Chyby přihlášení do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem JOEY, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JOEY

    JOEY User

    Dobrý den mam problém z příhlášením do hry. mam problém se normalně přihlásit do hry , když se chci přihlásit tam mě to píše Kód chyby 7 (net::ERR_TIMED_OUT) dělá mi to na všech prohlížečích použil jsem i ccleaner na pročištění a i jsem reinstaloval windows a pořád to dělá . Ale na svůj sekun účet se normálně přihlásim na tehle tak 1 z 50ti. Byl bych rád za nějakou radu děkuji
     
  2. DekeL

    DekeL User

    Taktiez mam ten isty problem, prihlasim, vyskoci biela obrazovka ( stranku sa nepodarilo nacitat ) dam obnovit, vybehne mi system error a ked dam znova obnovit, tak mi na bielom podklade vybehne iba " † "
    Podotykam, ze server je Cz3
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Tak jsme si do prohlizece zadal tvuj problem a tech rad co delat je spousta.
     
  4. JOEY

    JOEY User

    skusil jsem již vše nejvíce mě však zaráží že na druhý acc mi to jde
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Mohl by jsi termín ,,vše,, vysvětlit a rozvést do podrobna? Já zde našel radu jak máš postupovat a ty sem napíšeš tohle?

    Netřeba zkoušet a už vůbec, netřeba zkoušet vše. Stačí číst a dělat co ti zde napsal GA ;)
     
  6. JOEY

    JOEY User

    a tak máš nějakou radu ?
     
  7. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Ano má pro Tebe radu:
     
  8. Korben

    Korben User

    JOEY Táto chyba nemá nič spoločné s DO. Využi možnosti internetu aj na niečo iné ako na hry. ;)
     
  9. DekeL

    DekeL User

    Robi to viac ludom na Cz3, vyuzili sme mnozstvo programov na cistenie PC, na cistenie historie a na zrychlenie PC.. dokonca som skusil vypnut antivirus, vypnut firewall, striedal prehliadace, menil proxy.. problem pri prihlaseni nam vznikol prave, ked zacala akcia a pocas akcie na Konvoje.
     
  10. JOEY

    JOEY User

    korbene tento problém nastal až když začali ¨konvoje a nejsem jediný dělá to hodně lidí tak mi prosím netvrd že za to do nemuže
     
  11. Luise225

    Luise225 User

    Ahoj všichni. Prosím o radu. ráno jsem se přihlásil, hra se spustila a žádný problém, pak se mi to začalo logovat.. po odhlášení a znovu přihlášení se už nemohu celý den přihlásit do hry. Stále píše, vytvářím spojení ...:-/ Díky Štěpán (Forest)
     
  12. JOEY

    JOEY User

    jo přesně ráno to je v pohodě
     
  13. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.