Problém http error 500

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kubkobrtko, 17/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kubkobrtko

    kubkobrtko User

    Chcel by som nahlasiť chybu servru GA4 kamošovy vyskakuje mu http error 500 tak sme skusili sa prihlasiť napr:Na mobyl,notebook,tablet,a a vždy ina sieť IP všetko a any na jednom mu to nejde vždy keť dame login tak link sa načita a ostane biely obras darkorbitu tak dúfam že mu opravyte chybu učtu a ešte keď dam hľadať cez môj učet jeho nick dam do hladania a vyskoči Prepač,tato stranka neexistuje!Odpiste
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. dago123

    dago123 User

    mne to tak pripada ako keby mu vymazali data stratili neviem ale on neporusil nijake pravidla
    ------------------------------------------
    no ale zase je ten problem že bez ID nevedia spravit nič a ako ho zistiť
    ------------------------------------------
    v utorok mu to slo a v stredu uz nie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/1/14
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. dago123

    dago123 User

    keby mi to slo kliknem na upravit a naskytla sa chyba. On to skusal uz 8x krat ale oni ho tam ignoruju
     
  6. Korben

    Korben User

    dago123 Teraz kecáš a ani o tom nevieš, podpora mu určite odpovedala. Inak ak nevie ID alebo BIG , tak mu asi ťažko niekto pomôže.
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Zapamatujte si všichni,že je potřeba si někam zapsat svoje ID !! Pokud nastanou jakékoli poroblémy,tak bez ID vám nepomůže nikdo.
    Má autor ještě nějaký dotaz?
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Prosim Vas a co ma podpora hry delat s totuo chybou,kdyz to je problem v PC a ne u BP.
    Jinak hrac jiz odpoved z podpory dostal a zrejme ani nevi jak udelat udrzbu atd.
     
  9. Korben

    Korben User

    Nevidím dôvod aby sme tu riešili problém hráča, ktorý tu vôbec nepíše.
    Ak chce niečo riešiť , tak to musí sám.

    Uzavreté, LOCk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.