Chyby proble s přihlašením na cz2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem enterisback1, 16/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím,

    mám problém se přihlásit na na svůj full účet na cz2 pořád mi to hází chybu 403 Forbidden a ve vyhledávači mě to cpe na cz3 které asi nefunguje?

    Odpoledne jsem v pohodě přihlásil a teď mě to tam pořad hazí cz3

    https://cz3.darkorbit.com/ProjectApi/noInactive.php
    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.

    Na podporu jsem psal ale nemůžu jim odeslat svoje ID když se nemohu přihlásit na účet který běžně používám .
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial nevies svoje ID, tak mozes poskytnut podpore ine identifikacne udaje na dohladanie uctu ako je big cislo, ci herny nick.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Herní nick jsem poslal. Big čislo jo ok dík radu Pošlu to tam a počkám do rána po restartu ,třeba to pujde
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    enterisback1 - pokial si poslal, tak by nemal byt problem tvoj ucet dohladat a presunut ta. ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.