PRIPOJENÍ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Orion12, 19/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Orion12

    Orion12 User

    Ahoj jsme z CZ2 ale nemohu se už 30 min priípojit nam apu je to problem jen u mě ?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial momentalne je zdlhavejsie prihlasovanie na hernu mapu, cize treba dlhsie pockat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj, právě jsem zkusil přihlásit na cz2 a bez problémů, a spoustu dalších hráčů je rovněž připojených. Jak píše kolega, po spojení to občas někomu hapruje, čiže třeba čekat, případně tomu můžeš zkusit pomoct pročištěním prohlížeče, hlavně promazat cache. Případně vyzkoušet i jiný prohlížeč.
     
  4. Orion12

    Orion12 User

    Me to už hodinu píše vytváří se pripojení... kamosovy to ide ale me proste ne ..:(
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Orion12 - chces povedat, ze si mal celu hodinu zapnutu hru, kde ti pisalo vytvara spojenie? Vyskusal si rady, ktore si dostal od kolegu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Orion12

    Orion12 User

    Už hodinu tu porad vypiním zapínam čekám 5 min jeslt ito příiihlásí a zkoušel jsme vše
     
  7. zdravím mám stejný problém s připojením
     
  8. Orion12

    Orion12 User

    Podpora psala že se to řeší že tam je chyba ale je zajimave že to hodne lidem ide normal
     
  9. už to naskočilo :D :)))
     
    -baghira2- a pepouch tohle ocenili.
  10. Orion12

    Orion12 User

    Me proste ne nemoh use pripojit
     
  11. pepouch

    pepouch User

    Ahoj,mě "zlobil"skok do brány a na jinou mapu,většinou pomohl nový start.
    Přihlášení trochu zlobí,ale skoky už funguji. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Orion12 - urcite si cakal aj tych 5 minut? Pretoze pred chvilou to bola hodina a uz je to len po 5 minutovych intervaloch, tak ci nakoniec nebude aj tych 5 minut rozdelenych do 10 sekundovych intervalov. Skusal som viac uctov a niektore prihlasilo hned, inde som cakal 2 minuty, ale prihlasilo ma na vsetky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Orion12

    Orion12 User

    MYSLEL jsem to tka že hodinu čekat po 5 minutach..
     
  14. Orion12

    Orion12 User

    Proste už 2 hodiny nemohu hrát fakt skvěla hra toto.......!
    !
     
  15. Zdravim, na ge2+cz2 hrůza do brány vás to hodí se štěstím z brány už vás to nevyhodí, relog přispěje maximálně k dalšímu 15 minutovému čekání na log do mapy..
     
  16. Orion12

    Orion12 User

    aSPOn je videt že nejsme sám kterýmu to nejde
     
  17. možná by to chtělo jenom netěžit z hráču peníze ale i starat se o stabilitu serveru:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Limitless

    Limitless User

    Rupl jsem v bráně od té doby mi nejde ani jeden server (-:::
     
  19. 123812

    123812 User

    Nojo, co chcete? Občas se to sekalo i když byl 1 server a neděle - hádesky. Teď máme 3 v 1... v neděli to prostě budeme muset vydržet :( Mnoho lidí zbytečně dělá hádesky nonstop - jen aby měli lepší hodnost. A ostatní kvůli nich nemůžou ani hrát :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.