Přibývání Chyb a Zcizování účtů 2014 CZ2.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 18/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,chtěl bych nahlásit časté chyby které zahlcují poslední dobou neobvykle
    RAM,a velice výrazně znehodnocují hru.Také to je velice pravděpodobný důvod proč je poslední dobou vykrádáno či zcizeno tolika účtů.
    o tomto problému zcizování a vykrádání účtů na serveru CZ 2 jsem se dozvěděl od svých přátel kterým se toto přihodilo a ne vždy to bylo po prvé!
    Je to jistě věc která je k zamyšlení a je jí nutno rychle řešit.
    Po pravdě i já sám mám strach o svůj účet.Je divné že mí přátelé o svůj účet bud přišly nebo byl vykraden,i přes to že dodržovaly všechna pravidla.
    A je jen otázkou času než to začnou více pocyt'ovat i ostatní.
     
    ʊHдϚΞѕʊ a Filiposd tohle ocenili.
  2. Belgam

    Belgam Guest

    k zamysleni je jednani kedincu co davaji udaje kazdemu a nebo klikaji na ruzne nabidky ze neco ziskaji do hry. A mohu ti potvrdit ze vsichni co prisli o ucet bud udaje nekomu dali,koupili ucet a klikali kam nemeli.
    Takze zaverem si za to muzou sami a ne Tvuj vyplod fantazie ze ucty se kradou zatizenim Ram. Ale dekuji aspon budou vesele velikonoce.
     
  3. :D ale ta RAM s tím nesouvisý,ok příště založím 2 témata s odlišným ménem
    1 Tema
    Darkorbit Error přetěžování RAM.
    a druhé téma Darkorbit okrádání učtů
     
    ʊHдϚΞѕʊ a Filiposd tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    ♥*Imunne_To_Death*♥ Táto hra, je fikcia a možno časom budú vesmírne boje , realita, ale to čo si popísal ty, realitou nebude nikdy. :rolleyes:
    Čítal som už mnoho bludov , ale toto je zatiaľ NO1. :D

    Velice jasne si napísal že to je dôvod vykradnutia, alebo ukradnutia účtu. Čo je nereálne.
     
  5. nemyslím kůli těm RAM ale Chyby na D.O sou velice časté a je nutno často dát relog,
    no i když podle mě tedy 6 voných GB na D.O musí být dostačující,ale ty chyby to prostě totálně zvšivěj,a není nejsem jediný komu se toto děje :)
     
    ʊHдϚΞѕʊ a Filiposd tohle ocenili.
  6. Korben

    Korben User

    ʊHдϚΞѕʊ a Filiposd tohle ocenili.
  7. Z logiky otázky vyplývá, že při nižším RAM, není možné vykrást účet. Hmm, asi jsem si ji neměl zvyšovat na 4 G. ♥*Imunne_To_Death*♥ mám dotaz, jestli záleží na výrobci RAM, ve vztahu ke krádeži účtu? Veselé velikonoce:eek:
    Skus odinstalovat prohlížeč a nainstalovat ho znovu, a dobře si nastavit, co všechno tam má běžet. To bude asi ten důvod, proč máš zahlcenou RAM. Nebo něco s vestavěnou grafikou. Ta si bere z RAM. Já jsem ovšem laik.:D
     
    Naposledy upraveno: 19/4/14
    Filiposd a Respawned tohle ocenili.
  8. no jj, ale blbě sem to sme napsal:D protože s kradením účtů RAM nesouvisý!
    Ale jen sem chtěl upozornit na 2 chyby v jednou tématu.
    ale mám kontrolu na svými procesy a při hraní hry sem byl jeden ze mnohá hráčů kteří toto v poslední době zaznamenaly.Tím chcete říc že sou všichni zavirovaní nebo co?
     
    ʊHдϚΞѕʊ a Filiposd tohle ocenili.
  9. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu na tvém místě bych udělal pár věcí
    Dát si PC do pořákdu
    nevěřit všemu co ti kdo nakuká
    a hlavně chodit pořádně do školy a věnovat se učivu protože ty chyby jsou strašné!

    PS Já mám RAM 4 a problémy žádné a při hře si to bere max 500 mem
    Asi to bude tím,že se o PC starám-D
     
    Korben a Filiposd tohle ocenili.
  10. no jj :D já se o něj starám když si vzppomenu a mám čas a to je často jednou zaž 2 krát za půl roku.
    a tak my jak by bylo možné že to má i většina hráčů ty neskutečný problémy že někdy se ani nedá hrát.
     
    ʊHдϚΞѕʊ a Filiposd tohle ocenili.
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Tak to se nemůžeš divit, že ti to nefunguje... :D :D Já čistím prohlížeč pokaždé, když jdu hrát a nemám problém. :) Co dělat když mi nejde hra
     
  12. Logan

    Logan User

    Aby sme to zhrnuli, RAM nema nic spolocne s kradenim uctov
    To, ze Ti hra nejde ako ma je vacsinou vinou hracov, ktori sa staraju o PC tak ako Ty ;)
    Netvrdim, ze obcas nie su problemy aj na strane BP, ale tie sa podla mna snazi BP co najskor odstranit.
    Dostal si link co mas robit ked Ti nejde hra, skus to posunut aj medzi tych, ktorym hra nejde ako Tebe.
    Zakladom spravneho chodu hry je udrzba PC, nie len sadnut zapnut a hrat a ked to nejde prist na forum a napisat ze BP ma nieco v neporiadku no pritom keby si sem nahadzal vsetko co sa pise v tomto odkaze:
    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře tak sa stavim, ze tych chyb u teba by bolo viac ;)

    Ak chces riesit problemy s hrou, zaloz si novu temu v patricnej sekcii, kde dodas vsetky informacie ktore obsahuje dany odkaz.

    Zodpovedane a uzatvaram.

    Lock!
     
    Filiposd tohle ocenil(a).
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Autor asi moc čítal Julesa Verna, skús o tom napísať knihy možno to bude mať úspech avšak od reality to má daleko :)
     
    ʊHдϚΞѕʊ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.