Problem pri hre

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 10/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mam pri hre viacero problemov.
    + uvádzam že som ich nikdy predtým nemal
    1,Ked farmím npc pri strelách na mna , ked mi strielaju do silovej bubliny alebo ako to nazvat tak sa mi lod sme tam pri strele zneviditelní a je vidiet pozadie.
    2,Neviem nakliknut npc pretože mi to vytvára prvou chybou velké sekanie.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Ach,tak s týmto ja neviem ako tam všetko dat okolo internetu,fps a tak.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. ďakujem tie linky som si nevšimol už na tom pracujem a zistujem že javu mám zastaranú,čo ma prekvapuje pretože mám automatické aktualizácie a sám si šistím,dávam kontrolovat antivirákom pc o chvilku všetko dorobím + pridám speedtesty atd.


    PS: na speede ukazuje miesto bydliska + spoločnost od ktorej mám internet možem sem dat screen nechcem aby tu každý videl tieto veci
    --------------
    Komunikoval som s hráčmi v klane oni maju tiež lagy,vačšinou také aké som opísal pre informáciu hrám GA5 čiže može byt aj v tom rozdiel
     
    Naposledy upraveno: 11/4/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    =Streuner=. - ano mozes,su to normalne udaje,nie je tam predsa heslo ani tvoja presna adresa ani nic konkretne o tebe. Dodaj teda tie vysledky a uvidime.Aspon vidis,ze kontrolovat javu,FP treba vzdy,aj ked mas automaticku aktualizaciu nastavenu.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.