Oznámení Pripísanie odmien za mesačný rebríček je odložené

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 29/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Ako sme už oznámili pred niekoľkými dňami, preverovanie hráčov využívajúcich exploity je v plnom prúde, ale pred vykonaním akcií je potrebné sa postarať o niekoľko vecí:
  • Identifikovali sme hráčov, ktorí využili mesačný balíček deluxe, a nárokovali si viac odmien, ako by mali. Neoprávnene získané predmety budú odstránené, ako aj body cti na týchto účtoch. Účty navyše dostanú ban na 14 dní. Táto sankcia sa stane skoro.
  • Zoznam exploiterov, ktorí opakovane nelegálne získavali odmeny z misií, sa v súčasnosti pripravuje a očakáva sa, že bude hotový do budúceho týždňa.
  • Pretože zoznam exploiterov z odmien za misiu ešte nemáme hotový, odložíme rozdelenie odmien pre mesačný rebríček na december. Hneď ako vyradíme exploiterov, odmeny budú rozdané, aby sme zaistili spravodlivé poradie.
  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku