Premium/Uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mijub34, 12/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijub34

    mijub34 User

    Mám dotaz nato že už 2x je akcia na premko za rok, akciu majú viacerý ktorých poznám a aj brat a mne už 2x hodilo akciu že 150K uridia za 25€, prečo ? Rád by som si kúpil premko za lacnejšie ako je 6€ a teraz je tá možnosť pre viacerých, prečo ste akciu nedali všetkých rovnakú ?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mijub34 - tieto zlavove balicky prideluje system hracom nahodne.Niekto ziska zlavu na uridium,iny na premium.Mne dalo aj dva krat na premium,avsak druhy krat som rovnaku akciu nemohol vyuzit.Obcas sa ten zlavovy balicek moze zmenit,bud na inu hodnotu uridia alebo na premium,takze musis len pockat,my ti s tym na fore nevieme pomoct.
     
  3. mijub34

    mijub34 User

    Ale tak brat už ma 2x na premko, kamoš má 2x na premko a ja 2x na uridium..kks ja nedám zbytočne 4€ keď môžem mať za 2€ a ešte k tomu cez sms a nie cez psc len..ale môžem aj to aj to. A kedy bude dalšia zľava na to ? a Nemôžem niečo BP napísať aby mi to zmenili alebo čo..?
     
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Nie, nemôžeš. Ako už Punisher povedal, systém tieto ponuky generuje náhodne. Buď rád, že máš aspoň tú akciu na Urídium, ja nemám ani to ;)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mijub34 - ostava ti len cakat,ci ti prideli system akciu na premium.

    Este nejake otazky k teme?
     
  6. mijub34

    mijub34 User

    Čakať, čakať a do pekla ako dlho čakať, veď od začiatku roka 2014 boli akcie dve, dnes je 12.4 a druhá akcia a zas na uridium budem čakať dalšie 2 mesiace na akciu a potom kúpiť, ak mi to vôec dá tu akciu..tak dosť nezmyselné niekomu dávať to a niekomu to..
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pripadne skus vyuzit akciovy balicek na uridko a mozno ti hodi dalsii na premko.
     
  8. mijub34

    mijub34 User

    Nemám teraz na víkend kúpenú psc. počám ešte, ak mi to nabudúce nedá, tak potom to skúsim využiť to čo mi dá a potom či mi nedá, v pondelok si aktivujem premko, a uvidíme čo bude na dalšiu akciu, vďaka, môžeš lock..
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mijub34 - vyskusaj to teda a uvidis,ci ti dalsi zlavovy balicek neda potom uz na premko.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.