premium 10 pratelov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***Jozinko96***, 19/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. poker456: 2013-12-18 21:56 10 :tvojich priateľov dosiahlo level 7. Obdržal si odmenu. ttotto mi napisalo ale premium mi nedalo :D preco
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud jsi si delal ucty sam a nebo maji nektere ucty stejnou IP adresu neni narok na premium.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    ***Jozinko96***Rád ti odůvodním,proč nesmí být přátelé ze stejné IP adresy.Hráči si sami vytvořili x účtů a chtěli premiový balíček.Takže to byl podvod na DO.
    Ještě nějaký dotaz ohledně tohoto tématu?
     
  4. ano mam otzku ako moze mam 1 ucet rovnaku ip adresu ked mi napisalo ze som dostal bonus za 10 pratelov dalo mi aj loddiski aj boster aj aj kupono na opravu len premium nie :D
    ------------------------------------------------
    ako mi mozte dokazat zeja som si ich robil tie ucti ked som ich ja nerobil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/13
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. ano rozumiem ale to premko hcem kedmi da vsetko rsb loddisk poukazki na opravu aki je to sistem ked mi neda premko tak nech mi neda nic ale bo vsetko na tom premku si trvam tak nieco da nieco nie to ties nieje dobre ledva pozhanam 10 pratelov visvetlim ako na to aneda mi premium tak aki je to potm sistem ked nico da nieco nie ked mi dalo tie veci ostatne nech mi da aj premko ak nie ja budem pisal na podporu anech si to riesia
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Jozinko96*** - podporu budes zbytocne zatazovat,lebo ti povedia to iste.
    sYstem zistuje,ci nie su medzi uctami zhodne IP adresy,kedze niektori hraci si ucty robia sami a preto neobdrzia odmenu vo forme premia,ale zvysok obdrzia,kedze sa moze stat ako je tvoj pripad,ze pozvani hraci maju zhodnu IP adresu a nemusel si si ani jeden ucet spravit sam.Dalej nevidim nic k rieseniu,zretelnu odpoved si obdrzal.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.