Přepínání konfigurace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 18/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Pucikocour

  Pucikocour User

  Hezké ráno, krásné pilotky a piloti,
  mám malou, technickou otázku - mám nastavenou konfiguraci na 1, letím po mapě, div mi křídla neupadnou a najednou samo od sebe příjde zpomalení (vždycky si natluču čumák o sklo kabiny) a samo od sebe se to během hry přepne na 2 konfiguraci - bez mého přičinění. Vzniká to jen na Diminisheru, u jiných lodí jsem to nezpozoroval, i když Spearhead je rychlý jak blesk a tam by to přepnutí nebylo ani poznat. Nevíte čím to může být?
  A nesvádějte to na Flash player, mám tam nové verze, čili aktuální.
   
 2. Zafod

  Zafod User

  Nemůžeš mít třeba na myši nastavené nějaké tl. na přepínání cfg? Promačkanou klávesu na klávesnici? Zkusil jsi resetovat nastavení hry?
  Přepnutí nemusíš poznávat, můžeš ho přece vidět v ikoně lodi. Zkus to vysledovat.

  Btw: tu poslední větu jsi si mohl odpustit. Ale když chceš, jakou máš tu aktuální verzi FP?
   
 3. Honzin

  Honzin User

  S tlačítkem konfigurace je velký problém je malý !

  Prosím mohl by někdo tady tento problém reportovat víš nahoru aby se tlačítko konfigurace zvětšilo nejméně na jeden krát jeden centimetr ?
  Zviditelnění ohraničení by taky neuškodilo ?
   
  Naposledy upraveno: 18/1/20
 4. Pucikocour

  Pucikocour User

  Vážený pilote, zřejmě sis zde nepsal nikdy dřív s naším představenstvem, kdy na na FP svádělo kde co, dokonce pomalu i robotičtí sběrači.... Okecávali to tak dlouho až jsem si na Adobe napsal a ti odpověděli, že zpomalení způsobené FP je tak malé, že nemám šanci to postřehnout.
  Jinak verze 32.0.0.314.

  A jestli to někoho zajímá, myš jsem dostal k vánocům a je na klíček,:) jinak ta normální myš, je normální, ne s 20 přídavnými tlačítky na nic.

  Ale řeknu kdy to dělá ..... když se ten krám vypne. Hupnu z jedné mapy na druhou, "Nové spojení" a je změněná konfigurace.
  Jinak změnu konfigurace skoro nepoužívám, neboť na to, aby mě někdo sundal je to zhola zbytečné.;)
   
  Naposledy upraveno: 18/1/20
 5. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 6. Pucikocour

  Pucikocour User

  Zdravím šéfe,
  problém přestal, ale mohlo by to být tím, že jsem tohle ujetou hru přestal hrát a dal se na mariáš. Zasměju se, zavztekám a když se zadaří, mám i večer na mléko. Od okamžiku, kdy dědci začali utrácet za předražené masky z Číny a vrátili se k desetníkovému, mám tedy i na mléko, občas trochu dochucené whiskou, což by mi zde neprošlo, neboť bych si natlouk čenich o port.

  Přeji hezký den všem kamarádům :)
   
  bhagira22, MICKA a -baghira2- tohle ocenili.
 7. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Pucikocour - to ma tesi, ze problem uz prestal. A neprezen to s tym strikom mlieka a whisky, inak si mozes rovno ustlat na WC :D

  Vyriesene,LOCK!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku