problé s načtením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem supergamerCZ, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mám problém s načtením s clientem když ho zapnu tak je obraz černý a nic se neděje.
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

  3. NAinstaloval jsem operu ale jelikož mám linux tak když jsem chtěl stáhnou adobe tak mi to hlásí že není k dyspozici.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  5. Jak to myslíš? Když se podívam do centra softwaru tak ho mám naistalován ale prej je to instalátor pro mozilu.
     
  6. dobrej den preji taky chci neco nahlasit posledni dobou jak sel test server posledni. tak na cz2 je vse vporadku ale na global americe se mi stava ze kdyz se naloguju tak nekolikrat za sebou mi skoci tabulka jestli pokracovat nebo lognout a pak kdyz hraju na mape 2-5a portnu na mapu 2-7 tak se mi tez stanei po vymazani cccleanerem stahoval jsem i playera noveho čím to muže bejt moje
    [​IMG] 164910572
     
  7. Jack.K

    Jack.K User

    supergamerCZ jukni do mého postu zde. Problém linuxu je ten, že FP pro linux je jen do verze 11.2, na kterém ale DO už neběží. Chrome vydává svoji upravenou verzi FP jako součást zvanou Pepperflash.
     
    supergamerCZ tohle ocenil(a).
  8. Dá se to nainstalovat i na operu?
     
  9. Jack.K

    Jack.K User

    supergamerCZ tak jak jsem to popisoval, tak to funguje jak ve FF, tak i v Chrome. Zkoušel jsem teď nainstalovat Operu, ale tam to nefunguje. Mě Chrome a jeho klony (tj. i Opera) nikdy nepřirostly k srdci. Vůbec se mi totiž nelíbí, že u nich nemohu jednoduše spravovat doplňky a rozšíření. Např. ani v Chrome se ten flash jako doplněk neukazuje, kdežto ve FF vidím oba a mohu si zvolit, který používat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.