Priatelia a bonus otázka k odmene

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 15/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,chcel by som sa spýtat dopredu,idem posielat pozvánky od hry priateľom,a chcel by som dostat ten prvý bonus.Ešte som to nerobil takže sa chcem spýtat.
    Za prvé, ako to je hráčovi dojde na email pozvánka a čo je v nej link alebo ako?
    Za druhé,je tam za 5priatelov odmena premko na mesiac,k tej odmene,
    aktivuje sa sama ked je 5priatelov levelom 7 alebo ju aktivujem ja?
    + pokial ju aktivujem ja sám viem ju aktivovat aj o 1-2týždne ked mi zapnutie premka bude vyhovovat?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odmeny za priatelov prideluje system.Nesmu mat zhodu IP adresu medzi sebou alebo s tebou,inak premko neobdrzis.Pozvany hrac obdrzi email s tym,ze kto ho pozyva a do akej hry,tam uz len klikne na zlty obdlznik DO BOJA a zaregistruje sa.Podmienkou obdrzania odmeny je,aby hrac hral na rovnakom servery ako ty a dosiahol 7. lvl.

    Este nejake otazky k teme?
     
  3. Dakujem a ešte ta druhá otázka,bonus za 5priatelov si možem aktivovat aj o 1-2 týždne ano?
     
  4. Korben

    Korben User

    Nie, ten sa aktivuje automaticky.
     
  5. Aha dobre ďakujem,možte uzamknut.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.