je to s podobnými hláškami něco jako s grafikou. Nemusí být dokonalé, ale nikdy není na škodu, když se trošku zlepší. Navíc lépe napsané hlášky nemají na HW náročnost hry, narozdíl od grafiky, žádný vliv :D
     
  19. mirec77

    mirec77 User

    Naozaj neviem ci je tento navrh k niecomu dobry, ci uz tam mas napisane nadzvukovy pohon alebo hyperpohon tak sa lodicka zrychli rovnako. Dalej, takmer z urcitostou viem povedat ze BP sa takymito kravinkami zaoberat nebude, ved viac nez 2 roky im trvalo kym si vsimli ze obchod a aukcia maju v slovencine rovnaky button :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.