Chyby Přihlášení na mapu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 11melidan11, 17/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LOL.LOLKO

    LOL.LOLKO User

    takze to je asi problem iba pre europsky server
     
  2. Fishbi89

    Fishbi89 User

    do nejbližšího restartu nebo nějaké údržby asi zbytečná snaha,děkujeme sodruzi s ndr
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pondělí, 19.10. 2020 _ 9:58 minut normálního pracovního dopoledne. Místo : BP centrála Hamburk.
    Porada vedení: Co budeme dělat? Ptá se zástupce BP pro kvalitu? Vývojář mu odpoví: Počkáme na ranní restart?
    A developer jedním dechem dodává: Dáme jídlo?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. na CZ2 stále Nefunguje ani v Klientovi,ani v Prohlížeči .... už 3h.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    V pripadoch nefunkcneho paymentu je tam clovek aj cez vikend, no nemame informacie o tom, ci tam niekto je aj v pripade, ked nejde hra. Aj ja som rozculeny ako hrac, lebo som chcel spravit co najviac bran, kedze cd je 20 hodin, ale co narobim. Vyskusal som GE5, tam som sa prihlasil po case a aj hrat sa dalo, zato na GE2 aj ked sa prihlasim, tak ma to odpoji.
     
  6. Martin24

    Martin24 User

    pokad-li že by se jim rozbil payment a lidi by si pri helixu nemohli koupit uridium to by je hned volali na firmu aby to zpravil iale jak nejde hra tak preci nepoletej něco opravovat tohle vypadá opravdu na dlouho 3 hodiny nejde hra jsem zjedavý na jejich kompenzace kompenzace bude zase nejaká hodavina a to bude treba 2 hodinový boster nebo neco z montáže co si zase budeme moci vyrobit ale to ze se vám uplne posune čas s bránou tunelovou je nezajimaji jejcih kompenzaci bych si cennil tak že bychom mohli udelat 2 brány za sebou a teprve pak by bezel coldown 20 hodnový

    Punisher mi čte myslenku koukám
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bude ten nejbližší restart ještě dnes? Byli by sme za touto informaci, velice vděční.

    Dokdy ještě takhle máme, v této nejistotě čekat? Je pak jasné, že to poleze na nervy.

    Jak si máme pak vybrat ty odměny z toho halloweenského kalendáře určeného jen pro klienta?
     
    bhagira22, Fishbi89 a Martin24 tohle ocenili.
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vezmi si léky a běž se projít ven, je tam hezky.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    =*XXX*=, Martin24 a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  9. josef402

    josef402 User

    CO SI *****:mad::mad:ven jit, staci ze zdechla hra :eek::eek:tak mam zdechnout i ja na kov 19 venku:D:D:D:D
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na celém východu Slovenska dnes prší. Nonstop.

    Celá Rožňava je pod vodou. Nedráždi mě ještě víc.
    Ani na opravách bagrů, bohužel nemůžu pracovat.

    Dnes nemám náladu. Navíc nesnáším vodu.
    Chtěl sem řešit na GE5 dva díly do Kronosu.

    Ale nedá se.
     
    bhagira22 a Fishbi89 tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Krásnou sobotu :)

    Já nechápu, co tady vyvádíte. Jak kdyby dítěti sebrali hračku. Kolik vám je? Vy jste asi v životě nepracovali, co? Jakákoliv firma při zájmu zákazníků (pro hloupější - Haloween, akce, větší zájem hráčů, zvýšené zatížení) má problémy. A ne každý má peníze na to, aby vedl nonstop support 24/7. Ani miliardové korporace. Ale pokud si myslíte, jak je BP na ho... založte vlastní firmu a udělejte vlastní hru. Z toho, jak se prezentuje česká komunita na GE2, by tu nový "vylepšený" DarkOrbit musel být už snad 100x. :D Takže si dejte studenou sprchu, pusťte si nějaké XXX videa a z hluboka dýchejte. Vaše pískoviště bude zase brzy k mání. Určitě to ten týpek z paymentu řeší a neříká si: "Twl, už aby si objednali ty Cyborgy za 1500, zalítaj si s nima až v pondělí." :-D O nervy dělat takové komunitě support. :-D
     
  13. josef402

    josef402 User

    u nas na korycanskej prehrade dokoncili novej prepad letos ,celkova udrzba a prej se ma naplnit do 2 let .a us to pretika
     
  14. Rebbitek

    Rebbitek User

    Ahoj nemužeme se nalogovat na mapu dlouho nacita ...nekdy naskoci lod a jinak nic.nekdy to piše eror vyzkoušeno vice internetu, vice hraču i počitaču.dekuji za pomoc
     
  15. Martin24

    Martin24 User


    ono človek do práce chodi a práve proto jsem si chtel bránu udelat co nejdrive takhle se mi posune celý čas a dalsi branu už nestihám treba v uterý a stredu vubec delat nebudu diky tomuto posunuti a prepáč od toho byl spustený TEST server aby vešketre problemy odstranili v čas ...
    v tom pripade kdyz kazdou chybu řeší na dannem serveru zvlašt tak nechápu proč vubec zpousti TEST serveri ocividne jsou k ničemu vzdi se jim to doslovne vysere
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Saruwkaz??? Je vidět, že nehraješ jiné hry a nikdy jsi nepsal na support jiné hry a nebo jsi bývalý moderátor?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Martin24 tohle ocenil(a).
  17. Martin24

    Martin24 User

    jsem ve hre . vše funguje snad to nespadne zatim 2 minuty a jsem prihlasený
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    A na kterém serveri, pokud to není tajemstvím?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Martin24

    Martin24 User

  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Díky moc. Kdo si hraje, ten nezlobí. Jdu také tam a po svém.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.