připisování uridia z bonusového balíčku uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leaderOfcz2, 28/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,chtěl bych se zeptat na systém připisování uridia z tohoto balíčku. balíček jsem koupil v neděli před půlnocí je tomu asi 3týdny a zapomněl jsem zkontrolovat jak to chodí,nyní jsem se na to zaměřil a včera do půlnoci nic nepřišlo a nepřišlo nic ani dnes ráno z logem,tak bych se chtěl zeptat,který dny to chodí,jako celou historii,která čítá přes 1000 stran,se mi kontrolovat nechce...
     
  2. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Ak chceš niečo konkrétne riešiť, tak musíš dodávať presne dátumy a nie že asi. Nám sa už má chcieť kontrolovať viac ako 1000 strán ? o_O
    Okrem toho , ja neviem naspamäť cele znenie toho čo balíček ponúka a čo obsahuje. Tak že nieje na škodu, sem vložiť aj text ponuky daného balíčku.;)
     
  3. no v neděli,krátce před půlnocí,kupoval jsem ten akční balíček 4 v 1 který už není nyní v nabídce,ale mělo by to být schodné s popisem k tomuto konkrétnímu balíčku,akorád s rozdílem,že tento balíček by měl být jen na měsíc a ostatní prémium sleva i dvojnásobek z bonusového boxu na 3měsíce,z popisu klasického uridium xl balíčku není patrné,kdy se uridium připisuje,logicky jsem bral,že když jsem si balíček zakoupil,automaticky se mi připsalo těch 10 000U,ale nevšimnul jsem si ani jednou,že by mi najednou přibylo 10 000U a už by mě to mělo přijít 3x a proto jsem kontroloval ranní stav uridia a přes noc mi nic nepřibylo,je možné,že to chodí někdy v tejdnu a proto jsem se chtěl zeptat,jestli s tím nemáte zkušenosti,kdy se to připisuje,jestli automaticky při koupi a pak každý týden při výročí koupě a nebo je to někdy libovolně v týdnu,prolítal jsem snad 30stran jak v deníku tak v bilanci a nic jsem nenašel
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

  5. 29.07.2014 - 03:19[​IMG]Uridiový bonus připsán
    takže se to aspon jeví tak,že se to připisuje v uterý,ale co mě překvapuje,tak je to,když jsem ho zakoupil 6.7 tak jak to,že končí už 3.8? Počítat umím,není to měsíc,ale pouze 4 týdny a tím pádem,mě vyplatí o 10 000 U mín,schválně jsem se na to díval
     
  6. Korben

    Korben User

    Jeden mesiac má 4 týždne a tak je to aj počítané a teda uridium by si mal dostať 4x.
    Raz si ho dostal pri kúpe balíčku. 2x po týždni, 3x druhý týždeň, 4x v treťom týždni.
    Takto nejak by to malo byť.
     
  7. Každý týden po dobu měsíce není 4 týdny,ale každý tyden od doby,kdy se připíše uridium a připsalo se v uterý,tzn že poslední se má připsat v uterý 5.8 zcela logicky,pokud jsem balíček koupil 6.7. myslím si,že jedna chyba v definici balíčku by mohla stačit...
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    leaderOfcz2 No já se obávám, že každý týden po dobu měsice znamená od tý doby kdy jsi balíček koupil, ne kdy se ti připsal (což tady vychazí tuším na 28 dní)..Faktem je že měsíc má obecně 30-31 dní ,ale tady to zřejmě počítají jako 28 možná proto, že když berou, že měsíc má 28 dní : 7 je 4 -> Tedy to vychází, že po 4 týdny bys měl U dostávat. Což souhlasí s tím, že 3.8. bys měl dostat poslední U a balíček by ti skončil. Jenže pouze za předpokladu, že jsi 1. dávku U obdržel v neděli, pak by to vycházelo...Jenže neobdržel.. a pokud jsem to dobře pochopila, balíček ti končí 3.8. ale U dostáváš v úterý, a když ti balíček skončí, tak ho zřejmě nedostaneš...

    V tomto případě, bych ti doporučila to řešit, ale opravdu až potom co ti balík skončí a uvidíš, že nemáš všechno U co jsi mít měl. Protože platit za něco co potom nedostaneš, to v pořádku není.


    ZOHAN A jak jsi to vlastně ty nakonec vyřešil?
     
  9. On je problém,že v balíčku je už druhá chyba,ta první byla v tom,že bylo napsáno na 3měsíce avšak moderátoři zde říkali,že je to jen na měsíc ale nyní zjistuji,že je to pouze na 4 týdny,což neodpovídá definici měsíce,neboli dostanu o jednu platbu 10 000 U mín. Je to docela fatální chyba,kterou si nikdo zodpovědný za ní nechce připustit,sice je možné dle VOP podat výpověd k balíčku,ale to pořádně nevím co by to znamenalo,bud vrácení peněz a nebo odebrání uridia a nebo vrácení poměrné části nákladů na balíček doby,která mě ještě na balíčku dobíhá. Správné znění balíčku by mělo být 4 týdny avšak nechápu,jak se mohlo,ze 4 týdnů vytvořit nejdříve 3měsíce a potom měsíc,balíček byl špatně přeložen jak do češtiny tak do slovenštiny,kde bylo právě uvedeno taktéž nesprávně měsíc na což poukazovali moderátoři,že balíček není na 3měsíce ale pouze na měsíc,avšak nyní zjištuji,že je pouze na 4týdny. jak říkám,někdo by se měl k tomuto postavit a napravit chybu a minimálně se omluvit a nejlépe tím,že doplní balíček do takové doby,která byla prezentována při koupi a to na 3 měsíce
     
    Naposledy upraveno: 29/7/14
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    pro Sentiero

    Já psal 2x na podporu hry a byl jsem odkázán na platební podporu . Tam jsem psal 2x a chtěl jsem vysvětlit jednoduchou věc a to , jak má fungovat balíček a poprvé mi odpověděli,že balíček funguje správně a podruhé mi napsali, že s platbou nejsou problémy?
    Do obou žídostí jsem připojil 2 soubory, kde jsem žádal o vysvětlení,jak má fungovat balíček a taky tam byl screen toho balíčku a odpovědi jsem se nedočkal:(((
    Sentiero? co by jsi dělal ty na mém místě?
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    leaderOfcz2 Počkej, ty jsi věděl, když jsi ten balík kupoval, že u něj byla chyba? No já osobně kdybych věděla, že tam něco bylo v nepořádku, ať už se jedná o překlad (1 měsíc místo 3) nebo o cokololiv jiného, tak bych to teda nekoupila,kdybych věděla ,že nějáký hráč tam objevil chybu...
    Neřeš chyby (měsíc nebo 4 týdny..),ale správnou funkčnost balíčku, tzn. aby jsi obdržel to, za co jsi zaplatil. Pokud ti balík skončí a nebudeš mít to co jsi měl obdržet, tak pak to můžeš řešit...

    ZOHAN
    Když už tak dělala. ;)

    V prvé řadě je třeba si uvědomit, že na podpoře toho mají hodně, každej den destíky, ne-li stovky otázek, stížností apod.
    Takže když píšeš na podporu tak hlavně slušně, stručně,jasně. Nemusíš jim tam vypisovat sálodlouhý dopisy, stačí je jen uvést do problému a hlavně správně položit otázku, nejlíp jen jednu. Protože nikdo ti nebude číst dopisy na 3 stránky ( nemyslím to zle, ale prostě je to tak ať už se jedná tady o podporu, nebo v běžným životě když někam píšeš...)

    Proč se ptáš jak má správně fungovat balíček? To je obecná otázka, na kterou ti můžou napsat, že je vše v pořádku, protože vlastně taky je, ty jsi zaplatil a dostal jsi funkční balíček (takže platba proběhla v pořádku,přesně jak ti napsali), ovšem problémem je na jak dlouho, ten balíček je... Pokud jsem to dobře pochopila, zaplatil jsi na 3 měsíce ale dostal jen na jeden. Podstatný je, že jsi nedostal balíček na dobu,na kterou sis ho zaplatil... A na to je potřeba se ptát a řešit tohle.
    Chce to stručně popsat problém a správně formulovat otázku a nejen u tohoto tématu ale vždycky a hlavně slušně..


     
  12. Korben

    Korben User

    Sentiero Toto už bolo riešené. Na podpore odpovedia že je všetko v poriadku, lebo chyba nastala pravdepodobne v českom preklade. Ako spomenul kolega Belgam, tak v inom jazyku to je správne.
    ZOHAN bol upovedomený, že ak s tým nesúhlasí tak môže podať odvolanie, čo on odmietol a stále dookola bude žiadať len svoje vysvetlenie , ktoré mu už bolo predložené.

    Nejlepší bonusové balíčky plus(3měsíce)
    bonusové balíčky PLUS

    Tak že neviem dokedy to chce riešiť. o_O
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.