Návrhy Prepojenie akcii na forum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 29/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte z návrhom ?

  1. Ano

    50.0%
  2. Nie

    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Návrh prepojenie akcii a zlepšenie orientácie o akciach a zároven zapájania sa do nich na forume

    pri pridaní príspevku v domovskej stránke ako napr teraz novinka UEF by mohlo byť prepojenie na fórum aby sa o tom človek dočítal o akcíí viac ako len 2 vety

    a preto navrhujem prepojenie domovských akcii s Forumom pre zjednodušenie hľadanie a zároveň pre zlepšenie orientácie o akcii pre hráčov..

    + rýchlejšie nájdenie informácie o akciách
    + aktívnejšie zapájanie sa na fórume
    + uľahčenie hľadania príspevku a zároveň


    Prečo práve toto vylepšenie príde akcia a veľa hráčov sa nevie orientovať a blúdi na fórum potom sa pýtajú 100x na chate
     
    Naposledy upraveno: 30/8/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    :D 2 minúty?

    Tak mi prosím ťa popíš, aký postup zvoliť, aby to bolo urobené do dvoch minút. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. 123812

    123812 User

    Septarzx 2 minuty jo? To asi ne :)

    Jediný důvod tvého návrhu je, že nechceš kliknout na hlavní stránce na "forum" a tady si kliknout na "oficiální oznámení"?
    Vůbec nechápu smysl tvého návrhu - proč přidávat odkaz na forum s daným tématem? Jak bys vyřešil to, že každý server má jiné forum, tudíž jiné články. To bych tě teda chtěl vidět, jak bys to za 2 minuty vyřešil :) Místo vymýšlení způsobu jak sobě vylepšit hledání se radši zamysli a za minutu si to téma sám najdeš. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Septarzx

    Septarzx User

    Bratn mám webové stránky a viem ako sa o dá ľahko prepojiť tak mi tu nevrav že sa to nedá za 2 minúty na obrazok čo má vie prepojiť link na aktualnu akciu
    a počas toho ako sa to mení je to fakt behom chvíľky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Septarzx, Tak presne popíš, ako vložím link z fóra, do obrázku v hre.
     
  6. Septarzx

    Septarzx User

    Bratnu ty tu nemáš ani páru čo píšeš Ktoo písal link z fora do hry? Písali sme o Domovskej stránke prepojenie na forum vidno čo tu na forume máme za adminov ja robím websupporta takže nepoučuj ma prosim.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    Septarzx Máš rozdíl v jednoduché webové stránce a ve hře. Ano, je to taky webová stránka... odkaz by tam dát šel, klidně místo toho zbytečného textu. Ale co by dělali amíci s odkazem na české forum?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Korben

    Korben User

    Ty websuport, najprv musí byť na fóre vytvorená téma k akcii a až potom to môže byť prepojené aplikované do herného okna s akciou.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Septarzx

    Septarzx User

    pohoda lockni to :) nejdem sa hádať nemá to význam jeden 123812 nemá páru ani o tom ako sa to robí jednoducho odkaz nemusí byť v textovej forme stačí napriklad aj kliknut na obrazok a prepoji ta. lockni dakujem nejdem sa dalej rozčulovať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    Stačí kliknúť na obrázok a prepojí ťa napr. na pravidlá, ako keď klikneš na môj gif obrázok.
    No v hre to nieje možné. Jediné čo by bolo možné urobiť, je to že ťa kliknutie na obrázok, presmeruje na hlavnú stránku fóra, no nepresmeruje ťa to priamo na tému k danej akcii.
    Ak by to malo presmerovať priamo na tému k akcii, tak by sa musela dopredu vytvoriť na fóre téma k akcii, aby mohli programátori aplikovať link do obrázku a to samostatne pre každé fórum a jazykovú mutáciu, čo nieje práca na dve minúty.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. 123812

    123812 User

    Septarzx Nemám no, student IT, mám několik webů, ale nemůžu hodit link, abych neporušil pravidla fora :/ :D
     
  12. Septarzx

    Septarzx User

    1odpoved ---- každe linky na cz1 cz2 cz 3 sa staraju česky admini prva odpoved..
    a o americké zas amíci " no ak to tak nieje tak ma opravte

    Zas píšeš blbosti vieš čo je domovská stránka? ak nie posielam ti ju https://cz1.darkorbit.com/indexInternal.es?action=internalStart
    odpoved číslo 2 niektoré témy existuju skorej ako príde akcia myslím si že skoro vždy to tak je že je to skorej na forume až potom to je na domovskej čiže či už by bolo prepojenie na diskusiu alebo prepojenie priamo na akciu danu na forume.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Korben

    Korben User

    Skús pri čítaní aj uvažovať.
    Prvá veta v mojom príspevku, bol príklad presmerovania.
    Pokračovanie súviselo s domovskou stránkou v hre.;)
    Ja píšem blbosti a ty píšeš o niečom, o čom nevieš ako funguje. Mnoho krát dostaneme info k akcii, až v deň, keď je akcia spustená, to za prvé a za druhé, my nemôžeme do hry aplikovať žiadne linky a odkazy.
    Každý jeden odkaz by sme museli poslať na BP a tam by to museli do hry vložiť. Toto by museli urobiť pre všetky fóra a jazykové mutácie hry.
    Vždy by sa to muselo robiť v predstihu a za tie roky viem, že by to nebolo bez problémov.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Septarzx, tak vítej zpátky#15, už máš čest zpátky? #1, a jsi to vůbec ty? Protože tady #1 a pak tady#11 píšeš, že ti vzali pro nečinnost výbavu (peníze sis teda asi vymohl zpátky) a pak za dva roky tvrdíš, že to BP nedělá a nemůže. Přijde mi, že jsi někdo jiný, nebo jsi si měl už před dvěma roky to VOP přečíst.
    Pobavil jsi mě.To děláš Na Slovensku nebo v USA? Tak si najdi po 8-9 letech hraní #18 na to VOP čas.
    A neurážej ani administrátory ani spoluhráče.
    Vím, i odkaz vložit umím, koukej :D.



    Septarzx napsal:
    Bratu treba čítať pozorne hlavne!
    bratnu čo trepeš učet sa nemôže zmazať ..
    Pokud se podívám na tvé příspěvky, tento slovosled jsi začal používat až v roce 2018. Vzpomeň si, sledovat mluvený a psaný projev je moje práce, v tom se vyznám :D.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/18
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Souhlasím spolu s Cruenta†Ultionem. Tohle není Septarzx, jakého sem znal.
    - Protože ten co tu teď píše, si až moc protiřečí. A skáče na Korbena. To předtím nedělal.

    Tohle mi připomnělo jednu velice chytlavou písničku.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 29/8/18
    bhagira22 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  16. saleens

    saleens User

    jsem proooo
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Septarzx

    Septarzx User

    aj teraz Speciální odměny v branách vysvetlivky su kde?
    aspon keby 3-4 vety boli napísane ale nič. teraz to mam hladat na forume a ešte ani neviem či je to spravne napísane aj na tento týždeň
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. svi1

    svi1 User

    bhagira22, Korben a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. Septarzx - já ti nevím,hochu,ale skáčeš od jednoho k druhému. Doporučuji si napřed vše promyslet a pak psát. Nebo použít upravit:D
    A speciální odměny z bran jsou popsané každý týden i s datem, a dokonce od našich moderátorů, do kterých se nevím proč navážíš.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Zafod

    Zafod User

    Jé, můžu taky přihodit svou trochu do mlýna? :D

    Septarzx v první řadě je potřeba si uvědomit, že moderátor či administrátor fóra není programátor hry a nemá možnost zasahovat a přidávat něco do hry. Ať již přímo do hry, tak třeba na domovskou stránku. Jeho práva se vztahují pouze na fórum. Pracovníci podpory pak mohou například ,,opravit,, nějaké chybky, vztahující se přímo k účtu. Nic víc...

    Uživatelé tvého ražení mě přímo baví... Napíšeš návrh, moderátor nezatleskal ale položil otázku a ty hned začneš útočit. Fakt grandiózní práce.

    Btw: co, že to prosím tě robíš? Tohle řemeslo neznám, když jsem to nahodil do strejdy Gůgla, vyplivla na mě teta Wiky:
    ty tam makáš jo? :D

    Malé vyvrcholení: představ si, že moderátor nemusí ani znát problematiku IT, programování apod. Věř mi, já jsem dokonce před ťéžkéma járama moderoval jedno fórum, kde jsem to dotáhl až na BA. Nu a má znalost IT není ani nulová, myslím, že je spíš tak na mínus deset. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.