prémium účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem aaalucka-pavel†, 20/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím , to jste se zas vyznamenali s tím prémkem. To co jste zavedli mi připadá jak od lehkých holek na erotických seznamkách. Vsázet na to, že když člověk přestane hrát a zapomene zrušit prémko , tak mu budou nadále strháváno z účtu peníze , tak to mi připadá jako hienismus. A věřím,že těch lidí bude po celém světe až až. Nechápu co bylo doted špatně. Bud mám prémiový účet a hraji s ním,nebo mi skončí a hraji bez něj,ale aby mi druhá strana strhávala z účtu peníze když nehraji a zapomenu to zrušit tak to je fakt na pováženou. To, že se po spojení serverů z této hry stala totální žumpa je jedna věc,ale zasahovat do účtu, třeba hráče,který může náhle onemocnět tak,že prostě hrát nemůže, autonehoda nebo cokoli jiného a přitom mu odebírat peníze z účtu je fak hnus .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Dá se to předplatný vypnout a placený služby to tak mají nastavený prakticky všechny. Já si takhle zapomněl odhlásit O2 sport, a taky jsem neměl radost.
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  3. aaalucka-pavel† vždy si rozmysli jestli odškrtneš políčko na uložení platebních údajů do systému za těch lákavých 10% za příští nákup uridia se nevyplatí a v případě uložení informací máš nárok na zrušení

    jen mě zaráží že už se dá premium kupovat pouze měsíčně nikoliv ročně nebo půlročně, pěkně se to prodraží
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    aaalucka-pavel† - nie je to ziadna novinka. Pokial mas pocit, ze ti BP ukrivdilo v tomto, mozes sa skusit obratit na Platobnu podporu, pretoze na fore ti mozeme poradit, ale neriesime payment.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.