Přihlášení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobré Odpoledne,rád bych se zeptal co se děje? nefunguje přihlášení ani přes prohlížeč ani přes klienta.Díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [†Marquez†] - mne slo prihlasenie do hry bez problemov. Skus premazat cache. Pokial by problemy pretrvavali, tak sa obrat na podporu hry, nech sa skusia cez tvoj ucet prihlasit do hry.
     
    †Rikardos†, *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Mfriends

    Mfriends User

    Punishere,tady Marquez
    stále mi to Nefunguje,psal jsem na podporu a zatím bez odezvy,jsem bezradný.
    a co se vlastně včera přihodilo,než se to pokazilo.normálně jsem se přihlásil svými přihlašovacími udaji na cz2 v klientovi,pak jsem kliknu na výběr serveru a chtěl jsem vyzkoušet ten testserver2,normálně mi to tam přešlo na tu hlavní stránku a pak to následně zamrzlo,nešlo vůbec nic.tak jsem křížkem klienta zavřel,dal jsem znovu ho otevřít a spustit,zadal jsem ppřihlašovací udaje a už jsem se nepřihlásil a to ani v prohlížeči,vyzkoušel jsem to jak v Mozile tak i v Edge a nic.jak jsi mi poradil promazal jsem kompletně cache a stále nic.klient ten nedělá vůbec nic a v prohlížeči když jsem na přihlašovací uvodní stránce tak když zadám přihlašovací udaje tak mi to rovnou skočí na tu konečnou stránku,byl jsi odhlášen.
    a na té uvodní stránce po zadání udajů,mi to nehlási,že bych zadal špatné heslo,jako kdyby mi ten učet někdo naboural a změnil heslo,abych se tam už nedostal,ani žádnou jinou výstrahu,jako třeba Váš učet byl Zablokován a podobně,prostě nic.a na té uvodní stránce kde je přihlášení tam není možnost výběru serveru.
    Potřebuju prosím poradit,pomoct a zachránit učet. Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mfriends - na forum je povolene prispievat len z jedneho nicku. Ostal si zrejme zaseknuty na test serveri, s tym ti pomoze uz len podpora hry, ze ta rucne prehodia na server, ktory hras. Teda pokial uz maju aktivny nastroj. Zial momentalne su vypadky aj inych serverov.
     
    †Rikardos†, *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Mfriends

    Mfriends User

    rozumím,ale nevěděl jsem jak jinak podat potřebné informace,jsem bezradnýnení t,že bych umyslně vytvářel duplicitu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Mfriends

    Mfriends User

    Punishere,jsem už vážně v koncích a zoufalý,můj problém stále není vyřešen a trvá co se týká přihlášení ke svému učtu.jsem bezradný a BP to stále nevyřešilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    A už ti přišla i nějaká odpověď z podpory (aspoň ta automatická?). Nemáš prostě jenom třeba ban? Co ti to píše za chybu, když se pokoušíš přihlásit přes prohlížeč? Dej sem nick a server a podívám se jestli nemáš ban, ale myslím si, že jsi zaseklý na test serveru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Mfriends

    Mfriends User

    ano automatická odpověd mi přišla,že moji zprávu zaevidovali,pak dokonce přišla zpráva z podpory,že už by mělo být vše v pořádku,ale ani po tom jsem se nebyl schopen přihlásit a to ani v prohlížeči ani v klientovi.a ban určitě nemám a ani,že by mi někdo naboural učeta ukradl,změnil heslo nic takového.prostě když jsem na přihlašovací stránece a zadám udaje,tak to pak skočí na tu zavěrečnou stránku byl jsi odhlášen. a cache jsem pročistil i prohlížeč nástrojem ccleaner a nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mfriends - a pisal si podpore, ze posledne si bol na testovacom serveri, ci si nahodou tam neostal visiet? Potom by ta museli rucne prehodit na tvoj server.
     
    †Rikardos†, *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Mfriends

    Mfriends User

    psal Punishere.už se vážně pomalu začínám o svůj učet bát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    A jak víš, že nemáš ban?
    A po odpovědi z podpory, že je vše v pořádku jsi jim napsal znovu?
    P.S. Co ti to píše za chybu, když se pokoušíš přihlásit přes prohlížeč?
    A konkrétně, co máš napsáno v adresním řádku prohlížeče po neúspěšném pokusu o přihlášení?
     
  13. Mfriends

    Mfriends User

    jednak by mi to určitě psalo,že mám zablůokovaný učet nebo něco takového.
    potom než se mi to stalo,tak jelikož v 95% hraju přes Klienta,tak jsem se normálně ve středu odpoledne po příchodu z práce klasicky přihlásil na svůj učet přes Klienta,šel jsem na Výběr Serveru,přepnulna ten test2,chtěl jsem zkusit.najelo mi to na hlavní stránku a zamrzlo,křížkem jsem klienta zavřel a když jsem se pak znovu snažil přihlásit,tak už to nešlo ani v Klientu,ani v Prohlížeči,prostě Nic a Cache a Prohlížeč jsem promazal Ccleanerem.
    poté co mi odepsali že už by mělo být vše v pořádku to bylo ve čtvrtek večer,tak jsem to zkoušel a nešlo to,tak jsem jim znovu psal a dnes znovu a zase nic,dnes jen automatická odpověd,že moji zprávu zaevidovali.
    nehlásí mi to vůbec žádnou chybu,na přihlašovací stránce po zadání správných udajů a kliknutím na přihlášení,budto to rovnou zůstane na té přihlašovací stránce a nebo to skočí na Byl jsi Odhlášen.
    a v adresním řádku po snaze se přihlásit je napsáno tohle
    cz1.darkorbit.com/index.es?action=externalHome&loginError=99
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Osobně si myslím, že máš ban.
    Počkáme, co ti odpoví podpora i když ti psali, že je vše v pořádku?
    P.S. Třeba mají jen bordel na poště.;)
     
  15. Mfriends

    Mfriends User

    Myslím si,že nemáš Pravdu,to by mi rovnou podpora napsala,že mám Ban a vůbec by se s tím nemazali zatajovat,že jsem z nějakého důvodu zablokovaný.a není mi známa žádná okolnost za co bych si Ban vysloužil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Mfriends

    Mfriends User

    já už tomu Vážně Nerozumím,ted večer mi přišla zpráva z podpory ohledně mého učtu,že ho prověřili a že žádný problém nezjistil a tudíž by mělo být vše v pořádku s učtem.
    Sakra tak proč se nejsem schopen tam přihlásit na svůj učet do prdele.Prosím Poradte jestli můžete a jestli víte jak a co s tím? Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Forkys

    Forkys User

    Ahoj Mfriends,
    zkusil jsi se prihlasit pres normalni prohlizec?
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Forkys,?? Hráč Mfriends, to zkoušel u v prohlížeči se přihlásit a psal o tom tady : #13
    Pokud tedy používá ''normalni prohlizec''.
     
  19. Forkys

    Forkys User

    ZOHAN,
    myslel jsem po te, co mu podpora napsala, ze je vse v poradku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Mfriends

    Mfriends User

    zkoušel jsem to jak ve Firefox,Edge tak klient a stále nic.
    v adresním řádku prohlížeče mi to stale po snaze přihlásit se píše
    https://cz1.darkorbit.com/index.es?action=externalHome&loginError=99
    tak co je teda špatně?změnil jsem si včera i heslo a vše proběhlo v pořádku.a když se přihlásím s tímto učtem v prohlížeči tak se sem normálně dostanu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.