Přístroje na hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 24/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    Zdravím všechny. Tímto vláknem bych chtěl založit diskusimo různým platformách, na kterých se DO dá hrát.
    Myslím tím: Každý asi hraje na PC, ovšem třeba včera jsem to zkusil i na mobilu, a pár věcí se mi tam zdají lépe ovladatelné. Jaké s tím má kdo zkušenosti? Jak se na čem hraje?
    Zároveň bych se ale chtěl i zeptat adminů: Viděl jsem pár případů, co dostali ban za více IP adres - sdílení účtů. Ovšem pokud např. člověk hraje na mobilu a používá místní wifi/mobilní data, IP adresa se mění, navíc každým reconnectnutím k operátorovi se IP adresa u mobilních dat mění. Otázka tedy zní: Mohu z toho mít postih?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Uz jen aby lidi chteli hrat DO i na kalkulackach. :D Osobne jsem hru na mobilu zkousel, rozchodit se da, ale na normalni hrani je nepouzitelny, rozliseni je male, objekty se za letu temer nedaji nakliknout, a o prepinani v rychle liste ani nemluvim. Proste DO je hra primarne pro PC, neni urcena pro hrani na dotykovych zarizenich.

    K tomu sdileni, system nefunguje jen na zaklade velkeho mnozstvi IP adres, roli hraje vice faktoru. Kdyby to tak fungovalo, tak prakticky vsichni hraci s dynamickou IP a ti, co se prihlasuji napr. doma a v praci, by meli ban.
    Mne osobne se za dobu co tu jsem, ukazuje diky dynamicke IP prihlaseni z vice jak 1000 IP adres. :D
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Tak to jsem rád :) Ono z mobilu si většinou vyzvednu denní bonus, když nejsem doma, nebo tady večer se musím přihlásit na účet, abych mohl přispívat sem (třeba večer) a např. zrovna teď jsem mimo můj domov...
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ono ide o čipset a procesor, napr. môj telefón s Windows dokáže po napojení na monitor a myš spraviť funkčné PC a ak sa to porovná so starším NTB môže to budiť dojem lepšieho výkonu, otázka je na ako dlho :)
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.