Přesun systemu bug? (diminisher)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mouSe_CZE, 9/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mouSe_CZE

    mouSe_CZE User

    Ahoj lidi, mam takový problém. Když přesunu konfigurace na diminisher tak potom nemužu střílet. Jen mi to napíše "utok na (npc) byl ukončen". Ale třeba na spectrum mi to funguje. Dokonce jsem zkoušel všechno nahazet ručně do lodi :) Munici mám, lasery jsem kontroloval jestli jsou v lodi. Relog nepomohl .. Nevíte někdo co s tim prosím? Jsem poprvé na foru, tak jestli to píšu do špatného tématu, nebo jsem udělal něco špatně tak se předem omlouvám.
    --------------
    Tak už jsem to vyřešil .. Šlo o uplnou prkotinu. Způsobovalo to samodpalovaní raket. Ja sice měl rakety, ale měl jsem zvolenou ke střelbě tu co mi došla tim pádem mi nešli ani lasery, nevím proč mi nešli ani lasery ale prostě to tak bylo. :) tak se omlouvám za zmatky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/18
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mouSe_CZE - obcas sa to moze stat, mne sa podobny pripad stal na APS, ked som mal nastavene pld rakety a po vystrele mi prestala lod strielat, ale stacilo vystrelit inou raketou do NPC a uz slo strielat v pohode. Povazujem to teda za vyriesene ;)

    LOCK!
     
    -baghira2- a mouSe_CZE tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.