Návrhy Prémiová lišta - úprava lišty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 1/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte záujem o pridanie lišty pre neprémiových hráčov? v počte od 3-6 nových slotov

  1. ano

    18 hlasy(ů)
    69.2%
  2. nie

    8 hlasy(ů)
    30.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Dospeli sme k dobe keď nám do hry nahádzali plno nových vecí a jedna z nich bola nová munícia či schopnosti atd...

    Lenže nikto nemyslí na hráčov čo nemajú premko (peniaze).."

    A preto žiadam o úpravu lišty pridanie pár slotov a to 3-6 slotov
    " prípadne o nejakú úpravu na viac slotov pre neprémiových hráčov

    Nie je dôvodom že nemám peniaze na to ale skôr o akúsi úctu k tým hráčom čo tú lištu nemajú.
    V hre je veľmi dôležitá a preto by nemala byť len pre prémiových hráčov..

    Dôvody sú nasledovné

    - zvyšovanie počtu rôznej munície (nie je možné do tej lišty nabiť ako kedysi dávnejšie.)
    - horšia orientácia kde čo má hráč..
    - horšia obrana v boji

    - horšia hrateľnosť a neférovosť voči premiérove hráčovi

    Dôvody prečo by bolo fajn neprémiovú lištu vylepšiť
    + pre slabších hráčov alebo začínajúcich to pomôže dosť a skôr pochopí hru
    + zaujímavejšie bitky na pvp
    + úcta k hráčom čo nekupujú premko!
    + vyšší záujem o hru
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ano stejně je hra mrtvá...takže klidně a jednoznačne ANO
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Marrek

    Marrek User

    Tiež jednoznačne súhlasím... toto mali spraviť už dávno.. minimálne pridať 10 slotov a premium hračom nehať rozširovaciu 3 lištu ..

    Súčasne to je nastavené velmi amatérsky... hneď vysvetlím pár bodov ktore malo BP dávno zmeniť či pridať..
    K
    - Kolko krát sa mi stane že potrebujem zmenit formáciu a nie že len kliknem na formacie a vyberem si ale dokonca ich je tolko že ked chcem 3D formáciu tak sa musím preklikávať dozadu a to v boji znamená istu smrť...

    - dávno mali pridať možnosť ktorá by umožnovala vybrať si 10 oblubených vecí a za formacie pridať dalšiu ikonku nech to človek nehladá a nepreklikáva sa tým ako tupec.. Nemám rád keď rôzne hry priam nútia hráča kupovať premiové veci aby sa vôbec vyrovnal, okej chápem chcu na niečom zarabať ale rozhodne to nema byť spôsob ktorý hráčov len znechucuje a znevýhodnuje... Nech pridajú pár dalších vecí do premium učtu a nech tam dajú minimálne možnosť dalších 10 slotov.

    - Často sa mi stáva že keď chcem vybrať nejaký predmet - municiu, raketu, atď... ktorá neni v rýchlej lište tak musim na nu kliknuť tak 2-3x pretože mi to "uchopí" ako keby som chcel tu raketu čo neni v rýchlej lište presunuť do tej lišty čiže dalšia neprijemnost na ktorú kašlu.. hlavne že pridajme dizajny do hry.. Mali by dať možnosť uzamknuť ten "výberový bar či lištu" v momente ked by to hrač uzamkol tak by sa tie predmety nedali presunúť do rýchlej lišty a dali by sa aktivovať na prve kliknutie..

    Toto uzamknutie a možnosť pridat si 10 veci do "oblubených" predmetov by stačila sama o sebe aby nemuseli pridávať 10 slotov.. takto je to smiešne.. Ale rozhodne som za pridanie druhej lišty pre nepremiových hračov.


    +
    Nechápem ako niekto môže dať nie, to mi príde že niekto sa rad zvýhodnuje nad ostatnými pomocou - pay to win... Trochu ferovosť by v tejto hre neuškodila .. stejnak je tu kopec dalších veci ktoré zase len zväčšujú priepasť medzi platič/neplatič,občasný hráč... takto nastavná mechanika sa vo väčšine hrách už dávno nepoužíva.. to je stará doba ked premium bolo automaticky výhra.. rozhodne to ma prinášať výhody ale nie také že to ovplyvní celkovo vyváženosť...

    Tu sa každý bojí aby nestratil nejakú výhodu v boji to je to jediné čo im dáva "skill"
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vybral som si možnosť Áno.

    Marrek to rozhodne, veľmi dobre vysvetlil a vystíhol. Som jednoznačne za.

    Tí čo si vybrali možnosť Nie, jednoznačne chcú mať silou mocou výhodu, nad ostatnými hráčmi. Len to za tým vidím.

    To čo chýba v tejto hre: je jednoznačne vyrovnanosť a férovosť, čo sa týka priamych bojov. Staré doby sú už, veľmi dávno za nami.
    - Je na čase, sa vedieť prispôsobiť novému režimu moderných hier. A konečne, vyliezť z tých svojich jaskýň.

    P.S.: BP túto hru má jednoznačne veľmi zle dotiahnutú. A najhorším parametrom je práve ten, že na každého neplatí rovnaký meter.
     
    Marrek tohle ocenil(a).
  5. 123812

    123812 User

    Jen malý detail - máš to ve špatné sekci, ale nápad dobrý.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Septarzx

    Septarzx User

    Jo nejak som to preklikol.. však nieje až tak dôležité kde to je ale aspoň aby si to prečítal niekto :) takéto zvýhodnenia by nemali mať len prémiový hráči..
    ked sa tam pridajú aj 3až6 slotov úplne stačí .. aby sa nepovedalo že premiový hráči nič nedostanú
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Marrek

    Marrek User

    tak minimálne tých 5 slotov naviac je rozhodne povinnosť pomaly... len formácií ktoré sa často využívajú je tak 7 - to sú tie ktoré potrebuje hráč mat na rýchlej lište aby nestrácal čas a mohol rýchlo zareagovať, to iste munícia... futbalová munícia - asi 5 typov, teraz ABL munícia.. atď... nove techy... pomaly prémiový hráči majú problém si spraviť dobrý setup nie to ešte chudák bez prémium účtu s 10 slotmi .. kde sme v roku 2009 ked tu boli 4 typy munície, 3 typy rakiet ish,smartka neskor emp.. pripade schopnost .. formácie ani nič nebolo... dodatočnú lištu (tu čo sa dá otvárať a zatvárať) zase len pridali ako súčasť prémiaku... proste stupidný spôsob ako ťahať s ľudí prachy a znevýhodňovať ich medzi sebou (rozdelovať na 2 skupiny ) - presne toto spôsobuje tu nespokojnosť mimo dalších iných vecí ktoré v iných hrách ani nemajú šancu sa rozrásť a tolerovať ako v tejto hre
     
    Septarzx, udd1 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.