Přenosné tituly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HEROBRINE, 31/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Zdravím a pozdravuji.Vracím se opět k zbytečnému tématu. Už jsem to tu řešil a ačkoli mi mod slíbil odpověď, tak někdo jiný mi to vlákno uzavřel(tituly ve hře),že se autor už neozval a nic nenapsal.
    Momentálně se jedná o přenosný titul : Lovec goli na servru cz1.
    V síni slávy je napsáno, že titul je nezadán a je u něj čas. Zároveň titul vlastní hráč-který má stejný čas držení titulu- totožný s údajem-nezadáno. Tento hráč má nahráno celkem na účtu (údaj z dnešního rána) 90 hodin a titul má 82 hodin.Ano mohl sestřelit nějaké npc s tímto titulem, ale on létá v masku na mapě 2-1 a jen boxíkuje. Syn s ním na jiném účtu létal ve skupině a byl pořád v masku a na této mapě a čas držení titulu se mu stále počítá.
    Takže buď je chyba ve FAQ,v matrixu,nebo tomu nerozumím?
    Může se prosím na to někdo podívat nebo to nahlásit BP.
    Vím, že je to asi bezvýznamná prkotina, ale mě jen zajímá,proč to nefunguje ,jak má.Pak ty tituly prostě zrušte,když v těch žebříčcích jsou skoro jen zabanované účty.
     
  2. Korben

    Korben User

    HEROBRINE Daná téma bola otvorená skoro 2 mesiace a ty si nebol schopný sa tam vyjadriť, dokonca ti tam kolega aj odpovedal. My tu nebudeme naháňať nejakého hráča po cz1 mape pre nejaký bezvýznamný titul, okrem toho môže mať hráč úplne podobný nick ako ten čo má titul a rozdiel môže byť len v znamienku a my tu budeme naháňať vietor v poli. Ak vieš o koho ide a je to tak slabý hráč , tak ho zostrel.
     
  3. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    V uzavřeném tématu mi bylo řečeno: skůsime sa na to pozrieť?
    Pokud myslíš odpověď Punishera, tak nechápu, co se vyřešilo.?

    Takže poukazuji na chybu, že titul v síni slávy je nezadán a má ho hráč v držení. Nechci,aby jste někoho naháněli na mapě. Je to chyba ve hře. Lítá v masku na 2-1 a počítá mu to čas. Zkopírovali jsme to z tabulky a pozvali toho hráče do skupiny, abych ho našel. nick Toxic:- server cz1
    A nevím jak ho na mapě 2-1 sestřelit, když jen boxíkuje?
     
  4. Korben

    Korben User

    U daného hráča nieje nič nezvyčajné, neviem o akú chybu by sa malo jednať. Ty sleduješ toho hráča 24 hodín denne ? Ty vieš kde všade lieta ? A prečo by nemohol lietať v maske ? Stačí ak 2 hodiny denne splní podmienky pre udržanie titulu.

     
  5. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    ok. Takže znova.
    1.Na hlavní stránce v síni slávy-přehled titulů-titul: Lovec goli-aktuálně je tam napsáno: nezadáno.A titul má v držení hráč : Toxic:-
    2.Syn s ním dneska létal ve skupině na mapě 2-1 a podíval se na čas v síni slávy a ten odpovídal času strávenému na této mapě. Takže létá v ochraně začátečníků a čas držení titulu se mu počítá.
    3.Podle mě je tam prostě chyba. A je to ten hráč,protože nick zkopíroval ze síně slávy a hráče pozval do skupiny.
    4.čas uvedený v kolonce : nezadáno je stejný jako je čas držení titulu tohoto hráče.
    server cz 1
     
  6. Korben

    Korben User

    1, Daný hráč titul vlastní a nevidím dôvod prečo by nemohol. To že je zobrazený aj ako nezadaný , môže byť len preto že hráč má lvl 1 a tak ho systém nezaraďuje do rebríčku.
    2, Tvoj syn s ním lietal 3 dni a 16 hodín ? Máš dôkaz že daný hráč v priebehu 48 hodín bol len na mape 2-1 ?
    3, Podľa mňa nieje tam žiadna chyba. Dôvod, bod č.1.
    4, Bod č.1.
     
  7. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Ještě jednou se tedy zeptám?Hráč létá s titulem na mapě x-1. Pozvu ho do skupiny a podívám se do síně slávy, kde je uveden čas držení titulu. Pilot s ním létá ve skupině cca 30 minut a jsou stále na mapě x-1 a kouknu do síně slávy a tam přibylo taky 30 minut? To je jako v pořádku?Ono stačí létat po mapě x-1 a titul si udržím? Potom nevím, jak o ten titul může přijít, to až omylen půjde na mapu x-2?
     
  8. Korben

    Korben User

    Áno je to v poriadku, stačí si poriadne prečítať podmienky pre udržanie si titulu. Ak hráč dodrží podmienky tak môže lietať kde chce.
     
  9. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Četl jsem to několikrát a pořád to nechápu? mapa x-1 není ochrana začátečníků? Má se to počítat jako off-line čas a ono to počítá do celkového času držení titulu.
    Pokud to tedy chápu dobře,tak stačí denně se přihlásit a sbírat boxíky na x-1, 1 hodinu a o titul nelze přijít?
    Potom nechápu význam těchto titulů a žebříček v síni slávy- mělo by se to upravit nebo zrušit.Ok, už nebudu otravovat.
     
  10. Korben

    Korben User

    Toto nám je jasné. Dúfam.

    Aj toto je dúfam jasné.

    Tak že mu stačí ak na 2 hodiny lieta mimo zóny ochrany.

    Tak že keď to zhrniem, tak hráčovi stačí ak v priebehu 48 hodín lieta 2 hodiny mimo zónu ochrany.

    To či lietal na inej mape , nezistíš počas 30 minút .
     
  11. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    ok.vyčerpávající odpověď. jen maličkost- ten hráč nemá ani tutoriál(ten je asi zrušen a nahrazen novými úkoly) ani neplní žádné úkoly a létá po mapách a myslím, že vlastně nejde sestřelit- má tam nějakou ochranu nováčků. Při scoremagedonu potkávám hráče, do kterých nejde střílet,ačkoli mají srdíčka a píše to, že jsou snad pod ochranou firmy dokud neukončí výcvik nebo něco podobného. Je to paradox, že hráč s 1 lvl má titul a nejde vlastně sestřelit, pokud si on nezačne na x-1.A myslím si, že ani tehdy.
    Ok já mám k tématu vše a dík za trpělivost.
     
  12. Korben

    Korben User

    HEROBRINE Ten hráč musí s tej mapy raz za 48 hodín vypadnúť minimálne na mapu x-2 a to na 2 hodiny , inak o titul príde.
    Tutorial už nieje.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Není to ale tak, že pokud nedokončí výcvik má i ochranu na x-2 a tedy, že by se musel dostat alespoň na dvě hodiny na x-3 a vyšší? Jelikož tuto fázi mám za sebou za starých podmínek, tak přesně nevím jak to funguje.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ja by som ZN a ochrana na x-2 pri nesplnení úloh neoznačoval za to isté, kedže ide o 2 rozdielne ochrany. Preto mu asi stačí byť len na x-2.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.