Prihlasovanie na účet z viacerých miest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CrazyLove, 10/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CrazyLove

    CrazyLove User

    Dobrý večer/ráno,

    Rád by som sa opýtal na tému prihlasovania sa na ten istý účet z viacerých oblastí. Dôvod je ten, že mám dynamickú IP, čiže sa mi IP adresa skoro každodenne mení, navyše sa na účet prihlasujem aj z dvoch MT - ďalšie IP adresy. Na počítači takisto využívam službu VPN, čiže sa častokrát prihlasujem na účet s IP adresou smerujúcou do iných štátov, či už ČR, RUS, FRA, USA atď. Na jednom MT taktiež používam prehliadač, v ktorom je pripojenie vedené cez centrálny server, ktorý sa nachádza v Amerike.

    Stručne, pripájam sa na účet z celého sveta :D


    Moja otázka znie: V pravidlách hry je napísané, že na každom účte môže hrať maximálne jedna osoba. Mohol by preto systém na základe hore uvedeného vyhodnotiť, že na účte hrajú viaceré osoby, a permanentne mi ho zablokovať?


    Ďakujem za odpoveď.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CrazyLove - ja som sa tiez uz prihlasoval na moj ucet z vacsieho poctu IP adries,ked som bol v skole,u priatelky,na jej private,u rodiny,doma,pripadne som mal aj na ntb druhy net a stale mam ucet :) .Aj medzinarodne som sa prihlasoval z dovoleniek,ci uz z Madarska,Bulharska,Chorvatska atd... A zatial hram stale.

    Samozrejme je zakazane striedanie viacerych hracov na ucte,co vedie k tvrdym sankciam.Ja som sa prihlasoval z roznych kutov nasej krajiny aj medzinarodne a stale hram niekolko rokov uz,no nikdy som na svoj ucet nepustil nikoho,aj priatelka sa len prizerat mohla,ked som hral ;)
     
  3. Crystal

    Crystal User

    to my vsetci, presne tak, nezalezi ci tam je viac IP adries, ved to ani logiku nedava aby blokovali len za toto....

    a vobec pochybujem ze system riesi hranie viacerych osob, ten riesi podpurne programy... za toto sa blokuje len ked je dany ucet prichyteny alebo nahlaseny
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Crystal - pokial sa hrac drzi pravidiel,tak by nemal byt sankciovany.Ohladne zdielania uctu sem hodim aj z pravidiel hry nieco:

    6.2. Sdílení účtů


    Jak již bylo popsáno v bodě 6, každý hráč je povinen držet své přístupové údaje (uživatelské jméno, heslo atd.) v tajnosti. Z bezpečnostních důvodů není povoleno sdílení jednoho účtu více hráči. Bigpoint neručí za škody, které mohou vzniknout v důsledku provozování jednoho účtu více než jednou osobou.

    Zial neraz su pripady,ze hrac poskytne udaje a dalsi hrac,co s nim na tom ucte hra mu ukradne ucet a potom sa pride stazovat na forum,ze mu ukradli ucet,ako neraz sa stalo.Cize to je aj pre dobro hraca,nikomu nedavat pristupove udaje.
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Ďakujem za odpoveď :)

    Nemám ďaľšie otázky.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.