Prekvapenie na 3-2

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem steineckercookie, 2/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. [​IMG]
    Zdravím,dnes na 3-2 a následne 3-3 sa nachádzalo asi 300ks nonstromo lodí ktore sa ritualne obetovali na 3-3 base :)
    Chcel by som sa spýtať či sa niekto snažil zhodiť server :D
    alebo či je možné dostať nejaký postih za zostrelenie takýchto lodičiek.
    Snažím sa priložiť aj obrázok ale nejako mi to nejde.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/21
    OCHRUNUTA-ZELVA a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steineckercookie - obrazok som ti upravil, aby sa zobrazoval. Dovodov moze byt viac, niekto si mohol robit ulohu na odstreloch alebo to niekto tuni cez nepovolene programy, ktore momentalne BP zial nepostihuje. Dovodov je viac, ale nahlasit to mozes na podpore hry, pretoze tu na fore s tym nic nespravime.
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. stefan.sv

    stefan.sv User

    par kargo boxov som tam s nich urobil aj ja boli to liberatori ako materska skolka hned ma naklikli v masku,ale nikomu nevadia :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ja som to viac menej postol len z dôvodu že som nič takéto ešte nevidel a tak isto som ich vyše 500 zostrelil,tak že či môžem byť postihnutý nejakým spôsobom. Aj ked koniec koncov som len bránil základnu:))
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steineckercookie - postih by bol, keby si mal vela odstrelov toho isteho hraca, aj ked uz za neho neziskavas ziadnu odmenu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Adhara

    Adhara User

    to veru okazala situace jest. Oko mé vidi nicky stejné. Hraci tedy piloti domluvili se. Kdyz na fotku podivam se, vidim lodě poskladane ve tvaru srdce. Vsimli jste si?

    Skoda ze vic neni mozne zjistit.
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Jen skoda ze to neni na vsech x-3 my z VRU mame tim paden smulu ze nemuzem delat ukol na sestrel
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Adhara

    Adhara User

    ¥__†_ŁORĐ_†__¥_=A= uz zjistiti mozno neni jestli lode ridili piloti živí. pokud tomu tak bylo, hned bys sestrelen byl a zabavy si moc neuzil. pokud-li mohu souditi podle fotografie, mozna i 100 lodi tam je. mnou na mape nic podobneho spatreno nebylo, soudim tedy ze o vyjimecnou situaci se jednalo.
     
    Naposledy upraveno: 3/12/21
    DalSengo a -baghira2- tohle ocenili.
  9. husty;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    "Y*o*D*i*A*k*,řídký:cool: