premium platba cez sms

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PAKA, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PAKA

    PAKA User

    Dobrý deň,

    dnes 28.08.14 v 06:29 som poslal sms za 1,59€ na premium. od operátora mi nebola poslaná potvrdzovacia sms o platbe, a premium mi do tejto doby nebol ani pripísaný na účet.
    Otázka znie: je potrebné ešte počkať a premium mi bude na účet pripísaný, alebo mám poslať ďalšiu sms? poprípade zvoliť iný spôsob platby? Aby sa nestalo že si to zaplatím 2x.
     
  2. Korben

    Korben User

    PAKA Ak ti nebola potvrdená platba, tak platba neprebehla. Otázne je, či ti bol strhnutý kredit ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. PAKA

    PAKA User

    nie kredit mi nebol strhnutý.
    to znamená že si mám skúsiť poslať ďalšiu sms?

    Tak skúsil som to cez sms znova a nič, tak som si ten premium zaplatil platobnou kartou, cez to už mi platba preša a premium je aktivované.
    A teraz už len čakať že mi časom neprejde aj platba za tie 2 sms :(.

    Za odpovede Ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 28/8/14
  4. Korben

    Korben User

    Ak platba nebola cez SMS prijatá, tak neprebehla a u prevádzkovateľa služby bude asi nejaká chyba. Čo sa udeje po opravách , to netuším.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Gelda

    Gelda User

    Nehraji tu asi dosti dlouho na to abych si stihl všimnout že by premium šlo zakoupit za SMS... Já osobně jsem se teď koukal a Premium za SMSku prostě neseženu. Pokud skutečně poslal SMSku tak jedině na Uridium a v tom případě se premka nedočká ani po milionu SMSek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Gelda je to jedna zo špeciálnych ponúk, čo ti vyskočí po prihlásení, niekomu to dalo premium na mesiac za 1,59 tuším platbu SMS.
     
  7. Gelda

    Gelda User

    Tak to se mi tedy ještě nestalo a ani jsem o tom neslyšel... Budu si to hlídat jestli mi taky nevyskočí něco speciálního.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    νļāđċē=Ŝāмēļēоń OT post smazany. Přečti si laskavě co napsal kolega výše.
    raikou243 i odpověď na OT je OT.
     
  9. PAKA

    PAKA User

    Áno jedna sa o premium a nie o uridium,

    PS:a zatiaľ mi tie 2 sms nenaúčtovali, tak dúfam že už ani neprejdu :oops:

    Ďakujem všetkým za odpovede.;)
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud hrac vyuzije specialni nabidky jako je premium za sms, tak to lze pouzit jen jednou. Dalsi aktivace specialniho balicku neni mozna.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. PAKA

    PAKA User

    tak a dnes už mi tie 2 sms prešli a premium mi bolo 2x naúčtované.
    takže tento mesiac som si spolu 3x zaplatil premko, dá sa s tým niečo robiť
     
  12. PAKA
    co bys s tím chtěl robiť? Pokud sis zaplatil 3x měsíc premia,máš nejspíš premium předplacené na 3 měsíce...
     
  13. PAKA

    PAKA User

    tak to nie je,

    to premko zaplatené kartou je 1 mesiac a tie 2 sms ďalší. takže o jeden mesiac som bol ukrátený.
    ale už je to jedno .asi s tým nik nič nespraví, bola to moja chyba a už som sa s tým zmieril. akurát že doma mám kvôli tomu peklo. (žena pení) :(
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.