Prihlasenie do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -waffo0-, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -waffo0-

    -waffo0- User

    Zdravim

    Nejde sa mi prihlasit do hry ..po vyplneni prihlasovacieho mena a hesla ma neprihlasi len ma znovu hodi na hlavnu stranku ?
    prednedavnom som dostal ban na chat a teraz toto ??
    o co tu vlastne ide ???
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. -waffo0-

    -waffo0- User

    prihlasil som sa aj dnes poobede asi pred 2 hodkami a *** urcite nepouzivam
    - aj ohladom toho banu na chat to je neopravnene a stazovat sa mozem akurat ...
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ban na chat len tak za nic a neopravnene ako ty pises neobdrzis,ale stale cakam to ID,ak ho nedodas,tak nie je co riesit.
     
  5. -waffo0-

    -waffo0- User

    malo by to byt toto 94122608

    ved na chate ani nepisem tak je to ako uz neopravnene?
     
  6. Korben

    Korben User

    Skús iný prehliadač. Účet máš v poriadku.
     
  7. -waffo0-

    -waffo0- User

    a ohladom toho banu ? nechce sa mi velmi menit IP adresu .... netusim za co ho mam
     
  8. Korben

    Korben User

    Ani my to netušíme, nemáme to ako zistiť.
     
  9. -waffo0-

    -waffo0- User

    No tak diky ... na podpore ma odkazuju na vas ... tak dik ban za neviem co .... nebotujem neporusujem pravidla ... neviem proste
     
  10. Korben

    Korben User

    Si na omyle ak si myslíš že my sme ti dali ban , my a ani na podpore nezistia za čo je ban ak ten ban bol daný na IP adresu.

    Ban na dobu neurčitou - Code 0

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  11. -waffo0-

    -waffo0- User

    toto som uz cital ... a ako to zistim za co ho mam ??
    mimochodom neda sa mi prihlasit ani cez chrome ani cez mozzilu
     
  12. Korben

    Korben User

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.
    Tak že to asi nazistíš.


    Ak si vložil správne ID , tak ten účet je v poriadku a ak máš všetko v poriadku aj ty, tak by si sa mal na účet bez problémov dostať.
     
  13. -waffo0-

    -waffo0- User

    no ID som zadaval to ktore bolo v maily ked som pisal s podporou
    Este poobede okolo 5tej som normalne hral a uz neskor som sa nemohol prihlasit
     
  14. Korben

    Korben User

  15. -waffo0-

    -waffo0- User

    [​IMG]
    [​IMG]

    a aj ostatne mam ..Javu a tak ....
     
  16. Korben

    Korben User

    OT, post zmazaný, v tejto téme sa rieši úplne niečo iné a uridium ti len tak nezmizne.
     
  17. -waffo0-

    -waffo0- User

    Zdravim tak stale sa mi neda prihlasit ..uz fakt neviem co s tym
     
  18. Korben

    Korben User

    -waffo0- Tvoj účet je v úplnom poriadku, ide sa tam v pohode prihlásiť . Ak máš všetko aktuálne, skús resetnúť router.
     
  19. -waffo0-

    -waffo0- User

    skusim to z druheho PC ... a este otazocka : ban moze byt aj za to ze to hram aj z ineho PC cize aj inej IP ?
     
  20. Korben

    Korben User

    Nie nemôže a ban na účet nemáš a ak si myslel chat, tak to tu už nerieš. Nebudeme riešiť 2 problémy v jednej téme a aj tak problém s chatom nevyriešime.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.