Premium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheLegendary1, 19/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den. Mohu se zeptat když jsem začínal na cz2 a udělal jsem tutorial kde bylo zdarma premium a pak mi asi po 7 dnech to zase nebavilo tak jsem chtěl zrušit premium, které bylo free od začátku a na emailu mi napsalo toto :
    Obdrželi jsme tvou žádost o zrušení předplatného předmětu "Stříbrný balíček / 1 měsíc" a provedli odpovídající změnu v tvém účtu. Předmět můžeš samozřejmě nadále využívat po zbývající dobu svého předplatného, ale po jejím vypršení nebude následovat automatické obnovení.

    Mrzí nás, že v budoucnu už nechceš využívat této výhody. Předplatné si můžeš samozřejmě kdykoli znovu zakoupit.

    Tvůj DarkOrbit tým

    A to jsem do účtu nedával žádné peníze ani nic nekupoval prosím poradte mám to i na druhém účtu úplně to samé taky free premium jméno GARDICEK_2 a TheLegendary1

    help me prosím :)
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Máš prémium na mesiac zdarma za splnenie úlohy. Potom sa ti automaticky deaktivuje, takže nebudeš musieť nič platiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. díky :) LOCK
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.