Priorita Alfa 17 po druhé

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crãzy_Fĭgħteя, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcem sa ešte raz opýtať prečo sa mi pri konci úkolu priorita alfa 17 vypla úloha ktorú som robil 2 dni non-stop deň noc... časť ako je leť k riadiacemu centru sa to samé zrušilo.... myslel som si že sa mi to len sníva ale keď som pozrel log tak ma skoro vyvalilo... žiadam aby ste mi napísali kde asi mohla nastať chyba lebo toto už je trošku moc a aby pán Punisher bol taký dobrý a nezamykal mi to lebo ten odkaz čo dal nič sa tam také nespomína...
    Ďakujem podruhé
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Ten pán ti to uzavřel s odkazem na vlákno, ve kterém to máš řešit. Co je na tom tak nepochopitelného?

     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Crãzy_Fĭgħteя - mas problemy s porozumenim alebo s citanim?Jasne som ti napisal,ze uz na tuto temu bola vytvorena diskusia,este som ti poskytol aj odkaz.Stacilo na to kliknut a tam popisat problem,pripadne si precitat temu,lebo moznoze to uz niekto riesil a poskytol riesenie.
    Este si precitaj: Jak správně přispívat na forum

    Duplicita po druhe,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.