prihlasenie na ucet nejde

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem IbaJeho.xD, 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. IbaJeho.xD

    IbaJeho.xD User

    ahoj chcela by som sa spytat ze preco sa nemozem dostat priatel ana svoj ucet nick stefan.sv server ge1.
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak je zablokovaný účet tak to musí riešiť na podpore hry.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. IbaJeho.xD

    IbaJeho.xD User

    a koli comu by mal byt ako ze zablokovany ucet?nikdy na nom neboli pouzite prgrami zakazane ani nic ine od zaciatku uctu je poctivy hrac tak preco?
     
  5. Korben

    Korben User

    IbaJeho.xD To sa mám naozaj naučiť veštiť ? :rolleyes: To nikto nieje schopný dodať základné údaje ?
     
  6. IbaJeho.xD

    IbaJeho.xD User

    id naspamat nevie ale pisal ho tu na fore v teme co bola sutaz daj meno pre pet alebo ako ja tu temu neviem najst:((aj uhadni vek moderatorov tam napisal ID ja neviem najst tu temu:(
     
  7. Korben

    Korben User

    Tak ID má napr. v téme uviazol som zete a ID je 61238731 a ako som tak pozeral , tak má ban aj na fórum. Tak že nech si teraz napíše na podporu hry.
     
  8. IbaJeho.xD

    IbaJeho.xD User

    ale preco aj na ucet?bude to koly foru?A na podporu moze napisat s mojho nicku?napisal uz tam.Odpisu aj iny email ako hru regystroval?
     
  9. Korben

    Korben User

    Ban na účet môže hráč dostať aj keď hrubo poruší pravidla fóra. Ostatné musíš riešiť na podpore hry.
     
  10. IbaJeho.xD

    IbaJeho.xD User

    ja len chcem vediet este ci odpisu aj na email na ktory ucet nieje regytrovany lebo uz pisal dnes na podporu a neni ziadna odpoved.
     
  11. Korben

    Korben User

    Mal by si písať s emailu ktorý je registrovaný k danému účtu ale podpora ti odpovie vždy , no aj tak napíš s emailu , ktorý je prepojený s účtom.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hracka bola odoslana na podporu hry,takze tam jej vysvetlili za co bol ten ban.Navyse sa autorka uz viac neozvala,takze uzatvaram.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.