pripojenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem makeukusko, 19/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makeukusko

    makeukusko User

    Ahojte, každý deň sa mi pripojiť dá ale dnes sa mi nejako nechce... internet mi ide ale vyhodí mi táto stránka nieje k dispozícií... nevedel bi niekto poradiť ???

    Ďakujem s pozdravom, Makeukusko
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. makeukusko

    makeukusko User

    no tak takto, je to problém s pripojením, mám prehliadač google chrome, a nedá sa mi pripojiť píše že táto stránka momentálne nie je k dispozícií... ešte včera mi to išlo. a ID atď. neviem pretože sa mi nedá pripojiť
     
    Demsi tohle ocenil(a).
  4. zdravím hlasim takisto vypadky DO,malo by sa to nahlasit...mne+ par znamym nechce načítat DO,stranku po pol minute načíta a ked dam udaje to načítava a vyhodí že stranku to nenačítalo...
     
  5. Korben

    Korben User

    Myslite si že my sem tie odkazy na nahlásenie problému dávame pre srandu ? Uvedomte si že vy máte problém a vy ho chcete riešiť. Tak že posledná možnosť na nahlásenie problému podľa vzoru.
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Mě to nejde, kamarádovi to nejde a může za to BP. Fakt pecka argument.

    Proč to tedy rovnou nedoložíte, moderátor vám dal odkaz, zabere to pár minut. Vy tím doložíte, že problém není ani u vás, ani na trase a moderátor může problém nahlásit. Jenže to by se muselo chtít ,,zvednout zadnici,, a něco pro to udělat, že...
     
    Korben a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor nedodal potrebne udaje z linku,takze mu to uz asi ide.
    Dalej nie je co riesit.

    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.