Přeložení účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem █☼Wy®u$32yec☼█[≈R√≈], 13/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj Podporo. Chci se zeptat. Je možné přenést účet na jiný server? Chtěli bychom s přítelkyní hrát na jednom serveru. Díky za zodpovězení.
     
  2. Korben

    Korben User

    Toto je fórum, nie podpora, no aj tak účet nieje možné preložiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já bych tuto možnost do budoucnosti nevylučoval, protože fungující script banuje hráče co hrají nepoctivě a hráčů ubývá.
    V minulosti se taky tvrdilo, že servery nejdou spojit a nakonec to šlo. Třeba po nějakém čase zase ubyde mnoho hráčů a zase začne nové spojování a třeba se i nakonec potkáte na stejném serveru.
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - osobne predpokladam, ze chcu hrat uz teraz spolu a nie cakat mesiace alebo roky aj to bez istoty, ze sa budu spajat servery a ci prave ich by spojili ;)
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já bych začal hrát úplně znovu s tím novým kuponem. Je to větší zábava dostat takové vybavení do začátku a dneska bude helix s olejem zase.Pokud nejsou zcela ultra full.
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  6. omlouvám se, psal jsem rychleji než myslel =D No, to je škoda. Každopádně já už jsem docela daleko, přítelkyně začíná a nějaké prachy jsme nastrkaly do hry. Ale já hraju na CZ2 a to přítelkyně na výběr nemá. Nebo jsem to přehlédl?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Super, tak to jsem našel. Děkuji za rady. Bude muset začít znovu
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    █☼Wy®u$32yec☼█[≈R√≈] - zamalicko ;)
    Ak zacina znova, tak moze vyuzit kupon, ktory obsahuje vela predmetov a taktiez aj lod Venom, cize nebude musiet postupne ziskavat vybavu pomaly :) Prispevok, kde sa dozvies viac o kupone a co nim ziska sa dozvies TU
     
  10. Arya

    Arya User

    Téma je zodpovězeno, tak jej uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.