Prémium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 123sander123, 8/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrí večer
    Práve mi vypršalo jedno mesačné prémium čo som mal za päť pozvaných hráčov ale sa mi neaktivovalo ďalšie.
    Pozval som dokopy 11 hráčov ktorí dosiahli level 7.
    Čiže mám nárok na predĺženie alebo nové 1 mesačné prémium.
    Môžte si to aj overiť vypršalo mi iba 1 mesačné a nie 2 mesačné prémium.
    Tak Vás žiadam o nápravu.
    Ak si vážite Nás hráčov.
    Dúfam že sa to skoro vyrieši.
    Ďakujem.

    P.S.: S podpory som bol odkázaný na Fórum.

    Btw: Presne toto som napísal na podporu hry.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123sander123 - odmenu vo forme premia ziskas len vtedy,ak nie je spolocna IP adresa medzi pozvanymi hracmi alebo nemaju rovnaku s tebou,pripadne si sa u nich niekedy neprihlasil..To ci mas narok na odmenu overuje system a ten aj prideluje odmenu,nie my.Ak si dalsiu odmenu neobdrzal,tak tam mohlo byt zdielanie rovnakej IP napriklad.
     
  3. Ďakujem za vysvetlenie a nemôžem za to že mám variabilnú IP adresu.
    A nie som si vedomí toho že by som zdieľal alebo sa prihlásil na 1 s tých 11 účtov.
    Ak sa nedá nejako ďalej postupovať tak neostáva nič iné iba Poďakovať a Povedať že môžeš uzavrieť tému.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bonus prideluje system a ked najde nezrovnalost,tak premium proste neda.Nemusel si sa prihlasovat ty,ale jeden od druheho mohli,to ti uz zial na fore nik nepovie,ale nieco tam muselo byt,kedze prvu odmenu si dostal a druhu nie.Povazujem teda za zodpovedane.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    123sander123 s týmto nemá nič tvoja variabilná IP (i keď sa takto neoznačuje), jednoducho niekto s kamarátov, ktorých si žiadal o účty mali zhodu a systém vyhodnotil, že odmenu nedostaneš.

    Všetko podstatné ti popísal kolega vo svojich príspevkoch.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.