Prihlásenie na herný účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LowKamil, 3/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LowKamil

    LowKamil User

    Dobrý podvečer, dlho som nebol v hre... lebo sa mi nepáčili zmeny a teraz sa idem prihlásiť asi po pol roku a nejde mi prihlasiť na účet. Zadám nick a heslo a vyhodí ma ako keby som ho ani nezadal. Skúšal som si poslať o zaslanie údajov na email prišlo mi to ... tak som si menil heslo a vyskúšal som sa na ten účet prihlásť znova a stále mi to nešlo ... nevieťe mi povedať prečo ?
     
  2. Korben

    Korben User

    Vieš ID účtu ? Inak BP ti môže účet zmazať už po mesiaci nepoužívania účtu, tak že ak si tu nebol pol roka , tak by som sa ani nečudoval.
     
  3. LowKamil

    LowKamil User

    Myslím že toto bola ID učtu ale neviem či si hu stále pametám dobre
    70281482
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak to bude problém pokiaľ nevieš svoje ID. Ak by ti aj mali na podpore preveriť tvoj účet , tak musíš vedieť ID alebo BIG svojho účtu.
     
  5. LowKamil

    LowKamil User

    Písal som že toto je asi ID : 70281482
     
  6. Korben

    Korben User

    Asi , nič neznamená a účet ktorého ID si sem vložil, je funkčný a ten kto má na účet prístup, na danom účte aj hrá. Tak že to asi nebude tvoj účet.
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    LowKamil Asi by si měl pořádně zavzpomínat,komu si dal přístupové informace k účtu.Tím si ale porušil i pravidla hry.
    Druhá možnost je,že toto není tvůj účet a snažíš se k němu nějak přijít,což mi štve ještě víc.
     
  8. LowKamil

    LowKamil User

    Ja som údaje nedal nikomu ani samotný účet, a isto nechcem nikomu ten účet zobrať...
    -------------------------------------------------------
    Ten účet boj na globálnej europe 1, prihlasovací nick som tam mal KrpelanDO aj heslo viem len mi proste nejde prihlasiť na server. Keď zadám nick a heslo ma byhodí ako keby som tam nič nezadal... tak neviem prečo si myslite že by som niekoho chcel okradnúť. To je trošku mimo moje chápanie. Okrem toho som si dal poslať aj obnovenie údajov a zmenu hesla, len keď zmením heslo tak ma z tade vyhodí na hlavnú stránku darkorbitu a znova keď sa chcem prihlásiť údajmi čo som zadal mi to ako keby nezobralo nič iné !
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/14
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. LowKamil

    LowKamil User

    Hop, ospravedlňujem sa !
     
  11. Logan

    Logan User

    LowKamil ak si nie si isty v ID tak sa skus prihlasit na nejaky iny ucet v DO ci Ti to pojde.
    Ak ano tak potom mozes mat ucet napriklad blokovany, ale to Ti nikto ani na podpore nepreveri ak nevies na 100% jeho ID ci BIG.

    Ako tu uz bolo povedane ID ktore si tu dal bolo preverene a na danom ucte sa normalne hra, takze ostavaju len moznosti ktore tu uz tiez boli napisane
     
  12. LowKamil

    LowKamil User

    Písal som že ID neviem isto , Skúšal som sa prihlasiť a nejde mi ani to...
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Ono take je mozne ze ucet je uz davno deaktivovan, protoze jsi na nem nehral.
    Nebo jsi drive neco provedl a ted tu na nas neco zkousis ,aby jsi se dostal na ucet.
     
  14. Zeus

    Zeus Guest

    Bez ID si "mrtvý muž",nikdo ti nemůže pomoc,chápeš?
     
  15. Logan

    Logan User

    Tak aby som to zhrnul.

    ID ktore si sem dal je od uctu ktory je funkcny a normalne sa na nom hraje.
    Ak nevies svoje ID tak Ti s tym nepomozeme, je to zakladny udaj pre pracu s uctamy, ktory Ty ale nevies takze Ti nepomoze.

    koniec koncov ucet moze byt davno zruseny ako Ti uz tiez bolo napisane
     
  16. LowKamil

    LowKamil User

    Hladal som v PC v zložkách a našiel som ešte túto ID : 54331082 mohli by ste skúsiť ešte túto ID ?
     
  17. Korben

    Korben User

    Daný účet je skoro rok neaktívny.
     
  18. LowKamil

    LowKamil User

    No tak to bude ono... Ako som písal dlho som tu nebol...
     
  19. -MINDAS-

    -MINDAS- User

    :) aj ja mam malý problém :! mam účet a hram ho už dosť dlho ale asi tri mesiace som to nehral a keď som prišiel bol som v minus 800 000 česť :( myslel som že to je len nejaka chyba a tak som hral ale nejde to :( mam -750 000 a neda sa to ani zarobiť keďže beriem len 300 a nechapem ako keď mam lf3 a aj v 4 iris :( a tak na mna všetci utocia a ja nemozem zarabat :( nedalo by sa s tym nieco robit ?? Ďakujem vopred
     
  20. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.